U21: Arsenal 4-1 Stoke City

U21: Arsenal 4-1 Stoke City 07.04.2015, 23:38, Michał Pałasz 17 komentarzy

Jack Wilshere, Mikel Arteta oraz Abou Diaby zagrali we wtorek swój pierwszy mecz o punkty w 2015 roku. Drużyna Arsenalu U21 wygrała na Emirates Stadium 4-1 z ekipą Stoke City.

Angielski pomocnik rozegrał pełne 90 minut, natomiast Arteta i Diaby zgodnie z planem spędzili na placu gry godzinę.

Na prowadzenie pierwsi wyszli niespodziewanie goście za sprawą Olliego Shentona, który już w 8. minucie zdobył gola dla Stoke. Jeszcze przed przerwą dwukrtonie trafił jednak Alex Iwobi i sytuacja na boisku diametralnie się zmieniła.

W 73. minucie na 3-1 podwyższył Stephy Mavididi, a w samej końcówce pewne zwycięstwo Kanonierów przypieczętował Iwobi, kompletując tym samym hat-tricka.

Arsenal U21: Iliev, Bielik, Maitland-Niles, Ormonde-Ottewill, O'Connor, Wilshere, Arteta (C), Crowley, Gnabry, Diaby, Iwobi

Ławka rezerwowych: Huddart, Pleguezuelo, Dobson, Zelalem, Mavididi

Arsenal U21Jack WilshereMikel Arteta autor: Michał Pałasz źrodło: Arsenal.com
Demostenes komentarzy: 233908.04.2015, 19:59

youtube.com/watch?v=YMYJDwGPtuo

Theo44 komentarzy: 426308.04.2015, 17:35

Zelalem mial byc drugim Fabregasem a powoli staje sie drugim Bischofem albo innym Eastmondem.

Dekarz123 komentarzy: 118608.04.2015, 01:19

Tak swoją drogą Zelalem zanotował świetny start w Arsenalu , a ostatnio jakby trochę przygasł . Mam nadzieję , że to chwilowy zastój formy

Dekarz123 komentarzy: 118608.04.2015, 01:17

Diaby przeżył ?

AaronLieber27 komentarzy: 612708.04.2015, 00:52

Szkoda ze Gnabry wypadl na tak dlugo. Pamietam jak jeszcze rok temu Loew powiedzial ze Gnabry ma szanse na zalapanie sie do kadry na mundial

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52408.04.2015, 00:30

I Diaby cały.

Leehu komentarzy: 1049608.04.2015, 00:17

@afc4life: Odbiory poprawi ustawianie się zresztą DP często musi schodzić do obrony bo jakiś stoper czy boczny obrońca się zapędzi, młody jest, a pamiętam gdzieś że ktoś mówił że Bergkamp kiedyś powiedział że na każdej pozycji trzeba spróbować gry bo musisz wiedzieć jak w danej chwili zachowa się rywal to dlatego był tak fantastycznym graczem. :)

rysiek098 komentarzy: 248908.04.2015, 00:11

Widać więc, że Wilshere już zasuwa na pełnych obrotach, czyli na 100% będzie w składzie na następny mecz, a może nawet zobaczymy kogoś na ławce z dwójki Arteta - Diaby. Było by fajnie.

marz2 komentarzy: 521908.04.2015, 00:08

Diaby asysta!!

fanfan komentarzy: 11208.04.2015, 00:01

osobiście się cieszę, że wraca Wilshere. Jest to zawodnik, który przez wielu jest niedoceniany, a jako jedyny potrafi w środku pola z piłka przy nodze przedrzeć się przez zawodnik, a do tego jest niesamowitym "walczakiem" i myślę, że przy "koklę" pokaże skrzydła. Jego kontuzje wynikają głównie z tego, że co jakiś czas ktoś zapoluje na jego kostkę bo nie od dziś wiadomo, że ma z nią nie małe problemy mimo to facet w praktycznie każdym meczu gra bardzo intensywnie i blisko rywala. oby dopisało mu szczęście!

Verminator97 komentarzy: 1490007.04.2015, 23:54

Iwobi ostatnio dobra forma. :) Grał Gnabry i był w cieniu Iwobi'ego, ale wiadomo, że Niemiec po kontuzji jednak coś w tym jest. Mam nadzieję, że Iwobi w przyszłym sezonie pójdzie na wypożyczenie do Championship i pokaże się z dobrej strony. :)

afc4life komentarzy: 478307.04.2015, 23:50

Nie juz ale narazie. Poki w u21 graja Diaby, Wilshere i Arteta w pierwszym skladzie to po prostu ogrywa sie na innej pozycji i tyle. Troche doswiadczenia zbierze na CB to wyjdzie mu na dobre.

kamilo_oo komentarzy: 2356707.04.2015, 23:40