Raport z wypożyczeń

Raport z wypożyczeń 19.10.2020, 16:59, Tomasz Kowalski 6 komentarzy

Co roku Kanonierzy są wypożyczani do innych klubów, aby gromadzili cenne minuty i doświadczenie. Kilku z nich wystąpiło w swoich nowych zespołach.

Lucas Torreira
zadebiutował w barwach Atletico Madryt w sobotę i rozegrał pełne spotkanie. Jego ekipa wygrała 2-0 z Celtą Vigo.

Dejan Iliew
to drugi wypożyczony gracz, który zaliczył premierowe spotkanie w nowym klubie. Tym razem Macedończyk zachował czyste konto dla Shrewsbury Town, a jego zespół wygrał 1-0 z Wimbledonem.

Jordi Osei-Tutu
doznał urazu na 13 minut przed końcem meczu, a jego Cardiff wygrało z Prestonem 1-0. 22-latek zanotował dobry występ i otarł się o asystę po dograniu do Kieffera Moore'a.

Ben Sheaf
rozegrał 90 minut, jednak nie pomógł Coventry w zwycięstwie i ostatecznie jego zespół przegrał 0-2 z Brentfordem.

Joseph Olowu
zaliczył pełny występ i został ukarany żółtą kartką. Jego Cork City zremisowało bezbramkowo z Waterfordem.

Trae Coyle
zameldował się na murawie z ławki rezerwowych na 23 minuty przed ostatnim gwizdkiem sędziego, aczkolwiek jego Gillingham musiało uznać wyższość MK Dons i finalnie mecz zakończył się wynikiem 2-0 dla tej drugiej drużyny.

Matt Smith
to kolejny wypożyczony zawodnik, który musiał przełknąć gorycz porażki. Jego Swindon przegrało bowiem z Sunderlandem 0-2. Smith zszedł z boiska w 81. minucie.

Daniel Ballard
przesiedział cały mecz na ławce rezerwowych, a jego Blackpool zremisował z Crewe Alexandrą 1-1.

Wypożyczenia autor: Tomasz Kowalski źrodło: arsenal.com
mel75 komentarzy: 70420.10.2020, 15:00

Torreira idzie do Atletico i od razu pierwszy skład i cały mecz, Partey musi poznacnasz styl i wchodzi na 15 minut....

Arsenal2004 komentarzy: 369120.10.2020, 08:41

@Rafson95: Bo Leno gra w Arsenalu a jak wiemy Arsenal nie lubi czystych kont xd

jsky007 komentarzy: 65719.10.2020, 20:40

Kurcze kompletnie nie miałem w głowie myśli, że Toreira może jeszcze do nas wrócić co prawda na 99% hiszpania mu się spodoba...ale opcja jest ;)

Olaf komentarzy: 9319.10.2020, 20:13

@fabregas1987: osei-tutu nominalnie grał na skrzydle

Rafson95 komentarzy: 1053319.10.2020, 18:03

Martinez czyste konto, Iliew czyste konto, a Leno jak zwykle wpuscił...

fabregas1987 komentarzy: 2579219.10.2020, 17:19

Osei-Tutu - 22 letni prawy obrońca, który nawet jeszcze nie zadebiutował w drużynie. Ciekawe czy dostanie kiedyś swoją szansę, bo ta pozycja, najoględniej mówiąc, nie jest zbyt mocno obsadzona