Sonda: Pobyt Özila w Arsenalu na plus

Sonda: Pobyt Özila w Arsenalu na plus 26.01.2021, 00:33, Michał Koba 9 komentarzy

W ubiegłą niedzielę już oficjalnie z Kanonierami po ponad 7 latach pożegnał się Mesut Özil. W ostatniej ankiecie zostaliście zapytani o ocenę kariery Niemca w północnym Londynie. Jak się okazuje, na tę kwestię w większości przypadków spoglądacie pozytywnie.

Pomimo że końcowy etap pobytu byłego gracza Królewskich w Arsenalu nie należał do najbardziej udanych, a samemu zawodnikowi przy wielu okazjach zarzucano brak ambicji oraz pazerność, to wyniki naszej sondy prowadzą do wniosku, że nie taki diabeł straszny, jak go malują.

W ankiecie, w której udział wzięło 505 osób, z 41,58% głosów zwyciężyła ocena "3" - uznająca transfer Özila za w gruncie rzeczy niezły, - a tuż za nią z 35,25% głosów uplasowała się opinia, iż ściągnięcie Niemca do klubu było bardzo dobrym ruchem. 15,84% ankietowanych czuje niedosyt w kontekście pobytu Mesuta w północnym Londynie, a pozostałe głosy rozłożyły się pomiędzy dwie skrajne opinie: 4.95% osób przyznało w sondzie najwyższą notę (5), a pozostałe 2,38% uznało, iż zakup Özila był kompletną klapą.

Błąd obrazka

Z pewnością na Wasze głosy przy ocenie kariery Özila w Arsenalu wpłynęła nie tylko czysto sportowa wartość takiego ruchu, ale także kwestie związane choćby z marketingiem czy sygnałem dla rywali i fanów, że oto Arsenal kończy ze sprzedawaniem swoich gwiazd i zaczyna drogę ku lepszym czasom. Kierując się właśnie takimi kryteriami, w kolejnej sondzie prosimy Was o ocenę wypożyczenia do końca sezonu bez gwarancji wykupu Martina Ødegaarda z Relau Madryt. Bo choć nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia, to wszystko wskazuje na to, że młody Norweg już wkrótce stanie się Kanonierem.

Sonda autor: Michał Koba źrodło: własne
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kobza22 (redaktor) komentarzy: 418 newsów: 63826.01.2021, 14:49

Mieliśmy drobne problemy techniczne z sondą, ale wygląda na to, że udało nam się już z nimi poradzić. Zachęcamy więc do głosowania.

Lehu komentarzy: 5726.01.2021, 12:36

Coś chyba nie tak z tą nową sondą bo jest taka sama jak poprzednia XD

Nicsienieda komentarzy: 301 newsów: 126.01.2021, 11:08

@Rafson95 napisał: "Jakaś dziwna ta skala, że po niezłym jest od razu bardzo dobry"
Niezły oznacza współcześnie 'dobry' ;)

LukaModric komentarzy: 50226.01.2021, 11:07

fajne zdjęcie

notopyk komentarzy: 189426.01.2021, 10:38

2 to max, beka z każdego kto oceniał wyżej :)

MCX018 (zawieszony) komentarzy: 59226.01.2021, 04:13

Ten "drugi" transfer Ozila do AFC oceniam słabej w ankiecie.

fabregas1987 komentarzy: 2226526.01.2021, 01:25

Jeśli mamy już wybiegać w przyszłość to jak dobrze Norweg by nie grał i tak może dostać maksymalnie "3" skoro odejdzie po 5 miesiącach

Bilardo komentarzy: 435 newsów: 126.01.2021, 01:06

Czy zakończenie sondy nie powinno rozpocząć nowej. Znów muszę ocenić pobyt Mesuta, a to trudna decyzja.

Rafson95 komentarzy: 697526.01.2021, 01:05

Jakaś dziwna ta skala, że po niezłym jest od razu bardzo dobry.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City27205265
2. Manchester United27149451
3. Leicester27155750
4. Chelsea27138647
5. Everton26144846
6. West Ham26136745
7. Liverpool27127843
8. Tottenham26126842
9. Aston Villa251231039
10. Arsenal261141137
11. Leeds261121335
12. Wolves27971134
13. Crystal Palace27971134
14. Southampton26861230
15. Burnley27781229
16. Brighton265111026
17. Newcastle26751426
18. Fulham274111223
19. West Brom27381617
20. Sheffield Utd27422114
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah173
Bruno Miguel Borges Fernandes1510
H. Kane1411
Son Heung-Min138
P. Bamford135
Dominic Calvert-Lewin130
J. Vardy125
İ. Gündoğan111
C. Wilson105
Ollie Watkins103
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7.33
Gracz lutego wybór redaktorów Mathew Ryan
Mathew Ryan
7
Gracz lutego wybór użytkowników Mathew Ryan
Mathew Ryan
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl