Rosicky: Moja forma jest daleka od ideału

Rosicky: Moja forma jest daleka od ideału 17.09.2009, 18:07, Łukasz Klimkiewicz 20 komentarzy

Pomocnik Kanonierów - Tomas Rosicky - w wywiadzie udzielonym dla Arsenal TV Online po wczorajszym meczu ze Standardem Liege wyznał, że jego forma jest jeszcze daleka od ideału.

Takie jest osobiste zdanie reprezentanta Czech, który uważa, że czeka go jeszcze wiele ciężkiej pracy, aby wrócić do formy sprzed kontuzji i żeby mógł zagrać całe 90 minut na pełnych obrotach.

- Moja forma pozostawia jeszcze wiele do życzenia. Zdaję sobie z tego sprawę i wiem, że czeka mnie jeszcze dużo pracy. Na pewno z meczu na mecz będzie coraz lepiej - powiedział Rosicky.

- Ciężko jest złapać rytm meczowy po tak długiej przerwie. Jednak ciesze się, że w końcu wróciłem do gry i nie mam już problemów z urazami.

28-letni Czech wrócił do pierwszej drużyny Kanonierów w sobotę, podczas meczu z Manchesterem City w ramach rozgrywek angielskiej ekstraklasy, w którym zdobył bramkę. We wczorajszym meczu Rosicky wystąpił od pierwszych minut, a w 70. minucie spotkania jego miejsce na boisku zajął młody Walijczyk - Aaron Ramsey.

Rosicky powiedział też kilka słów na temat samego meczu, chwaląc drużynę za walkę do końca i pokazanie silnego charakteru.

- Zaczęliśmy ten mecz bardzo źle, a nasza gra wyglądała tak, jakbyśmy grali ze sobą pierwszy raz. Musieliśmy po prostu uwierzyć, że możemy wygrać ten mecz w naszym stylu, ponieważ Liege grało zupełnie inaczej. Wiedzieliśmy też, że po porażkach w Manchesterze przyszedł czas na zwycięstwo. Wczorajszy mecz na pewno poprawi pewność naszej gry.

Liga MistrzówTomas Rosicky autor: Łukasz Klimkiewicz źrodło: Arsenal.com
KuBaJo komentarzy: 217419.09.2009, 11:18

nie jest żle spodziewałem się o wiele gorszej dyspozycji po tej kontuzji

crisadus komentarzy: 850718.09.2009, 13:16

Tomas jeszcze trochę i wrócisz do formy:) Masz czas.

janiu14 komentarzy: 119518.09.2009, 09:39

nie martw sie Mozart:) pograsz i sie ograsz:)

waldek_89 komentarzy: 573518.09.2009, 09:12

i tak zrobił już duży postęp udowadniając to bramką strzeloną M.City

zuczek1987 komentarzy: 640317.09.2009, 21:19

i tak lepiej reprezentuje się teraz niż denilson w formie :/

Hubert89 komentarzy: 83217.09.2009, 21:13

Rosa jest o kilka poziomów wyżej od Songa, Denilsona nawet nie w pełni formy.

fazi komentarzy: 4517.09.2009, 20:28

to mi się podoba jego szczerość

maniek56 komentarzy: 300717.09.2009, 19:36

Najpierw musi poprawić kondycję, siłę i szybkość bo wiadomo że po takiej przerwie te cechy ucierpiały najbardziej potem przyjdzie czas na zdobywanie bramek. Życzę mu jak najlepiej a przede wszystkim
tego żeby omijały go kontuzje, to jest teraz najważniejsze.

IronHide_AFC komentarzy: 164217.09.2009, 19:31

dobrze by było jakby z meczu na mecz grał ponad przeciętność ;]

aRamsey komentarzy: 948617.09.2009, 19:27

i tak mam nadzieję że zagra z Wigan.... on, Cesc(ew. Ramsey) Song muszą zagrać

grabos komentarzy: 59217.09.2009, 19:18

długo nie grał musi pograć kilka końcówek potem połówkę i całe mecze na pewno będzie świetny ;))

ArsenalTheBest komentarzy: 102617.09.2009, 19:18

Na takiego zawodnika oplaca sie czekac ale narazie rewelacja Premier League i innych rozgrywek jest Thomas Vermaelen

Arsenal1994 komentarzy: 749717.09.2009, 19:09

Może i nie jest w opytmalnej formie ale jak sam Tomas mówi, z meczu na mecz bedzie co raz lepiej.
Oby tylko teraz nie nękały cięzsze urazy Rose bo doświadczenie Czecha w niektórych meczach może okazać sie zbawienne

Topek komentarzy: 13967 newsów: 12617.09.2009, 18:57

Wiadomo, że jeszcze trochę do optymalnej formy brakuje, ale już teraz Rosa bije o kilka klas graczy pokroju Denilsona. Oby był zdrowy ;)

topol95 komentarzy: 152717.09.2009, 18:55

Na pewno wróci do optymalnej formy ;)

Szef komentarzy: 1303517.09.2009, 18:42

licze na niego ze juz w styczniu bedzie czolowym zawodnikiem tylko niech go kontuzje omijaj juz

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223717.09.2009, 18:34

Wiadome , ale po 2 latach bez gry Tomas gra naprawde swietnie i nikt nie moze miec powodow do niezadowolenia;] jeszcze jakis miesiac - dwa i zobaczycie co Tomas bedzie robil w EPL :D

maniek56 komentarzy: 300717.09.2009, 18:32

Fabregas nic nie gra? Przecież w meczu ze Standardem zaliczył asystę a jeśli się nie myle to w meczu z MC też asystował i może nie jest w 100% w formie ale nie gra źle. A co do Rosy to dobrze że wymaga od siebie więcej, już teraz zalicza asysty i strzela bramki jak w meczu z MC a jak będzie w pełni formy to będzie super oby tylko omijały go kontuzje.

Erzet komentarzy: 2069 newsów: 3517.09.2009, 18:17

To dobrze, że Rosicky jest tak krytycznie do siebie nastawiony i nie siada na laurach. Jednak Czech w obecnej formie i tak bije na głowę Fabregasa, który przez ostatnie 2-3 mecze nic nie gra.