Raport z wypożyczeń: Simpson strzela!

Raport z wypożyczeń: Simpson strzela! 02.02.2009, 21:48, Łukasz Klimkiewicz 11 komentarzy

Jak to mamy w zwyczaju, średnio co tydzień przedstawiamy raport z wypożyczeń piłkarzy Arsenalu. Poza Emirates Stadium oraz Underhill znajdują się Jay Simspon, Gavin Hoyte, Rui Fonte, Henri Lansbury, Paul Rodgers, Armand Traore, Nacer Barazite, James Dunne, Karrea Gilbert, Abou Ogogo, Philippe Senderos oraz Vincent van der Berg.

Jay Simpson - Hull City 2:2 West Bromwich Albion

Wynik meczu otworzył Bernard Mendy grający w Hull City na minutę przed końcem pierwszej połowy. 10 minut po przerwie Jay Simpson zdobył wyrównującą bramkę. Wynik meczu na korzyść Hull podwyższył Craig Fagan. W ostatnich dziesięciu minutach do remisu doprowadził Chris Brunt.

Armand Traore - Fulham 3:1 Portsmouth

Sobota, 31 stycznia

Traore rozegrał w tym meczu 63 minuty zanim został zastąpiony przed Johna Utake. Francuz rozpoczął mecz na lewej stronie pomocy.

Nacer Barazite - Derby County 2:1 Coventry

W zwycięzkim meczu swojej drużyny Barazite zagrał 62 minuty. Nie wykazał się niczym szczególnym i został zmieniony przez Mile Sterjovskiego.

Gavin Hoyte - Wolverhampton 3:1 Watford

Podobnie do Barazite, Hoyte nie zaliczył najlepszego występu. Rozegrał 58 minut i został zastąpiony przez Lee Williamsona. Mecz rozpoczął na prawej stronie obrony.

Rui Fonte - Crystal Palace 0:1 Blackpool

Fonte zadebiutował w barwach Crystal Palace. Mecz rozpoczął na ławce rezerwowych, na boisku pojawił się po przerwie. Fonte był bliski zdobycia bramki, ale jego strzał został zablokowany.

Kerrea Gilbert - Northampton 1:2 Leicester City

Kolejne pełne 90 minut Gilberta w barwach Leicester. Nie zaliczy tego meczu do udanych, bo w 16. minucie meczu Gilbert strzelił samobójczego gola.

Abu Ogogo - Exeter 2:1 Barnet

Ogogo zaczął mecz na ławce rezerwowych i na niej go zakończył.

Philippe Senderos - Lazio 0:3 AC Milan

Wypożyczenia autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Arsenal.com
szopen komentarzy: 355 newsów: 703.02.2009, 08:31

no simpson mnie pozytywnie zaskoczył;)

kolejna z naszych przyszłech gwiazd.

Floydpink komentarzy: 81703.02.2009, 00:19

Senderos sobie pograł bo Kaladze i Bonera nie mogli, ale pokazal się całkiem nieźle
a Simpson bardzo dobrze, od nowego sezonu przesunąłbym go z rezerw do pierwszej drużyny :) choćby za Bendtnera :P

solar komentarzy: 146503.02.2009, 00:02

i bardzo dobrze simspon oby tak dalej ;)

matik komentarzy: 50 newsów: 20502.02.2009, 22:56

"Senderos zagrał pełne 90 minut w barwach Rossonerich, jednak w swoim występie nie pokazał nic szczególnego, oprócz sprawnej gry w obronie."

Nie pokazal nic szczegolnego?:)A ja myslalem, ze obronce rozlicza sie przede wszystkim ze sprawnej gry w obronie i ilosci straconych bramek:p

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11502.02.2009, 22:47

Nasza młodzież poczyna sobie coraz pewniej. Jeszcze tak niedawno śmiano się z decyzji Senderosa o przejściu do Milanu. A tu nagle nasz szwajcarski obrońca zaczął regularnie grać. ;) To naprawdę cieszy. Serie A to przecież wymarzona liga dla obrońców, którzy chcą rozwijać swoje umiejętności.

Cieszy także debiut Fonte w barwach Crystal Palace. Myślę, że z biegiem czasu uda mu się trafić do bramki rywala. :)

To co nie udało się zdolnemu Portugalczykowi, wyszło naszemu snajperowi z WBA. Simpson ponownie zebrał dobre noty, strzelając drugą bramkę dla 'The Baggies'. Kto wie, może jego trafienia przyczynią się do utrzymania West Brom w Premier League... Oby został bohaterem. ;)

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 202.02.2009, 22:24

Senderos zagrał pełne 90 minut (ooooo) Chyba trener się nad nim zlitował albo któryś z podstawowych obrońców ma kontuzje. Wypożyczenie Senderosa do Milanu było błędem Wengera.

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223702.02.2009, 22:18

Tak Koti , Armand jest swietny i napewno godny zastapienia Gaela w przyszlych latach , wystarczy ze nie odejda i juz mozemy byc pewni sukcesow w dalszych latach!

Kubi komentarzy: 55702.02.2009, 22:18

Wynik meczu otworzył Bernard Mendy grający w Hull City na minutę przed końcem meczu. 10 minut po przerwie Jay Simpson zdobył wyrównującą bramkę. Wynik meczu na korzyść Hull podwyższył Craig Fagan. W ostatnich dziesięciu minutach do remisu doprowadził Chris Brunt.