Rooney: Zwycięstwo nad Tottenhamem dało nam siłę

Rooney: Zwycięstwo nad Tottenhamem dało nam siłę 26.04.2009, 21:37, Damian Romankiewicz 18 komentarzy

Napastnik Manchesteru United - Wayne Rooney - uważa, że zwycięstwo 5:2 nad Tottenhamem Hotspur przyszło w najodpowiedniejszym momencie.

Anglik jest bardzo zadowolony z trzech punktów zdobytych w tym spotkaniu, lecz jeszcze bardziej podkreśla metamorfozę zespołu w drugiej połowie pojedynku. Przypomnijmy, że Czerwone Diabły przegrywając 0:2 do przerwy strzeliły Kogutom pięć bramek w drugich trzech kwadransach.

- Gdybyśmy nie wygrali skomplikowalibyśmy sobie naszą sytuację w lidze, a nasze morale nie wyglądałby najlepiej. Na szczęście zwyciężyliśmy i dzięki wygranej w takim stylu podchodzimy z wielkim optymizmem i wiarą do meczu z Arsenalem - przyznał Rooney.

Liga MistrzówManchester UnitedWayne Rooney autor: Damian Romankiewicz źrodło: Goal.com
EkEl komentarzy: 298928.04.2009, 17:12

Szykuje się ciężki mecz dla naszych, ale damy radę. GO GO THE GUNNERS!

Robin_11 komentarzy: 7127.04.2009, 16:55

Podchodźcie sobie z wiarą, optymizmem i z czym wy tam jeszcze chcecie i tak przegracie....

HWDP komentarzy: 85727.04.2009, 16:55

a my mamy serię 20(lub 19) spotkań bez porażki i co...? ^^

Danielo_Gunners komentarzy: 264527.04.2009, 15:00

właśnie myw wygraliśmy z boro i tez złapaliśmy wiatr!

waldek_89 komentarzy: 573527.04.2009, 14:39

nam dało siłę Boro, wygrana nad nimi!

Cesc_Fan komentarzy: 452427.04.2009, 13:50

Gdyby nie karny podyktowany przez Webba , by przegrali ;] Moim zdaniem nie było karnego ,ponieważ Gomes najpierw wybił piłkę ,a dopiero potem zahaczył o nogę Carricka ;]

crisadus komentarzy: 850727.04.2009, 13:02

Czy ja wiem czy wrócili po formie... Nie można tego powiedzieć po jednym meczu, a dokładniej jednej połówce:)

DayMan_15 komentarzy: 59627.04.2009, 12:25

ta... wygrali 5:2 i dało im sile. Z Arsenalem przegrają 5:2 i stracą siłe xD

Szef komentarzy: 1303527.04.2009, 10:48

no na pewno dostali teraz niezleo "kopa" po takim meczu bo come back i finish wspanialy mieli w tym meczu

Christian komentarzy: 342727.04.2009, 08:24

Pokazali że potrafią odrabiać straty.
To dla na s znak że jeśli strzelimy mimo wszystko musimy uważać bo chwila nieuwagi i po czystym koncie.

Arsene_ komentarzy: 29226.04.2009, 23:20

Olo0102 -> no bez przesady :/ tak dobrze życzysz kogucikom ? ja tam myślałem o remisie :)

Olo0102 komentarzy: 7126.04.2009, 22:10

ja mialem nadzieje ze man utd przegra
ale niestety tak sie nie zdarzylo...

bartek_1910 komentarzy: 142 newsów: 226.04.2009, 21:55

pierwsza bramka z karnego ktorego nie bylo ;p druga bramka dla manu runeja to berbatobv byl na spalonym ;] a piat to no comment ;]

R4d3k99 komentarzy: 169026.04.2009, 21:52

Na pewno ta wygrana kosztowała ich wiecej sił, niz nasza wygrana.

krzykus1990 komentarzy: 525126.04.2009, 21:48

Obawiam się, że Man u po świetnej drugiej połowie wrócił do swojej najlepszej formy więc w środę czeka nas naprawdę trudny mecz.