Sagna: Zaczęliśmy grać za późno

Sagna: Zaczęliśmy grać za późno 12.11.2013, 18:22, Marcin Witkowski 29 komentarzy

Bacary Sagna twierdzi, że Arsenal słono zapłacił za słabą pierwszą połowę na Old Trafford.

Zespół Arsene’a Wengera zaczął mecz z Czerwonymi Diabłami bardzo niepewnie i stracił gola po strzale głową Robina van Persiego, po czym w drugiej połowie mocno nacisnął na swoich przeciwników.

- Po takiej grze w pierwszej odsłonie meczu nie mogliśmy oczekiwać czegoś więcej. Jedynym pozytywem z tego starcia było to, że nie poddaliśmy się w drugiej połowie, pokazaliśmy im, że jesteśmy lepszą drużyną, jednak powinniśmy byli to robić przez cały mecz, zaczęliśmy grać za późno – powiedział Sagna.

- Chcieliśmy zakończyć ten tydzień dobrym rezultatem, nie udało nam się, więc jest nam ciężko się z tym pogodzić. To piłka nożna, myślę, że nauczyliśmy się czegoś zarówno o drużynie, jak i o grze.

- Jeśli nie dajesz z siebie wszystkiego i przegrywasz w decydującym pojedynku, stawiasz się w trudnej sytuacji i to właśnie miało miejsce w pierwszej połowie.

- Ale chcę myśleć pozytywnie o przyszłości, jesteśmy pierwsi i chcemy na tym miejscu pozostać. Najlepszym sposobem by to zrobić, jest dobra odpowiedź w kolejnym meczu.

Dośrodkowania Sagny były ważnym punktem w grze Arsenalu w drugiej połowie spotkania i prawy obrońca jest zadowolony ze swojego wkładu do gry.

- Tak, myślę że wykreowaliśmy kilka dobrych okazji. Niestety nie strzeliliśmy bramki. Musimy dalej ciężko pracować, a ja muszę dalej ciężko pracować nad moimi podaniami do napastników. Myślę, że zagrałem w miarę dobrze. Teraz czekają nas mecze reprezentacji, ale po tym będziemy gotowi na pojedynek z Southampton – powiedział Francuz.

Bacary Sagna autor: Marcin Witkowski źrodło: arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125115.11.2013, 23:07

To tak jak Sagna. Dobrze grać zaczął dopiero teraz :D

radr komentarzy: 5213.11.2013, 13:03

W tym meczu wyszedl brak grugiego klasowego napadziora!!! chociaz my nie mamy nawet top strajkera, Girud jest po prostu ok

asnl14fan komentarzy: 32513.11.2013, 11:54

bac przedłużaj kontrakt z nami

Kurczak007 komentarzy: 76313.11.2013, 11:38

terz po ptakach to mogą sobie gadac

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52013.11.2013, 09:44

Raczej brakło u nas przeciwwagi która z przodu zrównoważyłaby duet RVP-Rooney. Giroudem możemy straszyć połowę ligi, bramkostrzelną pomocą niemal drugie pół, ale na MU to za mało.

Jeden zmęczony Oli w kwadracie między Vidiciem, Evansem, Jonsem i Carrickiem nie ma szansy na siłowe przepchnięcie akcji. MC ma patent na MU bo za plecami snajpera biega drugi ofensywny snajper Aguero, usposobiony do strzelania bramek kiedy ten przed nim się rozpycha i robi miejsce. U nas Olivier zostaje osamotniony bo pomoc biega wokół pola karnego. Po wejściu na Benia i gry na dwóch napastników wrzutki miały sens, tylko snajper niestety nie ten.

Jeśli Arsenal chce się rozwijać powinien IMO zainwestować w jeśli nie napastnika biegającego za Giroudem to przynajmniej w naprawdę skutecznego egzekutora na szpicę.

dudekns komentarzy: 605013.11.2013, 07:48

Oby Bac każdy mecz tak rozgrywał jak przeciwko Man.Utd.

Vebber komentarzy: 16813.11.2013, 07:43

Bac coś przybakał chyba bo powinno byc 3-0 lub 2-0 dla United grali padake i w drugiej polowie nie umieli ich przełamać a w pierwszej to brak słow.

kowalski komentarzy: 269713.11.2013, 07:32

Jeżeli sprawa jego kontraktu dalej będzie się tak ślimaczyć, to za chwilę pójdzie do PSG, Monaco albo jakiegoś innego klubu i tyle go widzieli.

zonkill komentarzy: 38713.11.2013, 02:47

Nie wiem, ktory mecz ogladali niektorzy. To co ja widzialem to:

Pierwsza polowa: MU cisnelo nas niemilosiernie, mieli duzo szans i nalezal im ise jeszcze karny (tak, Giroud faulowal Rooneya). My nie umielismy wymienic 3-4 podan bez straty i wybijalismy pilke na slepo.

