Szczęsny: Zacznijmy teraz nową passę

Szczęsny: Zacznijmy teraz nową passę 07.10.2013, 22:59, Michał Kowalczyk 19 komentarzy

Jeden z bohaterów meczu z WBA - Wojciech Szczęsny - stwierdził, że remis uzyskany w niedzielnym pojedynku nie był aż tak złym rezultatem i nie powinno się go traktować jako stratę dwóch punktów. Polski golkiper nie był zbyt zadowolony, że Kanonierzy przerwali swoją passę zwycięstw, ale w obliczu całego spotkania wynik ten wydaje się być sprawiedliwy.

- Myślę, że koniec końców możemy być zadowoleni z tego punktu - powiedział Wojtek w rozmowie z Arsenal Player.

- Byłem nieco rozczarowany po tym spotkaniu, ponieważ czuliśmy się bardzo pewnie i mieliśmy dobrą passę. To był jednak ciężki mecz, więc dobry jest i ten jeden punkt. Niemniej czuję niedosyt.

- Od meczu z Norwich powinniśmy rozpocząć nową passę zwycięstw. Nadal jesteśmy liderami, nie straciliśmy pewności siebie, wciąż jesteśmy w gazie.

- Przed spotkaniem powiedzieliśmy sobie, że chcemy być pierwsi w lidze przed przerwą reprezentacyjną. Oczywiście lepiej by było zgarnąć wszystkie trzy punkty, ale jeden wystarczył, by utrzymać się na fotelu lidera - dodał Szczęsny.

Wojciech Szczęsny autor: Michał Kowalczyk źrodło: Arsenal.com
dudekns komentarzy: 605009.10.2013, 18:24

Nie powiem, bo Wojtek w ostatnim czasie spisuje się dobrze.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57008.10.2013, 22:57

Najważniejsza jest motywacja. Jeśli na boisko wychodzi się jako zwycięstwa to o wiele łatwiej się gra. Natomiast jeśli wychodzą z myślą "dostaniemy baty" to nie mają w ogóle po co grać. Jak wrócą kontuzjowani to o wiele lepiej się będzie grało reszcie i będzie też lepsza rotacja. Ten mecz nie jest niczym złym.

Verminator97 komentarzy: 1490008.10.2013, 16:08

Trzeba przyznać, że Szczęsny uratował nam ten jeden punkt w niedzielnym meczu.

Paniu76 komentarzy: 1246408.10.2013, 15:16

Nie jest źle biorąc pod uwagę start ubiegłego sezonu

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078408.10.2013, 13:28

widać, że Wojtek nabrał większej pewności siebie

AlexVanPersie komentarzy: 806408.10.2013, 12:57

WBA, Swansea, Everton to nie są łatwe tereny.

--------------------Giroud----------------

Ławka: Fabiański, Vermaelen, Monreal, Wilshere, Arteta, Rosicky, Podolski.

W takim składzie możemy wygrać ligę.

xfam0us komentarzy: 645 newsów: 108.10.2013, 10:16

Ważne ze nie przegraliśmy zawsze ten 1 punkt do przodu.

AaronRambo komentarzy: 128008.10.2013, 09:36

Nie lubię przerw na reprezentacje ale przy tylu kontuzjach co mamy jest idealna dla nas. Juz widzę Santiego, Theo, Bacariego z powrotne i nasz Assasin znowu będzie tanczyl i ciął po koleii każdego. Come on Arsenał -D

marcel998 komentarzy: 36008.10.2013, 09:34

Jak powrócą nasi kontuzjowani to reszta tabeli powinna się bardzo obawiać.
A tak poza tym to podobno Song chciałby wrócić do Premiere League :) Widzicie go u nas z powrotem ? Z tego co słyszałem to ManU chciałoby go pozyskać w zimę

zejaz komentarzy: 175608.10.2013, 09:28

W tej koszulce Wojtkowi do twarzy, dlaczego teraz nie broni w różowej.

mikbla92 komentarzy: 29408.10.2013, 00:33

Bramki strzelone są ważniejsze, a nie stracone.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125108.10.2013, 00:05

Widać chłopaki z drużyny mocno zmotywowani :). Z takim podejściem i powrotem Cazorli, Sagny i Walcotta naprawdę o nic się nie boje :)

Mico17 komentarzy: 6910 newsów: 108.10.2013, 00:00

Ambicje ważna sprawa.

Cortez komentarzy: 579 newsów: 107.10.2013, 23:57

Nasze wyniki i tak są naprawdę zaskakujące, biorąc pod uwagę fakt, że gramliśmy cały czas tą samą 11-tką i w ogóle nie mieliśmy ławki. Nie mogę się doczekać powrotu reszty naszych asów do składu, będzie sieka :)

grochal14 komentarzy: 193307.10.2013, 23:23

bramki strzelone

fabregas1987 komentarzy: 2582207.10.2013, 23:21

Dlaczego właściwie to my mamy lidera ? Liverpool też ma bilans +6, a przecież to chyba bramki stracone się bardziej liczą, nie ?

Ups147 komentarzy: 348307.10.2013, 23:08

1 Ptk na WBA to nie taki zły wynik fajnie że utrzymaliśmy lidera przed reprezentacjami.