Tak niewiele zabrakło! Manchester City 2-2 Arsenal

Tak niewiele zabrakło! Manchester City 2-2 Arsenal 22.09.2024, 20:24, Mateusz Rosłoń 588 komentarzy

Taktyczny masterclass Artety w drugiej połowie, genialny występ Rayi. Nie wystarczyło to do zwycięstwa, ale remisu z City na wyjeździe po arcytrudnym meczu na pewno nie należy się wstydzić. Arsenal zaczął pierwszą połowę od utraty bramki, zakończył czerwoną kartką, a i tak nie uległ mistrzom Anglii.

Arsenal: Raya; Timber (90+2' Lewis-Skelly), Saliba, Gabriel, Calafiori (73' Kiwior); Partey, Rice, Trossard; Saka (46' White), Havertz, Martinelli (87' Jesus)

Manchester City: Ederson; Walker (78' Stones), Akanji, Dias, Gvardiol; Rodri (21' Kovacic), Gundogan, Bernardo, Savinho (78' Grealish), Doku (69' Foden); Haaland

W 9. minucie po błędzie Calafioriego Savinho posłał prostopadłą piłkę do Haalanda. Norweg świetnym balansem ciała uniknął spalonego, nie dał się dogonić Salibie i Gabrielowi i umieścił piłkę w siatce.

Mimo ciągłych ataków City, drużynie Artety udało się odpowiedzieć w 22. minucie. Długie prostopadłe podanie otrzymał Martinelli, po czym pomknął skrzydłem, a następnie wycofał piłkę przed pole karne. Tam wbiegał już Calafiori, który zdecydował się na strzał lewą nogą z dystansu i w świetnym stylu pokonał Edersona, odkupując swój błąd przy pierwszej bramce.

W 46. minucie Arsenal wywalczył drugi w krótkim czasie rzut rożny. Kyle Walker przez dobrych kilka sekund zaczepiał i próbował rozproszyć Gabriela w polu karnym, ale potem dał mu się łatwo wyminąć. Brazylijczyk w swoim stylu wyskoczył do dośrodkowania Saki i pokonał Edersona, wyprowadzając Kanonierów na prowadzenie.

Gdy wydawało się, że w pierwszej połowie nic złego nie może się już Arsenalowi przydarzyć, do akcji wkroczył Michael Oliver. Trossard wleciał w Bernardo Silvę jak dzik w żołędzie i obejrzał drugą żółtą kartkę. Czy wiązało się to z jego rzeczywiście trochę przesadzonym atakiem? Otóż nie. Jak podaje Fabrizio Romano, Premier League potwierdziła, że Belg musiał opuścić boisko, ponieważ... odkopnął piłkę. Skąd my to znamy?

Gra w dziesięciu wymusiła na Artecie zmiany taktyczne. Po przerwie Ben White zastąpił na boisku Bukayo Sakę, Arsenal przeszedł na ustawienie z pięcioma obrońcami i zaczęła się obrona Częstochowy.

Do ciekawego incydentu doszło w 65. minucie, kiedy David Raya zasygnalizował uraz i usiadł na boisku (oczywiście chwilę później był już cały i zdrów). Żółtą kartkę otrzymał wtedy rozgrzewający się Miles Lewis-Skelly, który nawet nie powąchał jeszcze murawy.

W całej drugiej połowie obserwowaliśmy w zasadzie jeden schemat gry - Manchester City desperacko atakował całym zespołem, a Arsenal skutecznie bronił, ustawiając w swoim polu karnym autobus i wybijając piłki. Kilkakrotnie fenomenalnymi interwencjami popisał się David Raya. Atmosfera między obiema ekipami była napięta, byliśmy świadkami bardzo emocjonalnej końcówki.

Niestety w 8. minucie doliczonego czasu ataki ekipy Guardioli przyniosły skutek. Po rzucie rożnym strzał Kovacica zablokował ciałem Kiwior. Dobitkę Stonesa zdołał jeszcze odbić nogą Raya, ale nie zapobiegło to wpadnięciu futbolówki do siatki.

Po tym spotkaniu Manchester City pozostaje liderem z 13 punktami. Arsenal znajduje się na czwartej pozycji i traci do lidera 2 punkty.

