Raport z wypożyczeń

Raport z wypożyczeń 03.12.2019, 10:09, Diam51 5 komentarzy

Jak co roku, niektórzy piłkarze Arsenalu przebywają na wypożyczeniach w innych klubach, by móc regularnie grać i łapać cenne doświadczenie. Oto, jak wyglądają ich ostatnie poczynania:

Henrich Mchitarian (AS Roma): Armeńczyk wszedł z ławki rezerwowych w 67. minucie, zmieniając Cengiza Undera i zdobył gola w doliczonym czasie gry na 3:1, ustalając wynik meczu przeciwko Hellasowi Werona. Pozostałe bramki dla klubu ze stolicy Włoch strzelili Justin Kluivert oraz Diego Perotti.

Mohamed Elneny (Besiktas): Egipcjanin rozegrał całe spotkanie w czwartkowym pojedynku przeciwko Slovanowi Bratysława w Lidze Europy, a jego drużyna wygrała 2:1. Choć Słowacy prowadzili po trafieniu Erika Daniela, Enzo Roco oraz Adem Ljajic odwrócili swoimi golami losy tego starcia, dając tureckiej drużynie trzy punkty. Ekipa Elneny'ego wygrała pierwszy mecz w tegorocznej edycji Ligi Europy i nie ma już szans na awans do fazy pucharowej.

Eddie Nketiah (Leeds United): Anglik powrócił po kontuzji i rozegrał 11 minut, a jego drużyna rozbiła Middlesbrough 4:0. Dwa trafienia w tym meczu zaliczył reprezentant Polski - Mateusz Klich. Oprócz niego, na listę strzelców wpisali się Patrick Bamford oraz Helder Costa.

Ben Sheaf (Doncaster): Anglik spędził na boisku 90 minut, a jego zespół przegrał z Gillingham 0:3. Oznacza to, iż Doncaster pożegnał się już z rozgrywkami Pucharu Anglii.

Deyan Iliev (Sered): Reprezentant Macedonii Północnej zagrał cały mecz, a jego ekipa uległa Zemplionowi Michalovice 0:2. Modibo Sidibe i Armen Hovhannisyan byli zdobywcami bramek.

William Saliba (Saint Etienne): Francuz nie wystąpił z powodu kontuzji. Saint Etienne nie potrafiło sprostać wyzwaniu Rennes, przegrywając 1:2.

Jordi Osei-Tutu (VfL Bochum): Anglik przesiedział całe spotkanie na ławce rezerwowych. Jego drużyna przegrała 0:2 z Erzgebirge Aue.

Henrich MchitarianWypożyczenia autor: Diam51 źrodło: arsenal.com
Forever_gunner komentarzy: 255503.12.2019, 16:51

Trochę się martwię o Salibę. Cały czas jest kontuzjowany, a miał być po sezonie przygotowany na walkę o pierwszy skład u nas. Mam nadzieję, że się chłopak wykuruje.

Simao12 komentarzy: 775203.12.2019, 16:10