Rodallega może wrócić na mecz z Arsenalem

Rodallega może wrócić na mecz z Arsenalem 14.04.2012, 19:47, Damian Burchardt 29 komentarzy

Najbliższy rywal Kanonierów - Wigan Athletic - być może przyjedzie do Londynu wzmocnione powrotem swojego napastnika, Hugo Rodallegi. Kolumbijczyk leczy uraz kolana od 11 marca, kiedy to The Lactics grali na wyjeździe z Norwich.

Rodallega powrócił w tym tygodniu do normalnych treningów i znalazł się w kadrze na poniedziałkowy mecz Wigan z Arsenalem. Napastnik, który zakomunikował Roberto Martinezowi odejście z klubu po zakończeniu trwającego sezonu korzystając z prawa Bosmana, strzelił dla swojej drużyny dwie bramki w obecnej kampanii Premier League.

Oto cały skład drużyny z DW Stadium na spotkanie z Arsenalem:

Al Habsi, Kirkland, Caldwell, Boyce, Figueroa, Alcaraz, Gohouri, Stam, Lopez, Beausejour, Watson, Moses, Crusat, McArthur, McCarthy, Jones, Gomez, Thomas, Diame, Maloney, Sammon, Di Santo, Pollitt, Rodallega.

Hugo RodallegaWigan Athletic autor: Damian Burchardt źrodło: london24.com
Marcel90 komentarzy: 814616.04.2012, 01:18

Niech wraca, bedzie ciekawiej

pamplemousse komentarzy: 186015.04.2012, 20:53

Nie mozemy stracic zadnych pkt

miklosz123 komentarzy: 22015.04.2012, 17:06

armata-wiem że lekceważe ale on jest tam najlepszy on jedyny i w dodatku nie zagra od 1 minuty więc 3 pkt są w 90 %.A on przecież nie jest godzien zastąpić robina u nas najwyżej będzie ławe grzał

kompocik88 komentarzy: 31015.04.2012, 16:04

Nawet jak wróci, to pierwszy mecz po kontuzji nie powinien mu przecież dobrze pójść, co nie? (a wmawiam sobie, a co !)

fabregas1987 komentarzy: 2581415.04.2012, 15:12

Jeśli nawet Rodallega przyjedzie do Londynu to i tak wejdzie z ławki, bo nie wystawi go od pierwszej minuty po miesiecznej przerwie :P

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 415.04.2012, 12:46

miklosz123 -> obyś się nie zdziwił. Nie doceniasz i lekceważysz przeciwnika, a to jest najgorsza rzecz w takich spotkaniach.

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 415.04.2012, 12:45

Nie myślę żeby zaczął spotkanie w pierwszym składzie ale z ławki zapewne wejdzie i postraszy naszych obrońców.

hei007 komentarzy: 352815.04.2012, 12:00

Dadzą radę, a Rodallega i tak nie zacznie w 1 składzie, do tego gramy u siebie to liczę na 3 punkty, ale wszystko może się zdarzyć.

Ciastolyna komentarzy: 107715.04.2012, 10:30

Napastnik to zawsze zagrożenie, ale myślę, że nasza obrona da sobie radę z szarżami The Latics.

miklosz123 komentarzy: 22015.04.2012, 09:41

o jeny co on może nam zrobic najwyżej biegać po piłki jak wylecą za stadion

Sakahai komentarzy: 206015.04.2012, 01:50

http://www.youtube.com/watch?v=z61H0ffFkBI&feature=related Mam wielką nadzieje, że z Wigan zagra Park i pokaże co potrafi, niech RVP odpocznie na Chelsea

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125114.04.2012, 23:47

I tak wątpię żeby nas postraszyli. My nie Manchester ;]

KanonierChris komentarzy: 292414.04.2012, 23:37

Właśnie... trochę szacunku dla rywala. Jeszcze się mecz nie zaczął a wy już 3 pkt jesteście pewni.

KanonierTH1411 komentarzy: 482814.04.2012, 20:46

A jego w mediach kreowali na potencjalnego nowego zawodnika Arsenalu. Napastnik który strzela dwa gole w sezonie grając cały czas w podstawie...

Sakahai komentarzy: 206014.04.2012, 20:37

Nasi obrońcy radzili sobie z napastnikami pokroju Ibrahimovica czy Robinho więc z Rodallega też powinni sobie poradzić .

mitmichael komentarzy: 4924314.04.2012, 20:27

Jak nie gra juz miesiac to watpie czy Martinez zaryzykuje i wystawi go do składu.

LoveTheGunners komentarzy: 914014.04.2012, 20:22

sztraszne...

Ashmadia komentarzy: 173914.04.2012, 20:15

z miejsca 90 minut nie ugra ale przeciez to naprawde dobry gracz ktory moglby spokojnie poradzic sobie w lepszym klubie niz wigan wiec lepiej go nie lekcewazyc

AtheneWins komentarzy: 6442 newsów: 214.04.2012, 19:56