Redknapp: Arsenal nie jest w kryzysie

Redknapp: Arsenal nie jest w kryzysie 05.02.2009, 20:01, Szymon Ortyl 25 komentarzy

Arsenal ma nikłe szanse na zdobycie tytułu Mistrza Anglii, a ponadto obecnie nie mieści się nawet w "top 4" tabeli angielskiej ekstraklasy, jednak trener Tottenhamu - Harry Redknapp - twierdzi, że nie można mówić o jakimkolwiek kryzysie drużyny z Emirates Stadium

"Arsenal to fantastyczny klub, który dokonuje świetnych transferów jak np. ściągnięcie Arszawina. Wenger jest wspaniałym trenerem i wykonuje w tym klubie niewyobrażalną pracę."

"Oczywiście, jeśli pokonamy Arsenal w niedzielnym meczu, będzie to dla nas wielkie osiągnięcie. Mecze z Arsenalem są zawsze wspaniałe. Jest to coś naprawdę wielkiego."

"Myślę, że na własnym boisku mamy szanse. To jest dobry moment na mecz z Arsenalem."

"Są jednym z najlepszych klubów na świecie, a Arsene wykonuje tytaniczną pracę dla całej drużyny. Jednak gdy spojrzy się na ich ostatnie mecze widać, że nie są tak dobrzy jak chociażby rok temu."

"Jednak nadal mają kilku wspaniałych zawodników, którzy mogą odmienić losy każdego meczu."

Tottenham będzie rozpoczynał mecz z Arsenalem będąc na 14. miejscu w tabeli. Podopieczni Redknappa będą chcieli za wszelką cenę oddalić się od strefy spadkowej

"Na razie musimy zdobyć wystarczająco dużo punktów, aby uciec od niebezpieczeństwa spadku do niższej ligi. Nowe cele postawimy sobie w lecie."

Harry RedknappPremier LeagueTottenham Hotspur autor: Szymon Ortyl źrodło: Northamptonchron.co.uk
Szef komentarzy: 1303506.02.2009, 17:38

fakt watpie zeby Andriej zagral, a jak juz to licze na takie 20 minutek

KuBaJo komentarzy: 217406.02.2009, 14:07

po****ło was arshavina w pierwszym składzie odrazu chcecie wystawiać na aż tak prestiżowy mecz?? ludzie dobrze będzie jak wyjdzie na ostatnie 20 minut

Bossman komentarzy: 80206.02.2009, 11:51

waldek 89 zgadzam sie z Toba w 100%,to zaden kryzys... poprostu druzyna jest non stop budowana i jak wszystko spyknie to wygrywamy 5:0a jak nie spyknie to tracimy glupie bramki albo nie potrafimy ich strzelic.

Kanonier95 komentarzy: 288206.02.2009, 11:06

ostatnio rosół był za słony ;] ale nie tym razem

florecito komentarzy: 7106.02.2009, 10:08

wronka17: z tego, co pamiętam, Diaby jest kontuzjowany :)

Van Persie jako pomocnik? :> Jakoś nie wydaje mi się to rozsądne, zwłaszcza, że aktualnie jest w świetnej formie.

EkEl komentarzy: 298905.02.2009, 23:00

Wygramy! Podobno nie zagra Bentley i Jenas czyli in + dla nas. Ja liczę na Robina i Adebayora który co jak co ale obudzić się musi i ma do tego idealną okazję. Mecz będzie pewnie szalony. W I połowie Tottenham będzie groźny, ale II połowa będzie należeć do nas. Koguty wygrały z nami tylko raz w XXI wieku! LOL! Stawiam 3-1. Bramki: Van Persie, Adebayor, Arshavin - Keane.

waldek_89 komentarzy: 573505.02.2009, 21:50

Arsenal nie jest w kryzysie po prostu Wenger buduje cały czas nową drużynę, której brak jeszcze doświadczenia w niektórych meczach...

Fierce_girl komentarzy: 219405.02.2009, 21:25

A na moje mamy kryzys.

cacapa komentarzy: 76905.02.2009, 21:22

heh Spurs sie boi, to dobrze bo wiedza odrazu ze nie bedzie latwo ;]
Go Go Gunners!

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 205.02.2009, 21:12

Arsenal powinien się bardzo zmotywować (przecież to derby) i walczyć od pierwszej do ostatniej minuty. Nie wyobrażam sobie innego wyniku jak zwycięstwo.

KingsofLondon komentarzy: 124005.02.2009, 21:10

Trzeba to wygrac, Gunners nie pier....ic sie z kurczakami :D

AntonioThe komentarzy: 3821 newsów: 505.02.2009, 21:09

Jeśli chcemy być w czwórce na koniec sezonu to ten mecz musimy wygrać i dobrze by też było jakby Aston straciła punkty.

Quake85 komentarzy: 1016 newsów: 105.02.2009, 21:02

żeby znowu nie było 4-4

lecho komentarzy: 96905.02.2009, 20:56

Moim zdaniem Arsenal jest w kryzysie. Gramy słabo, mamy liczne kontuzje i do tego kluczowych piłkarzy. Zresztą widać dużą różnicę między tamtym, a tym sezonem. Jednak tottenham jest w jeszcze większym gównie, a do tego od początku sezonu, dlatego to oni powinni nas się bać w szczególności.

Mariusz2285 komentarzy: 109105.02.2009, 20:55

Ramos by tego nie powiedział ale sprobujemy wygrać

Christian komentarzy: 342705.02.2009, 20:49

On chyba sam w to nie wierzy.

Zbysiacz komentarzy: 18905.02.2009, 20:31

Szacunek dla trenera Tottenhamu za te slowa.
No raczej ciezko awansowac skoro Aston Villa wygrywa swoje mecze a mieli przewage pkt...

Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56705.02.2009, 20:30

Po prostu to co dla Tott jest sufitem, dla nas jest podłogą :P
A tak serio, on po prostu stara się jakoś zmotywować swoją drużynę, żeby nie wyszli na boisko z założeniem 'Arsenal jest w dołku, więc wygramy bez problemu' ;)

kolek komentarzy: 2330 newsów: 105.02.2009, 20:20

jak nie kryzys jak kryzys...

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223705.02.2009, 20:13

Ja to osobiscie nazytwam kryzysem , bo zebysmy przez wiele kolejek utrzymywali sie na 5miejscu to wlasnie jest zalamka formy i lekki kryzys ;/

solar komentarzy: 146505.02.2009, 20:12

narazie jak na ten sezon to tym ktora zdola odmienic jest RvP, znaczy jak na ta gorsza czesc sezonu

arsenal122 komentarzy: 113005.02.2009, 20:05

szkoda że nie gramy u siebie kibice przywitali by AAtzn wiecie tak na swoim stadionie;d

Arsen258 komentarzy: 3466 newsów: 97905.02.2009, 20:03

Kibice Tottenhamu chyba nie będą zadowoleni, że tak wychwala Arsenal. No ale, widać facet lubi ryzyko

Manchester City - Arsenal 22.09.2024 - godzina 17:30