Sonda: Arsenal wygra Puchar Anglii

Sonda: Arsenal wygra Puchar Anglii 27.07.2020, 23:44, Eryk Szczepański 17 komentarzy

Ostatni mecz sezonu, a zarazem ostatnia nadzieje na trofeum i grę w europejskich pucharach w przyszłym roku coraz bliżej. Już w sobotę Arsenal zmierzy się z ekipą Chelsea na Wembley, aby powalczyć o zwycięstwo w rozgrywkach o Puchar Anglii. W ostatniej sondzie zapytaliśmy Was o to, kto wyjdzie z tego pojedynku zwycięsko.

Zdecydowaną większością, co nie może dziwić, stwierdziliście, że to Arsenal zdobędzie trofeum. W głosowaniu wzięło udział 397 osób, a wyniki przedstawiają się następująco:

Zakończenie sondy oznacza oczywiście, że na stronie pojawiła się nowa. Zachęcamy do głosowania!

Sonda autor: Eryk Szczepański źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Armata500 komentarzy: 3596 newsów: 7329.07.2020, 07:53

Niesamowite. Na stronie kibiców Arsenalu kibice Arsenalu wybrali w ankiecie Arsenal, że wygra najważniejszy mecz w sezonie z Chelsea. Nie spodziewałem się takiego wyniku.

Luccas komentarzy: 9628.07.2020, 20:46

@TheGunner89 każdy kibic chce by jego ulubiony zespół wygrywał i jest to normalne, natomiast jest różnica między ki bicowaniem i wiarą w zespół a stawianiem wszystkiego jako fakt dokonany a tak można nazwać ową ankietę. Wiara jest potrzebna w przypadku kibiców Arsenalu ale ta sama wiara w zespół u tych samych kibiców jest też często ślepa. To że Smerfy grają w kolejnej edycji LM i jeszcze mają mecz z Bayernem w tej edycji nie zmienia nic bo prawdę powiedziawszy najbardziej prawdopodobnym trofeum jakie mogą zdobyć w tym sezonie jest właśnie to o które zagrają z nami i na pewno nie odpuszczą. Każdy klub gra by wygrywać trofea i na pewno dadzą z siebie dużo. Transferami dają sygnał że chcą walczyć o najwyższe cele i pewnie na boisku w spotkaniu z nami również będą chcieli to potwierdzić. Być może meczem z nami będą chcieli dac sygnał że kolekcjonowanie trofeów w ich wykonaniu dopiero się zaczyna? Kto wie, na papierze ich wzmocnienia wyglądają obiecująco ale nie oznacza to że wszystkie wypalą. Różnica między nimi a nami jest duża i nie chodzi tylko o fakt miejsca w jakim znajduje się sportowo Arsenal a w jakim Chelsea bo można ją też dostrzec w mentalności samych kibiców. Tam kibice chcą mocnych transferów i sam klub ich chce , u nas zachwycamy się plotkami na temat tego że łączą nas z upadlymi gwiazdami typu Cou, a kończy się na odpadach z Chelsea wlasnie.... typowy kibic Arsenalu w PL sam się nakręca nazwiskami piłkarzy których u nas raczej nie zobaczymy , po jednym glłośniejszym okienku w wykonaniu Arsenalu twierdzi że lecimy na po mistrza a potem jest niedosyt i to wielki dlatego moim zdaniem warto podchodzić do tego tematu z głową i realnie ...Ogólnie życzę naszym zwycięstwa ale wstrzymam się z jakimikolwiek typami przed samym meczem. Czas pokaże jak to będzie

