Raport z wypożyczeń

Raport z wypożyczeń 18.04.2011, 00:25, 19 komentarzy

Poniżej przedstawiamy informacje dotyczące młodych gwiazdek Arsenalu grających aktualnie na wypożyczeniach.

Carlos Vela - wszedł z ławki na końcowe 18 minut spotkania, w którym jego WBA przegrało z Chelsea 1-3. Starał się stwarzać zagrożenie, wywalczył min. rzut wolny.

Jay Emmanuel-Thomas - nie został uwzględniony w kadrze meczowej Cardiff, które pokonało Portsmouth 3-0. Powodem tego są zasady Football League, które zabraniają posiadania w składzie meczowym pięciu zawodników z wypożyczeń.

Henri Lansbury - zagrał ostatnie 30 minut w spotkaniu, które jego Norwich City wygrało z Nottingham Forest 2-1. Był aktywny, stworzył dwie dogodne sytuacje kolegom, a w doliczonym czasie o mało co sam nie wpisał się na listę strzelców.

Vito Mannone - po kontuzji nie ma już śladu dlatego Włoch rozegrał pełne 90 minut w wygranym 3-1 przez jego Hull City spotkaniu z Doncaster Rovers. Zaliczył solidny występ.

Sanchez Watt - z powodu kontuzji opuścił spotkanie Leeds United, które zremisowało z Watford 2-2.

Craig Eastmond - nie został uwzględniony w zespole Millwall, które przegrało z Coventry 1-2.

Benik Afobe - rozpoczął w wyjściowym składzie i zagrał 86 minut w spotkaniu, w którym jego Huddersfield Town pokonało Charlton Athletic 1-0.

Mark Randall - nie został uwzględniony w zespole Rotherham United, który bezbramkowo zremisował z Hereford United.

Ryo Miyaichi - zagrał pełne 90 minut w spotkaniu, w którym jego Feyenoord rozgromił Willem II 6-1. Rozegrał fantastyczne spotkanie zaliczając dwa trafienia i dodatkowo asystę. To było najlepsze spotkanie młodego Japończyka na wypożyczeniu w Holandii jak do tej pory.

Gilles Sunu - zagrał ostatnie 6 minut w spotkaniu, w którym Lorient na wyjeździe pokonało Rennes 2-1.

Francis Coquelin - zagrał 82 minuty i zdobył zwycięską bramkę w spotkaniu, w którym jego Lorient wygrało na wyjeździe z Rennes 2-1.

Armand Traoré - niewykorzystana zmiana w bezbramkowym spotkaniu Juventusu z Fiorentiną.

Wellington Silva - nie został uwzględniony w składzie Levante, które wygrało z Herculesem 2-1.

Pedro Botelho - z powodu zawieszenia nie zagrał w spotkaniu, w którym jego Cartagena została rozgromiona przez Real Betis 0-5.

Samuel Galindo - niewykorzystana zmiana w meczu, w którym jego UD Salamanca przegrała z Las Palmas 0-1.

Wypożyczenia autor: źrodło: younggunsblog.co.uk
Henry_14 komentarzy: 117718.04.2011, 20:47

Brawa dla Francisa i Ryo!!!

fabregas47 komentarzy: 988 newsów: 218.04.2011, 19:44

andrzej93 JET MOŻE masz racje ale Vele i Galindo bym zostawił.

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52018.04.2011, 19:11

Ryo w 10 meczach 3 bramki i 5 asyst, w przecież nie najmocniejszym Feyenoordzie. Nawet na trensfermarkcie go zauważyli dając fotkę do profilu zamiast takiej noname. Bravo.

Szef komentarzy: 1303518.04.2011, 18:31

nasz japonczyk robi miazge w Eredivisie

Ciasteck2 komentarzy: 446718.04.2011, 17:32

Ładnie, ładnie. Szkoda Jaya, bo miał się rozwijać piłkarsko, a nie gra. Brawa jeszcze raz dla Ryo.

adipetre komentarzy: 79718.04.2011, 15:42

Z tej plejady znakomitosci jedynym ktory moze faktycznie zrobic kariere w Arsenalu jest Benik Afobe.

gargamel800 komentarzy: 53218.04.2011, 14:46

No nie znowu nie uwzględniają Jaya :(

andrzej93 komentarzy: 119618.04.2011, 14:12

Miyaichi, Afobe, Lansbury, Mannone dobrze
Galindo, Traoré, Sunu, Randall, Eastmond, Vela i JET na sprzedaż, choć ten ostatni powinien u nas grać ale niestety nie taki leń, zmarnował chyba swoją karierę w Arsenalu ma już 21lat i duży talent, świetne warunki, a nie może się załapać do składu drugoligowca

KanonierTH1411 komentarzy: 482818.04.2011, 13:11

Silva i Galindo są bardzo młodzi więc jeszcze nie ma co na nich liczyć. W następnym sezonie całoroczne wypożyczenie. Traore, Sunu, Perdo, Randall, Eastmound, Watt i może Vela na sprzedaż. Zastanawiam się czemu JET tak się obija. Niemożliwym jest że nie gra bo jest za słaby, jego technika, szybkość itd są o poziom wyżej niż u zawodników Cardiff. Jeśli nadal tak będzie postępował to możemy stracić świetnie zapowiadającego się napastnika, zaś on straci życiową szansę na grę w Arsenalu.

zuczek1987 komentarzy: 640318.04.2011, 12:22

Sunu moze zostać reszta wypad

piter1908 komentarzy: 510418.04.2011, 11:49

licze że Wenger pozbędzie się kilku piłkarzy a nie będzie chciał udowadniać że ten czy tamten piłkarz jest w stanie grać na poziomie AFC ( jak denilson) bo wiemy że nie wszyscy mogą ...

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52018.04.2011, 11:49

@karol
Pewnie wystąpimy po sezonie. Tak mi się wydaje.

Co do reszty IMO - Sunu, Eastmond, Randall, Traore, Watt? - ich już po wakacjach w Arsenalu nie ujrzymy.

Xdkarol komentarzy: 98818.04.2011, 11:38

Kiedy w końcu Ryo dostanie to pozwolenie na grę...

damian199656 komentarzy: 762618.04.2011, 11:03

Randalla i Eastmounda trzeba sprzedać

BlackHat komentarzy: 8518.04.2011, 10:40

Jet, Lansbury, Ryo, vela i Eastmond - z nich cos bedzie, szczegolnie z pierwszych 3, oby tylko wenger nie pomyslal ze majac takich mlodzikow nie potrzebuje transferow... -.-

HellSpawn komentarzy: 618518.04.2011, 07:47

Po co poszli na te wypożyczenia jak nawet w kadrze na mecz ich nie ma? Szkoda mi JET'a bo się tylko marnuje..

Ryo z tego co słyszałem zaliczył 2 asysty i 2 bramki. Świetny występ, chociaż sytuacje strzeleckie wypracowali mu koledzy, a on tylko dokonał formalności.

sriver komentarzy: 23318.04.2011, 07:33