Manchester CityPremier LeagueRaport pomeczowy autor: Mateusz Rosłoń źrodło: Własne
Mastec30 komentarzy: 717423.09.2024, 11:54

@henry1996: Będzie na Viaplay. Nie stracili Carabao. To Eleven stracił FA Cup

henry1996 komentarzy: 133923.09.2024, 11:51

A ja mam inne pytanie: kojarzycie czy jest normalnie nasza transmisja meczu z boltonem? Na viaplay nie ma (chyba stracili carabao cup) a pamietam, ze kiedys nie bylo transmisji naszego meczu z bha w tej samej rundzie pucharu ligi

Piotrek_175 komentarzy: 189723.09.2024, 11:50

I skoro tak bardzo sobie cenią rywalizację z Liverpoolem to z całego serca im życzymy żeby dostali upragnione manto :)

miki9971 komentarzy: 6879 newsów: 223.09.2024, 11:50

@Adamarsenal1 napisał: "Gabriel on Erling Haaland throwing the ball at his head:
We are waiting for them at our ground."

Szef

Piotrek_175 komentarzy: 189723.09.2024, 11:49

Pycha kroczy przed upadkiem, a wypowiedzi piłkarzy City i zachowanie Haalanda dobitnie pokazują że komuś się 4 litery palą.
Mam szczerą nadzieję, że kontuzja Rodriego i De Bruyne to początek problemów tego sztucznego tworu.

Marzag komentarzy: 41975 newsów: 123.09.2024, 11:48

Swoją drogą, my mamy za sobą takie ciężkie mecze a Merino nie zagrał jeszcze ani minuty, Odegaard z City nie zagrał. Nie przegraliśmy żadnego meczu w lidze a jedyna utrata punktów była gdy graliśmy w 10.

Wyobraźcie sobie jak to będzie chodzić jak wróci Merino i Odegaard.

Mastec30 komentarzy: 717423.09.2024, 11:39

@GreKa: Czyli wychodzi na to że z różnych przyczyn nie może zagrać aż 3 naszych bramkarzy ? Szkoda przede wszystkim tego Satforda bo jego bym chętnie zobaczył

Mastec30 komentarzy: 717423.09.2024, 11:38

No i to jest poprawna reakcja. Trzeba zamknąć ten mecz i czekać na rewanż na swoim terenie

GreKa komentarzy: 364123.09.2024, 11:22

@Topek: no tak mas rację!

Topek komentarzy: 14072 newsów: 12623.09.2024, 11:11

Swoją drogą, może być fajnie z bramkarzami w środę bo Neto chyba nie może w tym grać bo zagrał mecz dla Wisienek w pucharze, a nasz bramkarz z akademii jest kontuzjowany. Jak Raya ma mały uraz to możemy wystawić jakiegoś dzieciaka xD

Adamarsenal1 komentarzy: 341123.09.2024, 11:11

Gabriel on Erling Haaland throwing the ball at his head:
We are waiting for them at our ground.

rosiu71 komentarzy: 77323.09.2024, 11:08

@Mastec30:
Po bramce na 2-2 rzucił piłką w głowę Gabriela.

Marcel90 komentarzy: 842523.09.2024, 11:05

@krzykus1990: Timber i Calafiori skurcze, komentarz Artety byl taki, ze nie sa przygotowani obecnie na pelne 90 minut. Pytanie co z Raya bo on utykal ale zakladam, ze zwykle stluczenie pod kolanem

Furgunn komentarzy: 983123.09.2024, 11:04

Bernardo Silva o rywalizacji z Liverpoolem i Arsenalem:

„Różnica między rywalizacją z Arsenalem a Liverpoolem? Może taka, że Liverpool wygrał już Premier League, a Arsenal nie. Liverpool zdobył Ligę Mistrzów, a Arsenal tego nie zrobił. Liverpool zawsze staje naprzeciw nas z zamiarem wygrania meczu."

„Z tej perspektywy, nasze spotkania z Arsenalem nie były i nadal nie są takie jak te z Liverpoolem."

GreKa komentarzy: 364123.09.2024, 11:02

Michael Oliver has sent off an Arsenal player 7 times in his career, more than any other team.