Druga polowa: Nasza lepsza gra, my mielismy kilka szans, MU tez mialo kilka. Polowa wyrownana ale wynikalo to troche ze miany taktyki MU.

Calosc meczu. Przegralismy zasluzenie, a wynik byl blizszy 2:0 niz 1:1. Boli ale trzeba isc dalej - nie takimi meczami wygrywa sie mistrzostwo.

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078412.11.2013, 23:38

typowy mecz na 1-0, szkoda tylko, że nie w naszą stronę

daro1986 komentarzy: 20812.11.2013, 23:26

BAC pokazał z adebayorem i z van pussy jak powinien zachowywać się prawdziwy kanonier

daro1986 komentarzy: 20812.11.2013, 23:24

ja juz dawno mówiłem że Bac powinien zostać też chciałbym żeby grał Jenki ale narazie iwogóle (mecz z ****si) Sagna jest piłkarsko lepszy

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57012.11.2013, 23:24

Jak mówiłem nawet jak Bac ma problemy z formą, to i tak należy go zachować, bo jest prawdziwym Kanonierem. Pokazał jak mu się wrzutki podreperowały na mecz z MU :)

DzejCoop komentarzy: 326412.11.2013, 21:47

@Pauleta19

Ale teraz nikt się do tego nie przyzna ;)
Analogiczna syt. z Ramseyem.

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 112.11.2013, 21:45

Pamiętam te wasze mądrości "Jenkinson>Sagna" z początku sezonu, hehe.

Paniu76 komentarzy: 1246412.11.2013, 21:45

Sagna jest w formie, musimy podpisać z nim kontrakt, oby omijały go kontuzje

Verminator97 komentarzy: 1490012.11.2013, 21:05

W niedzielnym hicie to właśnie Bac był naszym najlepszym zawodnikiem w tym meczu. W końcu zagrywał kapitalne wrzutki w pole karne, niestety, ale żadna z nich nie została zamieniona na gola. Bac ma racje w pierwszej połowie zagraliśmy bardzo słabo, w drugiej pokazaliśmy kto jest drużyną lepszą, ale niestety nic nie wpadło do siatki :/ Taki typowy mecz na remis, ale jak zwykle musieliśmy przegrać na OT po głupim stałym fragmencie gry. Z Soton trzeba będzie się zrehabilitować i ponownie umocnić się na pozycji lidera :P

Dominik11 komentarzy: 2017012.11.2013, 20:44

pierwsze 45 minutto tragedia

fabregas1987 komentarzy: 2581412.11.2013, 20:02

oby Sagna nie załapał żadnej kontuzji, bo jest nam bardszo potrzebny ... jeżeli dalej tak będzie wrzucał to asysty będą wpadały jak głupie :P

Infanter komentarzy: 112612.11.2013, 20:02

bigus
Kibic MU i Arsenalu na raz? hehe
To tak da radę? :)

titi_henry komentarzy: 357012.11.2013, 19:55

Troublemaker - na naukę NIGDY nie jest za późno! :)

mitmichael komentarzy: 4924312.11.2013, 19:46

O to to to to zreszta to nie pierwszy taki przypadek bo z BVB w 1 meczu było dokladnie to samo czylu rzucanie sie na przeciwnika po fakcie. To najgorsze co jeszcze zostało w Naszej druzynie

bigus (zawieszony) komentarzy: 54912.11.2013, 19:20

"Ma rację, Arsenal pokazał, że potrafi być drużyną lepszą od jakiegoś Manchesteru. I'

Śmiechłem ;)

tyson880 komentarzy: 1049612.11.2013, 19:19

Akurat Ty Bac tłumaczyć się nie musisz.

Charlie komentarzy: 35712.11.2013, 19:12

szkoda tego 0.1 mogło być 1:1 i Benio byłby bohaterem . No ale cóz ! jedziemy dalej ! 2 połowa była OK szkoda pierwszej ;/

Troublemaker komentarzy: 19912.11.2013, 19:01

Nie wiedzialem, ze 30letni zawodnik potrafi się nadal rozwijac, Sagna pokazał na swoim przykładzie.,ze to jednak możliwe!

Infanter komentarzy: 112612.11.2013, 18:41

Sagna dobrze gada. Ma rację, Arsenal pokazał, że potrafi być drużyną lepszą od jakiegoś Manchesteru. I na pewno jest nią aktualnie. Zawodnicy muszą tylko uwierzyć w swoje niebotyczne umiejętności, bo takie z pewnością posiadają.

mar12301 komentarzy: 2313612.11.2013, 18:36

bardzo dobry mecz Sagny, niech podpisuje nowy kontrakt. W przyszłości będzie grał na pozycji ŚO.