Statystyki po meczu ze Swansea

Statystyki po meczu ze Swansea 18.01.2013, 12:40, Maciej N 57 komentarzy

Kanonierzy wygrali w środę na Emirates Stadium z drużyną Swansea - 1-0. Poniżej prezentujemy szczegółowe statystyki dotyczące tego spotkania:

dzony komentarzy: 9518.01.2013, 19:42

Nie ma Artety nie ma podawania do tyłu, stąd mniej podań w ogóle. Pożytku za to więcej bo i 10:0 mogło być gdyby bramkarz był słabszy bądź miał gorszy dzień.

19TOMEK91 komentarzy: 157118.01.2013, 19:39

Tymin mistrz ;PP

W sumie, jesli wygramy ten puchar to nie mam nic przeciwko tak poznym i skromnym zmianom zawodnikow. Choc wolalbym zeby Cazorla odpoczął z mecz bo szkoda go zajechac ;)

Marcel90 komentarzy: 817018.01.2013, 17:31

Strzaly celne 10-0 :D

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125118.01.2013, 17:21

Mało podań bo w tym meczu głównie staraliśmy się strzelić bramkę niż pykać piłką ;)

mitmichael komentarzy: 4924318.01.2013, 16:58

Bardzo ładnie bo w koncu w meczu ze Swansea mielismy lepsze statystyki od Nich a ostatnio tak fajnie to nie wygladało.

schade komentarzy: 386218.01.2013, 16:29

Nie wierzę, tak ich zdominowaliśmy i mniej podań?!

gloomy komentarzy: 30518.01.2013, 16:25

wydaje mi się , że było więcej podań niż to pokazują statystyki..

ali000 komentarzy: 61718.01.2013, 16:17

Myslalem, ze lepiej bd to wygladac jesli chodzi o posiadanie pilki i podania, ale jest calkiem oke.. Takie statystyki chce widziec po kazdym meczu!

Wiola04 komentarzy: 3702 newsów: 318.01.2013, 15:20

Dziwne są te statystyki. Strzały ok, ale posiadanie piłki i ilość podań wydają się nieadekwatne do tego, co działo się na boisku.

Lr556 komentarzy: 153618.01.2013, 15:19

Wygląda dobrze, gorzej ze skutecznością.

Sandruus_afc komentarzy: 76818.01.2013, 15:13

Hahahah ! ^^

laskapp komentarzy: 83318.01.2013, 15:08

podoba mi sie ta statystyka, wynika z niej tyle ze robilismy pozytek z posiadania pilki , a nie tylko pracowalismy wlasnie nad statystyka, maja ok tyle samo podan co przeciwnik mamy 4x wiecej strzalow, przeciwnik nie oddal ani jednego w swiatlo bramki... brawo

tymin12 komentarzy: 16718.01.2013, 14:59

Sory ale net mi oszalał

Skąd się biorą te statystyki? W czasie meczu około 80 minuty podawali że Arsenal ma 24 strzały a Swansea 7

Yave komentarzy: 170418.01.2013, 14:42

takie statystyki po każdym meczu!

patryksz komentarzy: 365018.01.2013, 14:01

Fakt, ale czasami były momenty, gdzie brakowało tych podań. Np. Jack dostanie piłkę no i nie ma ruchu ze strony innych, więc sam musi się nabiegać.

klon44 komentarzy: 16618.01.2013, 13:51

Po pierwsze Wneger nie robil zmian tylko dlatego ze fa cup jest w naszym zasiegu a po co robic zmiany jak idzie a po drugie nie ma co rozczulac sie na pilkarzami ze maja co trzy dni mecze bo to sa zawodowcy , ktorzy sa przygotowani na taki wysilek , jedyne co jest zle w takim nasileniu meczy to to ,ze w razie jakiego stluczenia nie ma zabardzo czasu na kompletne wylecznie go

poza tym bardzo podobala mi sie rotacja jacka z santim gdzies od 70 min bo wczeniej to lewe skrzydlo praktycznie bylo wolne na rajdy gibbsa, szkoda tylko ze poldi nie gra na ataku bo on przynajmniej rotujac z theo schodzac na skrzydlo mialby na bank jedna asyste bo giroud poprostu biegnac z pilka ma oczy przyklejone do murawy i wrzucajac kompletnie nie widzial ustawienie naszych graczy a po drugie ten strzal z ostrego konta wolal o pomste do nieba gdyz na wykladana pilke czekal theo a on nawet nie popatrzyl co sie dzieje w polu karnym

cavlary komentarzy: 262018.01.2013, 13:46