Z miłości do Arsenalu jak widać

Marcel90 komentarzy: 842523.09.2024, 11:01

@Mastec30 napisał: "o jest tak taniej jakości szpila że aż oczy bolą. Ma ból dupy bo nie zagraliśmy w stylu w jaki oni lubią. Z drugiej strony oni po 4 mistrzostwach i wygranej w LM mogliby wreszcie nauczyć się grać przeciwko takiemu stylowi a nie potem płakać że przeciwnik nie zagrał otwartej piłki"

niski, splakany pomocnik z Portugalii. Oni juz tak maja, jak dobrze idzie to bedzie usmieszek na twarzy i granie kolegi, jak idzie nie po ich mysli to machanie lapami i ciagle wymowki

krzykus1990 komentarzy: 549423.09.2024, 10:58

Wiadomo czy jakieś kontuzje dopadły naszych czy były to tylko stłuczenia i skurcze ?

Topek komentarzy: 14072 newsów: 12623.09.2024, 10:56

Z tymi kartkami za przedłużanie gry będzie to samo co z autami w zeszłym sezonie. Najpierw wybiórcze wrzucanie „zgodne z literą prawa”, kluby takie jak Arsenal tracą punkty, a potem zapominamy o sprawie i wycofujemy się okrakiem z tego przepisu. Powtarza się ten sam schemat.

songoku95 komentarzy: 2350323.09.2024, 10:55

@Mastec30: O tym też pisałem, że muszę sobie odwinąć tę sytuacje ile czasu tam jest.

Mastec30 komentarzy: 717423.09.2024, 10:52

@songoku95 napisał: "Tak czy inaczej niewiarygodne jest to, że kolejny raz daliśmy Oliverowi choćby minimum możliwości na tą drugą żółtą kartkę."

jakie my daliśmy minimum możliwości ? Ja rozumiem jakby ta druga żółta była za faul ale Trossard się składał do wybicia tej piłki w tym samym momencie w któym sędzia miał gwizdek w ustach. To była jakaś sekunda różnicy. Jak ma ludzkie ciało zareagować, do tego w takim hałasie. On nie miał szans tego gwizdka usłyszeć. Do tego jak to mogło opóźnić grę jak wykop był de facto podaniem i miał miejsce 2 minuty po doliczonym. Sędzia powinien już przed faulem na Bernardo (bo faul owszem był) zakończyć połowę. Tutaj nie ma ani grama naszej winy

songoku95 komentarzy: 2350323.09.2024, 10:46

Tak czy inaczej niewiarygodne jest to, że kolejny raz daliśmy Oliverowi choćby minimum możliwości na tą drugą żółtą kartkę. Przecież to jest chore, że my znowu tracimy punkty w taki sposób. Już po sytuacji z Ricem powinni mieć wpojone że nie wolno dotykać piłki po gwizdku. Swoją drogą w wolnej chwili sobie odwinę ile czasu upłynęło pomiędzy gwizdkiem a wykopaniem piłki przez Leo. Bo IMO Leo podawał do Gabiego, który miał korytarz na lewej flance.

ArekKanonier komentarzy: 192723.09.2024, 10:46

@darek250s napisał: "I moim zdaniem Calafiori to jest must have do pierwszego składu."
Prawda. Pomijając umiejętności Włocha to gość jest tak naładowany pozytywną energią że na największe mecze po prostu musi wychodzić. Widać też że przez tę energię załapał na boisku dobry kontakt z Gabrielem bo obaj są tak naładowani jakby każdy ich pojedynek stanowił o życiu.

