Rosicky odkrywa tajemnicę szatni Kanonierów

Rosicky odkrywa tajemnicę szatni Kanonierów 17.09.2009, 11:09, Andrzej Padniewski 17 komentarzy

Po emocjonującym meczu w Liege doświadczony czeski pomocnik Arsenalu, Tomas Rosicky opowiedział dziennikarzom, jak wspaniale swoich zawodników umotywował Arsene Wenger.

Po meczu Rosicky zrelacjonował rozmowę w przerwie, jaką odbył manager Kanonierów:

- Powiedział nam [Wenger], że musimy być cierpliwi i że otrzymamy swoją szansę na zwycięstwo. Tak też się stało. Nie jest łatwo z wyniku 0:2 wyrwać jeszcze zwycięstwo, a zrobić to mogą tylko bardzo silne zespoły. Ten wynik udowadnia nasz charakter i duch w zespole.

Rosicky, który wrócił do gry po długiej kontuzji, nie ukrywał, że jego samego czeka jeszcze dużo pracy, by wrócić do swojej optymalnej dyspozycji. - Muszę ciężko pracować nad kondycją. Wiem, że będzie lepiej i mam wielką chęć udowodnienia jeszcze tego, na co mnie stać - powiedział czeski pomocnik.

29-letni Little Mozart, jak o nim mawiają koledzy z drużyny, rozegrał dotychczas w Arsenalu 44 spotkania i strzelił dziewięć bramek.

Arsene WengerFrank RijkaardTomas Rosicky autor: Andrzej Padniewski źrodło: Sport.co.uk
galon komentarzy: 72717.09.2009, 20:28

Wenger mówił to przy 1-2 więc bez przesadyzmu!

topol95 komentarzy: 152717.09.2009, 14:54

Wenger dobrze zrobił ,że nie mówił: musicie wygrać tylko powiedział to co powiedział.

Q_Bert komentarzy: 49217.09.2009, 14:47

Little Mozart, Idealnie do niego pasuje ta ksywka. :)

stefcio15 komentarzy: 13022 newsów: 223717.09.2009, 14:18

Fajnie ze udalo nam sie wygrac bo takie zwyciestwo , wyrwane w ostatniej chwili napewno troche polepsza ducha druzyny , szkoda tylko ze to nie byl dobry mecz z naszej strony , zobaczymy jak sie pokazemy w meczu z Wigan i sie okaze czy to bylo przelamanie czy tylko "przeblysk" o ile tak to mozna nazwac...

pietraz komentarzy: 158717.09.2009, 14:08

Nie bądźcie naiwni, Rosa nie powiedział wszystkiego co przekazał im Wenger w przerwie, a tylko jedną małą ważną wiadomość, że bycie cierpliwym często przynosi skutek.

RaFiK_ komentarzy: 2317.09.2009, 12:23

a co by moglo byc gdyby grali nerwowo ? akcje z tylka wziete nerwowo wykonczone byle jakim strzalem i totalne zmeczenie zawodnikow ktorzy biegaja tylko z celem strzelic gola strzelic gola ... to nie jest madre posuniecie ;) lepiej grac spokojniej wolniej i niech przeciwnicy biegaja popelniajac bledy. Takie jest moje zdanie na ten temat

Hatake_Kakashi komentarzy: 10817.09.2009, 12:23

@Hubert89 -->Przeraża mnie tak mała ilość rozegranych spotkań Rosickiego w barwach Arsenalu ;?

A kiedy niby miał rozegrać więcej? W Arsenalu Rosa jest trzy lata z czego prawie dwa leczył kontuzje...

Gunerxxx komentarzy: 235917.09.2009, 12:09

lee> pogratulować Ci tylko ambitnego avatara ;/

Hubert89 komentarzy: 83217.09.2009, 12:07

lastner > chyba nie powiesz mi, że strata dwóch bramek w ciągu pierwszych pięciu minut to dobry początek?

Też nie widzę niczego nadzwyczajnego w stwierdzeniu, że bycie cierpliwym przyniesie sukces.

Lee komentarzy: 1471 newsów: 8317.09.2009, 11:45