U18: Portsmouth 3-6 Arsenal

U18: Portsmouth 3-6 Arsenal 19.11.2011, 22:29, Marcin Stefaniak 14 komentarzy

Dzisiaj młodzieżowa ekipa Arsenalu zmierzyła się na wyjeździe z Portsmouth. Po świetnym spotkaniu podopieczni Boulda pokonali rywali pakując im 6 goli.

Dla Kanonierów było to piąte zwycięstwo w ostatnich sześciu meczach w lidze.

Wynik spotkania w 16. minucie otworzył Alban Bunjaku, a 20 minut później, na 2-0, podwyższył Jon Toral. Zaraz przed gwizdkiem kończącym pierwszą połowę straty zmniejszył Patrick Antemi, strzelając bramkę na 2-1.

Drugą połowę świetnie zaczęli Kanonierzy i już w 46. minucie po drugim trafieniu Albana Bunjaku podwyższyli na 3-1. Gospodarze nie zamierzali jednak dać za wygraną i 57. minucie złapali kontakt. 13 minut później na dwubramkowe prowadzenie po raz kolejny wysunęli się podopieczni Boulda po trafieniu Kristoffera Olssona. Gracze Portsmouth nie zamierzali jednak dać za wygraną i już w 72. minucie odpowiedzieli trzecim trafieniem. Mimo zacięcia gospodarzy, ostatnie słowo należało do ekipy gości. W 87. minucie Alban Bunjaku skompletował hat-tricka, a w 5. minucie doliczonego czasu gry wynik spotkania ustalił Serge Gnabry, strzelając gola na 6-3.

Arsenal

Sean McDermott, Hector Bellerin, Elton Monteiro, Isaac Hayden, James Campbell, Jeffrey Monakana, Jon Toral, Alban Bunjaku, Chuba Akpom, Kristoffer Olsson, Nigel Neita

Saphomus komentarzy: 57520.11.2011, 11:40

Bunjaku będzie kiedy wymiatał, gra w podobnym stylu co RvP z niewielkim połączeniem szamaka:)

gunners14 komentarzy: 228420.11.2011, 11:22

no młodzi jadą super jak na razie, dobrze to rokuj! ;D

madderns29 komentarzy: 3233 newsów: 220.11.2011, 09:13

Gdzie jest Kyle Ebecilio? Nie ma go w rezerwach, tu też go nie ma.. Pewnie kontuzja...

karlo komentarzy: 906920.11.2011, 07:57

Super młodzież. Będzie z niej pożytek w pierwszym garniturze za kila lat. I co najważniejsze strzelają i to dużo.

pamplemousse komentarzy: 186019.11.2011, 23:39

brawo!

scKanonier94sc komentarzy: 318919.11.2011, 23:15

mlodziez wazne ze gole strzelaja, ale nad obrona musza popracowac;p

MrLukasz komentarzy: 11619.11.2011, 22:57

Damian, polecam kanał SuperArsenalTV na yt, można obejrzeć skróty z meczów rezerw a także młodzieży
youtube.com/user/SuperArsenalTV#p/u

meisterek komentarzy: 228919.11.2011, 22:51

Młodzież zawsze grała i będzie grała rewelacyjnie!

amadeo komentarzy: 514919.11.2011, 22:48

hah, to się rozstrzelali...kolejny Campbell ? Był Sol, Joel na wypożyczeniu, a w U18 James xd

Ramsi komentarzy: 312919.11.2011, 22:44

ładnie :)
szkoda że słaba gra defensywna ale ofensywa jak ulał :)

damian199656 komentarzy: 762619.11.2011, 22:34

Chciałbym kiedyś zobaczyć mecz rezerw albo U-18 na żywo (albo tylko bramki). Szkoda że bramki na Arsenal Player można zobaczyć dopiero po zalogowaniu.

schade komentarzy: 386219.11.2011, 22:32

Ładny wynik. No, no ten mecz musiał być ciekawy :)