ArekKanonier komentarzy: 192723.09.2024, 10:44

W sumie i ja podzielę się swoimi spostrzeżeniami na chłodno na podstawie moich notatek.
Szkoda pierwszej straconej bramki ale to podanie świetnie uruchomiło Halaanda, dla którego była to idealna sytuacja. Bardzo ciężko zatrzymać taki rozpędzony pociąg nawet mając tak dobrych środkowych jak my.
Odkopnięcie piłki przez skrzydłowego City i brak reakcji sędziego
Delikatne ciągnięcie za koszulkę przez Trossarda i napomnienie w postaci żółtego kartonika.
Przepiękna bramka Calafioriego. Ułożenie stopy jak i precyzja bardzo przypomniały mi Robina van Persiego. Trzeba też przyznać że wczoraj Gabi podejmował bardzo dobre decyzje co ostatnio bardzo często było podważane.
Bramka na 1-2. Cóż tutaj dodać. Jest to na pewno wypracowane do najmniejszych szczegółów. Gabriel jest po prostu niesamowity przy stałych fragmentach.
Walka o piłkę i druga żółta kartka dla Leo.
Rzekomo była ona nie za faul a za odkopnięcie piłki po gwizdku. Czyżby niekonsekwencja?
Wejście Whitea za Sake pokazuje jak wysoko Arteta stawia umiejętności obronne Martinellego.
Druga połowa to taktyczna walka o przetrwanie. Dla mnie to spotkanie pokazowe jak grać w tak ciężkich warunkach w obronie. Sporo się z tego można nauczyć. Dla mnie mimo tego że mecz został zabity w pierwszej połowie to przyjemnością było oglądać tak zorganizowane działania obronne Arsenalu.
Oczywiście świetny Raya. To w jakiej jest formie przechodzi chyba oczekiwania wszystkich z nas.
Ciekawi mnie też czy rzeczywiście nie było gwizdka przy naszej pierwszej bramce. To sprawiłoby że sędzia naprawdę ten mecz po prostu spieprzył po całości. Tego jednak raczej nikt nie udowodni.
Wnioski?
Jeden punkt na stadionie City to dobry wynik ale było blisko trzech więc pozostaje niedosyt.
Myślę że plan był taki by przycisnąć w drugiej połowie ale czerwona kartka wszystko zmieniła.
Biorąc pod uwagę sytuację z Kovacicem z zeszłego sezonu czerwona dla Leo jest paranoją.
Plusem jest gra Parteya. Widać że powoli nabiera swojej pewności siebie. Będzie to bardzo ważne w przyszłych meczach a wielu już go skreślało.
Brak Odegaarda jest ogromnym osłabieniem. On daje boosta całej naszej drużynie. Saka jako kapitan nie zastąpi go 1:1. Saka jest po świetnym piłkarzem ale Ode to Pan Kapitan.
Jedziemy dalej. Oby brak Norwega nie sprawił że zaczniemy tracić punkty z powodu małej ilości klarownych sytuacji strzeleckich.

darek250s komentarzy: 10805 newsów: 523.09.2024, 10:24

Terminarz bardzo ciężki ostatnimi czasy, nie zaliczyliśmy żadnej porażki, graliśmy bez mózgu operacji Odegaarda to i tak sukces, że takie wyniki osiągnęliśmy. Nie mogę się doczekać żeby do układanki wrócił Merino i Odegaard. Ciekaw jestem jak to wtedy będzie wyglądać.

I moim zdaniem Calafiori to jest must have do pierwszego składu.

malyglod komentarzy: 653423.09.2024, 10:07

W FA powstał chyba specjalny departament o nazwie Jak przekręcić Arsenal kolejny raz.
Żenujące są te tłumaczenia decyzji sędziów, ich niekonsekwencja i decyzje opierające się na dowolnych interpretacjach zagrań.
Dodam, że kiedyś w jakimś wywiadzie dotyczącym polskiej afery Fryzjera jeden z sędziów tłumaczył, że żeby pomóc ustawić mecz nie trzeba gwizdać w jedną stronę.
Wystarczy jedna, dwie kluczowe dla spotkania decyzje.

Jogurt komentarzy: 180523.09.2024, 10:06

Cóż, sędzina dostał wiadomość od szejkowych przyjaciół, że jego 20k/mecz w Arabii pójdzie się ****ć jak będzie obiektywny, no i masz.
Jestem jeszcze ciekaw jakim cudem wybrali go ponownie na sędziowanie meczu city-arsenal po tylu błędach w zeszłym sezonie

Topek komentarzy: 14072 newsów: 12623.09.2024, 10:06

Dobrze że teraz kilka meczów u siebie z teoretycznie słabszymi zespołami, a nie kolejne wyjazdowe wojny dla ludzi o mocnych nerwach.

Chętnie zobaczę trochę bardziej ofensywny Arsenal, strzelający fajne bramki z gry. Mam nadzieję że Mikel ma pomysł też na takie granie przy aktualnym składzie.

