Raport zdrowotny: Koscielny, Bellerin, Arteta

Raport zdrowotny: Koscielny, Bellerin, Arteta 06.11.2015, 12:41, Adam Cygański 16 komentarzy

Arsene Wenger przedstawił najświeższe wiadomości o stanie zdrowia swoich podopiecznych przed niedzielnym meczem z Tottenhamem.

O drużynie…

Od nieszczęsnego środowego wieczoru nie nabawiliśmy się nowych urazów. Na niedzielne spotkanie może natomiast powrócić Koscielny i uważam, że to na tyle. Arteta jutro rano przejdzie testy, a co do Bellerina, to mamy pewne wątpliwości.

O szansach Koscielnego na występ…

80%. Jutro przejdzie ostateczne testy.

O Debuchym i Bellerinie…

Mathieu potrzebuje rywalizacji. Z każdym meczem jego sprawność fizyczna poprawia się i uważam, że teraz będzie już tylko lepiej. Bellerin na nieszczęście nie jest dostępny, a jego powrotu powinniśmy spodziewać się po przerwie reprezentacyjnej.

Raport zdrowotnyTottenham Hotspur autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
FadeIn komentarzy: 354707.11.2015, 00:22

To ilu mamy kontuzjowanych ? 9 zawodników ? Błagam. Panie Wenger i pan chce o majstra walczyć jak nasza ławka była już na początku sezonu wązka w porównaniu np. do City a teraz skurczyła się jak siurak po kąpieli w morzu podczas zimy. Wracajcie pany do zdrowia

michalcio135 komentarzy: 18606.11.2015, 20:41

Oby jak najszybciej byli w pełni zdrowia i tego im życzę!

Martial - Pelle - Vardy
SUBS: Gomes - Redmond Bellerin (INJ) ,Martin (SSP)

atemisan komentarzy: 131006.11.2015, 16:38

Echh. Już ciężko to czytać. Najgorsze,że jest pula zawodników,którzy są ciągle kontuzjowani.
Mam nadzieję,że wygramy z kogutami bo inaczej może nam to podciąć skrzydła,a w lidze jestaśmy w cugu .

adrianpilsczek2000 komentarzy: 154206.11.2015, 16:17

Czarno to widze. Trzeba wygrać mecz z tottkami, a po przerwie na repre kilku zawodników wróci. Oby...

rafal1709 komentarzy: 21906.11.2015, 13:56

Ospina- bellerin kosa ... ...- arteta- Theo Ramsey jack ox- welbeck
Ladna ekipa u nas na trybunach :( jeszcze troche i będzie można podbijać europe. Jak to jest możliwe ze co sezon u nas polowa składu kontuzjowana. Wilshere jak tak bardzo kocha arsenal to może powinien sobie jakąś loże wynająć na emirates i popijać piwko ze znajomymi w czasie meczów :( od 10 lat ten sam problem

IAlwaysTrust komentarzy: 139506.11.2015, 13:47

Patologia z tymi kontuzjami. Nie wiem o co chodzi, ale co roku sytuacja się powtarza. Żal i może z tego względu potrzebujemy szerszej niż inne kluby kadry, tyle w temacie!

Wojakus komentarzy: 6587 newsów: 306.11.2015, 13:20

tylko ze my gramy w niedziele a nie jutro

Gracjanbuli komentarzy: 52906.11.2015, 13:16

Rosa Kosa Jack Ramsey Ox Theo Ospina Arteta Danny Hector - praktycznie druga 11 kontuzjowana, to jakas masakra drodzy kanonierzy !

gunner1704 komentarzy: 131906.11.2015, 13:12

Damn Debuchy sie rozkręci i jeszcze Bellerina wygryzie

gunner1704 komentarzy: 131906.11.2015, 13:09

Dobrze, że jest teraz przerwa reprezentacyjna, paru kluczowych graczy sie wyleczy.
Przed nami najważniejszy okres w walce o mistrzostwo, zima w Premier League weryfikuje wszystkich:)