Remis USA z Anglią. Turner i Saka od pierwszych minut

Remis USA z Anglią. Turner i Saka od pierwszych minut 25.11.2022, 22:28, Patryk Bielski 2 komentarzy

Mecz, który w szóstym dniu mundialu zapowiadał wielkie emocje, czyli Stany Zjednoczone z Anglią, zakończył się rozczarowującym bezbramkowym remisem.

W składzie Synów Albionu od pierwszych minut na murawie grał bohater meczu z Iranem - Bukayo Saka. Młody skrzydłowy Arsenalu mimo dość dobrej pierwszej połowy, podobnie jak jego koledzy z zespołu, nie wykazał się niczym szczególnym i w 78. został zmieniony przez Marcusa Rashforda.

Z kolei Matt Turner, gdy wymagała tego sytuacja, pewnie spisywał się między słupkami bramki USA i z pewnością może zaliczyć ten występ do udanych.

Dwójka innych Kanonierów - Ben White oraz Aaron Ramsdale - przesiedzieli cały mecz na ławce rezerwowych.