pablofan komentarzy: 287523.09.2024, 10:03

@rubl14: tu nie ma co pisać o kiepskim sędziowaniu. Kolejny rok z rzędu przydziela się tego samego sędziego, który kolejny raz popełnia rażące błędy na naszą niekorzyść. W tym przypadku nie ma.
Jedno słowo podsumowującego to całe wczorajsze wydarzenie z jego udziałem to KORUPCJA.
Brudne pieniądze, brudna rywalizacja. To cała liga za czasów arabskich udziałowców w city.
Kolejna godna uwagi sprawa, to ta z obecnym właścicielem NU, który jest oskarżany przez zonę zaginionego dziennikarza o jego morderstwo. Wszedł do konsulatu Arabii Saudyjskiej i prawdopodobnie wyszedł w walizce. Ja rozumiem orgie i jakieś tego typu skandale, ale zarzuty o morderstwo już nie!… to nie jest normalny świat.
Wiele się mówi o City, ale wystarczy spojrzeć jak funkcjonuje PSG oraz jak taki infantino czy ceferin wylizują tyłek czy to Arabom czy ruskom. Czy Jeszcze ktoś ma jakieś złudzenia?
PL cała ta zasada PSR pokazało jaja (ograniczyli praktycznie całkowicie możliwości finansowe NU) ale został im do wykonania jeszcze jeden krok - ukarać city. Jeśli tego nie zrobią to możemy przestać się łudzić o jakąkolwiek uczciwość.
To całe kur**kie środowisko sędziów w ogóle pod kogoś podlega? Czy naprawdę nie można zrobić tam prawdziwego porządku?! Czekam z niecierpliwością na komentarz tego zj*anego Webba odnoście wczorajszego sędziowania. Bardzo mnie ciekawi co tym razem mogło przeszkadzać w wykonywaniu dobrej pracy Oliverowi. Na pewno nie pieniądze od Arabów ;)

Furgunn komentarzy: 983123.09.2024, 09:57

Bardzo dobra zmiane dał nam też Jesus. Nasza obrona wyglądała świetnie :]

gbn komentarzy: 402023.09.2024, 09:56

@Be4Again napisał: "O ile się nie mylę Timber nie zaliczył ani jednego celnego podania do przodu wczoraj..."
A z drugiej strony mieli problem by go przejść w obronie...

Furgunn komentarzy: 983123.09.2024, 09:56

Havertz chyba też

Adi17 komentarzy: 321123.09.2024, 09:52

Ale fajny rajd w drugiej połowie zaliczył, z założoną siatką, już nie pamiętam komu :)

Ogólnie Timber przypomina Kyle'a Walkera, fizycznie potwór, bardzo dobrze broni.

nielegalny komentarzy: 53123.09.2024, 09:44

Pomijając wybryki sędziego, to że mamy taki niedosyt po remisie na Etihad świadczy imo o ogromnym progresie naszej drużyny.
Wyjazdy z zeszłorocznym mistrzem, 4tym i 5tym miejsce 2x win i draw... pięknie :)

PS
Sędzie kiep

Be4Again komentarzy: 388623.09.2024, 09:38

@arsenallord napisał: "I jak według was Timber i Calafiori powinni zostać czy wraca Ben? White w końcówce znowu pokazał, że ma duże braki w grze jeden na jeden kiedy Grealish go ograł i chyba po tym różnym padł gol. No nadrabia tym, że z Saka współpracuje bez słów."

Garfield_pl komentarzy: 3140023.09.2024, 09:37

Bernardo Silva: "The referee allowed a sequence of time-wasting events. The thing that bothers me most is having a lot of meetings with the FA...".

"They tell us they will control this kind of situation and will stop them, but in the end it doesn't have any worth".

Hahah hipokryta xD

sWinny komentarzy: 804823.09.2024, 09:36

Btw wczoraj genialny występ Parteya

Zdecydowanie nasz najlepszy gracz środka pola i ofensywy z wczorajszego spotkania.

rubl14 komentarzy: 37423.09.2024, 09:34

Cześć. Przeczytałem trochę komentarzy. Chyba wszystko zostało napisane. Chyba wszystkie ciekawostki i statystyki zostały już przytoczone.

Nie chcę wchodzić w brak konsekwentnie pokazywanych (a raczej niepokazywanych) kartek przeciwko nam. Sędziowanie w Anglii jest kiepskie. Chcemy tylko sprawiedliwości, ale każdy z nas wiedział przed meczem, że będą cyrki. To nie są przypadki.

Przeglądając Twitter'a zauważyłem jeden, dość mocny trend. Profile poświęcone City bardzo mocno akcentują naszą obronę całą drużyną, wklejają zdjęcie banera mistrzów z zeszłego sezonu z podpisem, że tym razem też się nie przyda - to takie przykłady. Szydzą, wyśmiewają. Nawet piłkarze (Silva) po meczu mówią w sposób, który jest dla nas szpilką. Czy słusznie?

Takie komentarze wynikają z tego, że nas się boją.
Wynikają z frustracji.
Wynikają z tego, że nie potrafią nas pokonać od kilku spotkań.
Wynikają z tego, że Arsenal to nie jest już drużyna, którą sobie ograją 3:0.

