Rezerwy: West Brom 3-1 Arsenal

Rezerwy: West Brom 3-1 Arsenal 18.10.2011, 22:51, 15 komentarzy

Rezerwy Arsenalu poniosły pierwszą ligową porażkę w tym sezonie. Mecz rozegrany na The Hawthorns zakończył się wynikiem 3-1 dla West Bromwich Albion.

Kanonierzy bardzo dobrze rozpoczęli to spotkanie. Już w 12 minucie na listę strzelców wpisał się Sanchez Watt, który wyprowadził swój zespół na prowadzenie. Jednak kolejne trafienia były już jedynie autorstwa gospodarzy.

Najpierw w 33 minucie do remisu doprowadził Saido Berahino. Następnie tuż przed przerwą, bo w 43 minucie były zawodnik Fulham - Zoltan Gera - wyprowadził West Brom na prowadzenie. Kropkę nad "i" postawił w 51 minucie Graham Dorrans, który swoim golem przypieczętował wynik rywalizacji.

Warto zauważyć, że przeciwnicy wystąpili w dość mocnym jak na rezerwy składzie, a w drużynie Arsenalu kilku piłkarzy pojawiło się na murawie dopiero co powracając po kontuzjach. Mowa tutaj o zawodnikach takich jak Sebastien Squillaci, Vito Mannone, Craig Eastmond czy Rhys Murphy.

Arsenal: Vito Mannone, Nico Yennaris, Sebastien Squillaci, Ignasi Miquel, Jernade Meade, Chuks Aneke, Craig Eastmond(67, )Oguzhan Ozyakup(67), Kyle Ebecilio(61, )Luke Freeman, Sanchez Watt

Zmiennicy: Damian Martinez, Sead Hajrovic(67), Martin Angha(67), Daniel Boateng, Rhys Murphy(61)

West Brom: Luke Daniels, James Hurst, Sam Mantom, Paul Downing, Joe Mattock, Liam O'Neil, Zoltan Gera(46), Graham Dorrans(58), Saido Berahino, Marc-Antoine Fortune, Roman Bednar(67)

Zmiennicy: Romaine Sawyers, Shane Lewis, Kemar Roofe(46), Lateef Elford-Alliyu, Donervorn Daniels(58)

RezerwySanchez WattWest Bromwich Albion autor: źrodło: Arsenal.com
IGWC komentarzy: 1052 newsów: 119.10.2011, 15:56

Czemu Ryo nie dostaje szans nawet w rezerwach...

aRamsey komentarzy: 948619.10.2011, 15:39

Wrócił Squill i od razu wdupili :p

concrete13 komentarzy: 869819.10.2011, 15:13

jak dwie pokraki ( Skill i Craig ) grają to o dobry wynik ciężko !

Vendetta komentarzy: 277819.10.2011, 13:30

Mimo, że to rezerwy, to skład wygląda na dość silny.

HellSpawn komentarzy: 618519.10.2011, 07:51

Squillaci grał i wszystko jasne!!! A do tego jeszcze bonusik w postaci Eastmonda :D

chru5t komentarzy: 19019.10.2011, 07:32

hei007, już samo wystawienie do gry SS18 może kwalifikować się jako samobój :)

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 119.10.2011, 01:22

Z początku się zdziwiłem..ale S18 i zagadka rozwiązana.

Czeczenia komentarzy: 1248419.10.2011, 00:06

Nie ma się czym przejmować. W młodym wieku wahania formy to norma. Sebastien jak zwykle forma ustabilizowana, więc nikt zaskoczony powinien nie być ;-).

amadeo komentarzy: 514918.10.2011, 23:07

Myślę sobie, ciekawe dlaczego przegrali ?! Patrzę na skład i już wszystko jasne - przecież grał nasz El Filaro ;D

mskafc komentarzy: 579618.10.2011, 23:00

squilacci, i wszystko jasne..

fusit komentarzy: 245 newsów: 618.10.2011, 22:59

Mogą przegrywać byle by nabrali cennego doświadczenia i ogrywali.

Shady komentarzy: 2718.10.2011, 22:58

Gera, Dorrans czy Fortune pewnie robili różnice. Mam nadzieję, że nasze rezerwy szybko zapomną o tej porażce i już w następnym meczu wygrają.

hei007 komentarzy: 352818.10.2011, 22:57

Prawie jak Arsenal z Blackburn xD, tyle że nie samobóje.

pavi28 komentarzy: 73218.10.2011, 22:54