Van Persie daje zwycięstwo Holendrom

Van Persie daje zwycięstwo Holendrom 27.05.2010, 00:20, Michał Kowalczyk 68 komentarzy

Po fatalnej kontuzji, która wykluczyła z gry Robina van Persiego na przeszło pięć miesięcy nie ma już ani śladu. Napastnik Kanonierów zdobył dwie bramki w wygranym 2-1 towarzyskim meczu Holandii z Meksykiem.

Najpierw Rockin' Robin otrzymał od Van der Vaarta piękną piłkę w polu karnym rywali i dokonał formalności, a na cztery minuty przed końcem pierwszej połowy ponownie wpisał się na listę strzelców. Tym razem snajper The Gunners uderzał swoją lepszą, lewą nogą, a asystę otrzymał od sprawiającego wspaniałe wrażenie Afellaya.

Jedyną bramkę dla gości zdobył napastnik Manchesteru United - Javier Hernandez, który główką pokonał golkipera Oranje po ładnym dośrodkowaniu Torresa. Warto odnotować fakt, że w 55. minucie na boisku pojawił się inny Kanonier - Carlos Vela.

Zapraszamy do obejrzenia bramek z tego spotkania.

ReprezentacjeRobin van Persie autor: Michał Kowalczyk źrodło: 101greatgoals.com
poprzednia12 następna
Vpr komentarzy: 8702 newsów: 56727.05.2010, 08:02

Robin wciąż w gazie, pół roku przerwy nic nie zmieniło :D Marzę o tym, żeby wreszcie przez cały sezon nie ruszyła go żadna poważna kontuzja, bo wówczas kandydat do Ballon d'Or jest tylko jeden ;)

Joker_224 komentarzy: 520527.05.2010, 07:36

Bramki Robina miodzio! :)

adaminho77 komentarzy: 332527.05.2010, 07:34

Obie bramki były piękne. :) Oby w przyszłym sezonie Robina w końcu omijały kontuzje szerokim łukiem, bo naprawdę ma ogromny potencjał. :)

baska_17skc komentarzy: 3161 newsów: 227.05.2010, 07:33

Druga bramka miodzio. Podanie do Robina było wspaniałe.

Przemke komentarzy: 58 newsów: 2827.05.2010, 07:28

niesamowity piłkarz

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9827.05.2010, 07:15

Druga bramka Robina rewelacyjna. Widać, że chłopak jest w formie i jak dla mnie to będzie jeden z najlepszych zawodników tych mistrzostw. Powodzenia Robin!!

wronka25 komentarzy: 224527.05.2010, 06:53

trzeb psotawic na Robina ze bedzie krolem strzelcow kurs 25 :)

Szogun komentarzy: 28670 newsów: 327.05.2010, 06:30

Mało tego pięknie podał do Kuyta a ten w sobie tylko wiadomy sposób nie zdobył bramki ale jego spojrzenie w kierunku Robina mowiło wszystko.Myslę,że na MŚ V.Persie jest w stanie wstrzelić się z optymalną formą.

pajdek13 komentarzy: 150727.05.2010, 06:26

Jak Fabregas odejdzie to ściągnijmy VdV i już ^^

sosek komentarzy: 20027.05.2010, 01:27

Przepowiada, że Robin będzie królem strzelców mundialu :)

Gunner_995 komentarzy: 655027.05.2010, 00:46

Robin że ciebie nie było przez cały sezon... ;/

dorianmas komentarzy: 11027.05.2010, 00:43

Przepraszam, pomyłka. Vela wszedł w 55 minucie.

dorianmas komentarzy: 11027.05.2010, 00:39

@Gigi
Vela nie grał w tym spotkaniu.

janiu14 komentarzy: 119527.05.2010, 00:39

AFFELAYA do nas. juz sie Wenger interesuje pare lat nim a tu ni widu ni slychu

Strzelba komentarzy: 2369 newsów: 26427.05.2010, 00:32

Ta duma gdy piłkarz Arsenalu jako jedyny dla swojej reprezentacji strzela w meczu dwie bramki :) Brawo Robin :)

pawciunio komentarzy: 103027.05.2010, 00:26

Nasz chłopak, nasz kapitan...

Gigi komentarzy: 7198 newsów: 4827.05.2010, 00:26

Brawo, brawo i jeszcze raz brawo ! wychodzi na to, że w tym meczu Arsenal 2-1 Man U ;) Ciekawe jak tam Vela się spisał..