Reprezentacje: Fabregas jedynym pechowcem

Reprezentacje: Fabregas jedynym pechowcem 11.06.2009, 12:20, Łukasz Klimkiewicz 23 komentarzy

Kolejny dzień zmagań Kanonierów na arenie międzynarodowej za nami. Tym razem w barwach swojej reprezentacji wystąpiło tylko czterech piłkarzy z północnego Londynu, a oprócz sukcesów doszło do kontuzji kapitana naszego zespołu, Ceska Fabregasa.

Theo Walcott

Anglia 6:0 Andora, 10 czerwca

Theo wystąpił pełne 90 minut w meczu Anglii z Andorą na Wembley, które gospodarze wygrali 6:0. Strzelanie rozpoczął już w czwartej minucie Wayne Rooney. Niespełna półgodziny później wynik na 2:0 podwyższył Frank Lampard po świetnym podaniu Theo Walcotta, a kilka minut przed przerwą trzecią bramkę dla Synów Albionu ponownie zdobył Wayne Rooney. Po przerwie bramki strzelali już tylko zmiennicy. Dwa gole dołożył Jermain Defoe oraz Peter Crouch.

Cesc Fabregas

Azerbejdżan 0:6 Hiszpania, 9 czerwca

Największym pechowcem wtorkowego pogromu w wykonaniu gości był kapitan Kanonierów, Cesc Fabregas, który tuż przed przerwą doznał niegroźnego urazu głowy. W pierwszej połowie hattricka dla Mistrzów Europy zdobył gwiazdor hiszpańskiej Valencii, David Villa. Po przerwie na listę strzelców wpisali się Guiza, Torres oraz Riera.

Robin van Persie

Holandia 2:0 Norwegia, 10 czerwca

Napastnik Arsenalu rozegrał w tym spotkaniu 83 minuty. Holendrzy rozpoczęli spotkanie w dość wolnym tempie, ponieważ pierwsza bramka padła dopiero w 33. minucie po strzale Andre Ooijera. Kilka minut po przerwie wynik meczu na 2:0 ustalił piłkarz Realu Madryt, Arjen Robben.

Andriej Arszawin

Finlandia 0:3 Rosja, 10 czerwca

Styczniowy nabytek Arsene Wengera zaliczył w tym meczu pełne 90 minut i zaliczył asystę przy pierwszej bramce, której autorem był Aleksandr Kierżakow. W drugiej połowie snajper Dynamo Moskwa zdobył drugą bramkę, a wynik meczu na 19 minut przed końcem ustalił Konstantin Żyrianow.

Cesc FabregasReprezentacje autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Arsenal.com
remixc4f komentarzy: 20712.06.2009, 12:48

Noo. Już jest w pełni sił aby trenoiwać.

Szef komentarzy: 1303511.06.2009, 19:21

tyle dobrze ze obylo sie bez groznych urazow

Merowingster komentarzy: 74611.06.2009, 15:22

arsenalyouth.wordpress.com/2008/11/05/arsenal-agree-deal-for-goalkeeper-sean-mcdermott/

Merowingster komentarzy: 74611.06.2009, 15:20

ten McDermott to chyba polityk, bo tylko to mi w Google wyskakuje. Ale żal, ale to chyba żart, ze za młodego bramkarza wydaliśmy 4 mln funtów.

Tommy komentarzy: 32111.06.2009, 15:00

Marzenia Perez...

grygu komentarzy: 149811.06.2009, 14:35

no spektakularne te nasze transfery. Zasili nasze szeregi w końcu jakiś znany piłkarz?:D

fabri04 komentarzy: 338511.06.2009, 14:14

Jezzzuuuu aż tyle.... super normalnie genialny transfer roku...

helzing komentarzy: 327311.06.2009, 13:24

moze troche odskocze od teamtu, ale co sie stalo z konkursem ?? o ile mi wiadomo trwal do 10 a nadal nie znamy wynikow, no i czemu artykul o konkursie gdzies zniknal ??

Axxxe komentarzy: 5599 newsów: 11511.06.2009, 13:21

Wśród piłkarzy Arsenalu zawsze znajdą się jacyś pechowcy. :P Przeważnie kiedy nasze asy wyjeżdżają na zgrupowania ze swoimi reprezentacjami, to albo im się nie wiedzie, albo łapią urazy. Szkoda, że Cesc nabawił się kontuzji, ale na Puchar Konfederacji powinien być już gotowy. Walcott nie miał zbyt trudnego zadania, bo musiał zdetronizować przeciętnych obrońców z Andory. Arszy też poszło z górki. Robinowi bardziej niż Norwegowie przeszkadzały fatalne warunki atmosferyczne, ale wczoraj grał dobrze.

Topek komentarzy: 13943 newsów: 12611.06.2009, 13:13

Szkoda Cesca, ale na szczęście to nic poważnego. Swoją drogą, asysta Arszawina - cud miód :p

waldek_89 komentarzy: 573511.06.2009, 13:04

Dobrze, ze to nic nie groźnego, co do innych to się cieszę, że zagrali w tych meczach.

crisadus komentarzy: 850711.06.2009, 12:59