TrueGunner89 komentarzy: 33228.07.2020, 19:41

Wiara w narodzie była, jest i będzie. Bez względu jakimi pozorantami przyjdzie nam grać. Ja jestem umiarkowanym optymistą. Też zagłosowałem, że damy radę Chelsea, ale to jakie lanie sprawili nam w Lidze Europy, to że znów nie potrafimy wygrać z nimi w lidze, to że mocno się wzmocnili i każy piłkarz obecnej kadry będzie chciał pokazać, że załużył na zaufanie w kolejnym sezonie niestety trochę burzy moje pozytywne nastawienie. O tym, że nasi piłkarze nie popisali się na finiszu ligi a miał to być sprawdzian ich dojrzałości nie wspomnę. Sądzę, że jesteśmy w stanie zagrać mądre spotanie i wyszarpać to zwycięstwo. Zwłaszcza, że Chelsea zagra w kolejnej edycji Ligi Mistrzów, ma przed sobą ważny rewanż z Bayernem w tej edycji i wcale nie musi udowadniać w tym sezonie, że należy do elity w Anglii, bo już to zrobili. Dla nas to ostatni dzwonek. Mimo to Lampard na pewno nie odpuści i 2:1 lub 1:0 tak jak pisałem przed meczem z City biorę w ciemno.

enrique komentarzy: 729828.07.2020, 19:10

Jezu wygraliśmy super kiedy wręczenie ?

Argudo komentarzy: 10818 newsów: 628.07.2020, 18:05

W takim razie proponuję nie rozgrywać meczu i przyznać Puchar na podstawie wyników ankiety.

Leehu komentarzy: 1022328.07.2020, 14:32

@Theo10: Bo ankieta została zrobiona zaraz po meczu z City wszyscy oddali głos jeszcze przed meczem z Aston Villą. :)

Theo10 komentarzy: 536428.07.2020, 12:19

Trochę zaskakuje ten optymizm. Dałbym nam max 30% szans na sukces.

Luccas komentarzy: 9628.07.2020, 10:17

@GenzoArs dokładnie. Chłopak rozegrał w sezonie kilka dobrych spotkań a już większość twierdzi że jest zbawieniem i wrózy mu świetlaną przyszłość, natomiast nikt nie mówi o tym że nie takie nazwiska jak on już przepadły mimo tego że również wróżono im wielkie kariery. Na spokojnie , czas zweryfikuje to jak będzie, na razie nie ma co robić z niego gwiazdy. Sonda sama w sobie bez sensu bo to co chcemy a to co może być to dwa odległe bieguny. Mimo wszystko 3mam kciuki

kaman17 komentarzy: 361228.07.2020, 09:26

Ufff, dobrze wiedzieć. Można na luzie oglądać w sobotę.

bizooon komentarzy: 35828.07.2020, 09:20

..ygramy czy nie pokaże boisko.
Ale w takiej sondzie trzeba okazać wsparcie naszym!

bizooon komentarzy: 35828.07.2020, 09:19

Czy w

JessyJames7 komentarzy: 32228.07.2020, 09:06

Martinelli będzie kozakiem bez dwóch zdań. Tak samo głosowałem na Sake rok temu i mam nadzieje że tym razem intuicja również mnie nie zawiedzie. Tierney wskoczył do podstawy ale z tego co pamiętam to też leczył kontuzje i stało się to po pewnym czasie. Tutaj jest odwrotnie.

GenzoArs komentarzy: 830 newsów: 928.07.2020, 07:40

Ale się ludzie zapatrzyli na tego Martinellego.
Sami hurraoptymiści. Oby to nie było ze względu na DNA Arsenal-Hospital.
A to Tierney się doskonale zaaklimatyzował w zespole i na stałe wskoczył do pierwszej XI.
Na dzień dzisiejszy Tierney jest strzałem w 10-kę.

f4bregas komentarzy: 102828.07.2020, 07:31

Kto ma wierzyć, jak nie my ? COYG !!!!

Gryzek komentarzy: 323028.07.2020, 05:41

Będzie cieżko, ale wszyscy liczymy na chłopaków. Ostatnia szansa na osłodzenie tego tragicznego sezonu.

zdyp komentarzy: 132128.07.2020, 00:36

a jednak! 10% widzi swiat na niebiesko
haŃba HAńba hańBA!

Arsenal96l komentarzy: 410928.07.2020, 00:08

Musimy wygrać .. poprostu musimy!

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Aston Villa - Arsenal 18.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
8.33
Gracz lipca wybór redaktorów Pierre-Emerick Aubameyang
Pierre-Emerick Aubameyang
7.14
Gracz lipca wybór użytkowników Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl