Raport z wypożyczeń: Zwycięska bramka Torreiry

Raport z wypożyczeń: Zwycięska bramka Torreiry 15.03.2022, 21:39, Dawid Wieczorek 3 komentarzy

W trakcie minionego weekendu wielu wypożyczonych piłkarzy Arsenalu zaliczyło występy w swoich tymczasowych klubach. Sprawdźmy, jak sobie poradzili.

Lucas Torreira zagrał cały mecz i zdobył zwycięską bramkę dla Fiorentiny w meczu z Bologną wygranym przez Fiołków 1:0. To zwycięstwo sprawia, że Fiorentina okupuje 8. miejsce po 28. kolejce Serie A.

William Saliba rozegrał pełne 90 minut, a Matteo Guendouzi opuścił murawę w 82. minucie. Obaj otrzymali po żółtej kartce, a ich drużyna wygrała 4:1 na wyjeździe z Brest. Marsylia jest po tej kolejce wiceliderem tabeli.

Pablo Mari rozegrał pełne 90 minut w zremisowanym meczu jego Udinese z AS Romą 1:1.

Folarin Balogun zagrał cały mecz, który zakończył się remisem 0:0 z Millwall. Jego Middlesbrough po tej kolejce zajmuje ósme miejsce w tabeli ze stratą zaledwie jednego "oczka" do miejsca gwarantującego występ w play-offach. Po drugiej stronie barykady zagrał inny Kanonier - Daniel Ballard - który też zagrał 90 minut i otrzymał żółtą kartkę.

Dinos Mavropanos rozegrał 59 minut w meczu VfB Stuttgart z Unionem Berlin, który zakończył się wynikiem 1:1.

Reiss Nelson zagrał 55 minut w meczu, który jego Feyenoord wygrał 2:1 z PEC Zwolle.

Brooke Norton-Cuffy opuścił murawę w 66. minucie meczu Lincoln City z Wimbledonem, który ci pierwsi wygrali 2:0.

Alex Runarsson spędził całe 90 minut w bramce ekipy Leuven, która poniosła klęskę z liderem tabeli - Royal Union - 1:4.

Matt Smith zagrał 63 minuty w meczu Doncaster Rovers vs Gillingham.

Jordan McEneff zagrał cały mecz, w którym jego Shelbourne zremisowało 1:1 z Dundalk.

Lucas TorreiraWypożyczenia autor: Dawid Wieczorek źrodło: arsenal.com
Thierry_H komentarzy: 1044 newsów: 116.03.2022, 19:20

Runarsson widzę odbudowuje formę, tylko 4 to dobry wynik. Cieszę się, że chłopak wraca na właściwe tory.

Furgunn komentarzy: 939216.03.2022, 06:26

@kuzguwu: do odstrzału

kuzguwu komentarzy: 544416.03.2022, 00:22

Jak Nelson nawet w Holandii nie strzela, to nie jest najlepiej.