Na takich Oliverów nie mamy wpływu.

Musimy i powinniśmy być dumni z naszej drużyny. To, jaki Arteta wraz ze sztabem zaliczają progres jest czymś fantastycznym. Czymś, co przywraca mi chęć do oglądania meczów i odświeża emocje. To wszystko gasło we mnie zgasło podczas końcówki ery Wenger'a i umarło w trakcie pracy Emery'ego.

Jestem przeszczęśliwy będąc kibicem drużyny z taką historią, takimi wartościami i taką drużyną, która z dnia na dzień pokazuje co raz większego ducha i umiejętności.

Tego się trzymam.

Olivery i cała reszta... niech wali się na cyce!

Mastec30 komentarzy: 717423.09.2024, 09:33

@Elastico07: Co miał mówić 5 minut po zakończeniu meczu ? Jutro się dowiemy jak będzie konfa przed Boltonem. Arteta nigdy nie jest wylewny jak chodzi o informacje nt urazów. Zresztą co do Saki to myślę, że to była zmiana taktyczna. Calafiori chyba też. Jedynie Timbera coś tam bolało

Mastec30 komentarzy: 717423.09.2024, 09:31

całe szczęście że teraz będzie luźniejszy okres. Bolton, dwóch beniaminków. Wreszcie mecze u siebie. Trochę odetchniemy. Byle do Liverpoolu nie stracić punktów. A po przerwie na repry mogą wróćić Ode i Merino. Już męczył mnie ten początek sezonu. Za dużo tych trudnych spotkań w tak krótkim czasie

Elastico07 komentarzy: 1291723.09.2024, 09:31

Panowie mówił coś Artete w wywiadzie pomeczowym nt Timbera i Calafioriego,Saki ?

kubeczek85 komentarzy: 95623.09.2024, 09:24

XD chłopie za rzucenie piłki w głowę przeciwnika jest czerwona kartka, jeszcze z bezpośrednim zamiarem jak tutaj

determinat00r komentarzy: 381 newsów: 5023.09.2024, 09:15

Ten mecz po czerwonej kartce stał się obrzydliwy. Oliver dosłownie gwizdał wszystko pod swoich przyjaciół kozoje*ców. Jeśli City się upiecze ta sprawa w sądzie i w starciach z nimi będziemy już zawsze poszkodowani, to zwyczajnie żal robić sobie nadzieję na tytuł mistrzowski.

Przytoczę tylko jeszcze ciekawostkę, którą znalazłem wczoraj po meczu. W zeszłym sezonie na Emirates w starciu z nimi, też mecz sędziował Oliver i tłumaczył się, że nie dał Kovacicowi czerwonej, bo nie chciał zabijać widowiska. To co w takim razie zrobił wczoraj? Bandyta z Chorwacji ma przywileje?

Zostawiam to Wam do namysłu, przyjaciele kanonierzy :)

Mastec30 komentarzy: 717423.09.2024, 09:10

@kubeczek85: Kartka za to to by było już takie czepianie się. Już prędzej bym mu dał za to jak się wpakował w Parteya po wznowieniu gry

kubeczek85 komentarzy: 95623.09.2024, 09:08

Jak widać są równi i równiejsi

kubeczek85 komentarzy: 95623.09.2024, 09:07

Widzieliście,że Haaland po golu na 2:2 wziął piłkę i rzucił Gabrielowi w głowę?

damianARSENAL komentarzy: 872823.09.2024, 08:44

@rosiu71: nie

arsenallord komentarzy: 30251 newsów: 11723.09.2024, 08:43

@MarkOvermars: Ja dokładnie tak samo. Meczów jest dużo i każdy byłby w rytmie i do grania.

miki9971 komentarzy: 6879 newsów: 223.09.2024, 08:42

Jakoś tak jak już emocje opadły.

Za Wengera jakoś nie było aż tak dużo kombinowania w Premier League. Mam wrażenie, że od przyjścia Szejków coraz bardziej zabijają tę ligę i staje się Premier League pod względem sędziowania drugą Serie A - czyli jestem na boisku, ustawię mecz, ale nic mi nie zrobicie bo mam plecy.

MarkOvermars komentarzy: 934723.09.2024, 08:42

@arsenallord: ja bym rotował w zależności od przeciwnika

Bournemouth - Arsenal 19.10.2024 - godzina 18:30