UEFA Youth League: Atletico 1:0 Arsenal

UEFA Youth League: Atletico 1:0 Arsenal 28.01.2015, 13:00, Michał Korżak 10 komentarzy

Drużyna Arsenalu U19 zmierzyła się w ubiegły wtorek z zespołem Atletico Madryt w ramach 1/8 finału młodzieżowej Ligi Mistrzów. Mecz został rozegrany w Madrycie. Niestety młodzi Kanonierzy przegrali to spotkanie i nie zobaczymy już ich w kolejnej rundzie.

O wyniku końcowym zadecydowała bramka zdobyta już w pierwszej minucie. 18-letni pomocnik gospodarzy - Amath Diedhiou - w 30. sekundzie meczu pokonał Ryana Huddarta strzałem z lewej strony pola karnego. Arsenal dominował i był w posiadaniu piłki przez większość spotkania, ale nie potrafił przełożyć tego na wynik. Nawet po odesłaniu do szatni jednego z obrońców z Madrytu w 84. minucie, Kanonierzy nie mogli nic poradzić na dobrze broniących się rywali.

Atletico Madryt

Marin, Alberto, Mendiondo, Manzanara, Theo, Otia, Prieto (87), Diedhiou, Nunez (80), Mohedano, Morente (90)

Ławka rezerwowych:

Spoljaric, Perez, Kevin, Montoro (87), Moreno (90), Gama, Altamirano (80)

Arsenal

Huddart, Johnson, Dobson, Robinson (52), Maitland-Niles, Crowley, Zelalem, O'Connor, Mavididi, Iwobi, Hinds

Gunnerrsaurus komentarzy: 1189928.01.2015, 15:55

Szkoda, że nie zdołaliśmy strzelić bramki, nasza ofensywa, a zwłaszcza pomoc wygląda bardzo dobrze

mitmichael komentarzy: 4924328.01.2015, 15:19

Ja patrzyłem na wynik, mowie sobie ze do odrobienia a tu tylko jeden mecz.

losnumeros komentarzy: 1318928.01.2015, 14:54

Bez sensu że nie ma rewanżu, w takim razie mecz powinien być rozgrywany na neutralnym boisku.

Ashburton komentarzy: 450928.01.2015, 14:35