Raport zdrowotny przed meczem z Manchesterem City

Raport zdrowotny przed meczem z Manchesterem City 30.03.2017, 14:55, Patryk Bielski 8 komentarzy

Arsene Wenger przedstawił najświeższe wiadomości o stanie zdrowia swoich podopiecznych przed niedzielnym hitem 30. kolejki Premier League z Manchesterem City.

O wcześniejszych urazach...

Straciliśmy Petra Cecha w meczu z West Bromem - nie będzie gotowy na niedzielne spotkanie. Poza tym Cazorla i Lucas pozostają kontuzjowani. To w zasadzie tyle.

O kontuzji Lucasa...

Ma problem z udem.

O tym, jak długo drużyna będzie musiała sobie radzić bez Cecha...

Sądzę, że opuści niedzielny mecz, a następnie środowe spotkanie z West Hamem. Możliwe, że w kolejnych meczach będzie już dostępny.

O nowinkach w sprawie Cazorli...

Niestety nic się nie zmieniło. Sądzę, że dla niego sezon dobiegł już końca.

O tym, czy Mesut jest już zdrowy i gotowy, by rozpocząć mecz z City..

Tak. Walczy o to. Grał 20 minut w meczu reprezentacji Niemiec z Azerbejdżanem, po czym wrócił do klubu skupiony i ciężko pracował w tym tygodniu.

Arsene WengerKontuzje autor: Patryk Bielski źrodło: Arsenal.com
tomek105 komentarzy: 64730.03.2017, 19:20

Nie wiem jak to było z Lucasem w Deportivo, ale przyszedl do nas i od razu jakies uda i ****e buje...

quality komentarzy: 13830.03.2017, 19:00

zly_kanonier
Raczej nic nie było o Santim, ale mam nadzieję że mu przedłużą kontrakt. Kto jak kto ale on powinien zostać.

zly_kanonier komentarzy: 511130.03.2017, 18:43

Czy my podpisywaliśmy umowę z Santim, albo Wenger mówił coś na ten temat w ostatnim czasie?
Bo jakoś sobie nie przypominam, a na transfermarkt jest napisane, że kontrakt do końca sezonu.

pipolina komentarzy: 33030.03.2017, 17:21

Kontuzje to nasza zmora! aż boję się tego meczu z City będzie lanie.

mitmichael komentarzy: 4924330.03.2017, 16:48

Ozil ma cos do udowodnienia, moze to jest ten czas w ktorym zobaczymy Mesuta takiego jak w poprzednim sezonie. Szkoda Pereza bo nie dosc, ze ciezko jest u niego z szansami na gre to jeszcze przytrafila sie mu kontuzja.

fabregas1987 komentarzy: 2581930.03.2017, 16:33

Wielka szkoda Santiego, dwa sezony tak naprawdę w plecy, a najmłodszy już nie jest. Ciekawe czy jeszcze pogra u nas na poziomie w przyszłym sezonie.

maxbys komentarzy: 70030.03.2017, 16:28

Jestem ciekaw na co zwali porażkę tym razem. Sędzia? Kibice? Brak czasu na trening po przerwie reprezentacyjnej? Pech? Pogoda? Kontuzje? Jest w czym wybierać:]

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 130.03.2017, 15:04

Kontuzje, kontuzje, kontuzje. U nas to nawet piłkarze wypadają na miesiąc z powodu grypy...