Vela ponownie ratuje West Brom

Vela ponownie ratuje West Brom 01.03.2011, 12:04, Michał Kowalczyk 43 komentarzy

Carlos Vela po raz kolejny zdobył bramkę w końcówce meczu, która zagwarantowała West Bromwich Albion jeden punkt. Tym razem The Baggies grali na wyjeździe ze Stoke City, a Meksykanin pojawił się na boisku w 82. minucie spotkania.

Wypożyczony z Arsenalu napastnik potrzebował zaledwie kilku minut, by znaleźć drogę do bramki Asmira Begovica. Pojedynek ostatecznie zakończył się wynikiem 1-1, a zdobyty w tym meczu punkt może się okazać bardzo cenny w walce WBA o utrzymanie w angielskiej ekstraklasie.

Zobacz trafienie Veli:

Carlos VelaWest Bromwich Albion autor: Michał Kowalczyk źrodło: własne
HusarzAFC komentarzy: 150202.03.2011, 15:33

Jego stuteczność cieszy.

clash123 komentarzy: 188301.03.2011, 20:14

brawo Carlos....niech nabiera pewnosci siebie, marzy mi sie w arsenalu taki typowy snajper, lowca bramek....moze to bedzie Carlos? choc wydaje sie byc zbyt delikatny na PL

Dominika93 komentarzy: 293701.03.2011, 19:54

dobrze że został wypożyczony, szkoda tylko że nie wychodzi w pierwszej XI.. ale, na pewno lepsze dla niego to niż siedzenie na ławce, liczę że jak wróci, będzie częściej dostawał szansę gry, gdyż na to zasługuje :)

Endrjum komentarzy: 1356 newsów: 201.03.2011, 19:14

Oj spalony ewidentny, sędziowie znów się popisali. Brawo dla Carlosa za czujność.

fabregas444 komentarzy: 169601.03.2011, 19:02

brawo Carlos:)

tito1995vermaelen5 komentarzy: 2801.03.2011, 18:33

Na pewno to dobre posunięcie ze strony Wengera że go wypożyczył. Jak wróci to powinien grac więcej. Moim zdaniem Vela jest lepszym zawodnikiem niż Bendtner

limak014 komentarzy: 28101.03.2011, 18:17

dobrze ze tam poszedl jakby mial u nas siedzieć jednak gdy kontuzje maja wolcot i robin przydal by7s sie na na barce(i ogolnie bo uwazam ze to bardzo dobry zawodnik tylko dostaje malo szans od boassa)

dicpauca komentarzy: 296601.03.2011, 17:50

ja jestem ciekaw czemu tamten trener wystawia go na 10 minut od konca, zamiast w podstawowej 11..

sympatyk komentarzy: 84201.03.2011, 17:50

Szkoda że nie trafił w końcówce bo mieli by 3 pkt ale w pełni wykorzystuje swoją szansę bo mało czasu dostaje na grę a i tak strzela, wątpię aby nawet po tych bramkach dostawał więc szans na grę bo znając taktykę pana Hodghsona woli on grę defensywną dlatego nawet najlepszy strzelec drużyny Odemingie wylądował na ławie. Szkoda z nie grywa po 90 minut bo takie wypożyczenie na niewiele się zda, oprócz tego że po bramkach nabierze pewności siebie.

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1501.03.2011, 17:41

Nie był to jego najlepszy mecz, mógł spokojnie zapewnić drużynie West Bromu 3 punkty, mimo, że dostal zaledwie kilka minut na grę. Tak czy siak, ładny prezent na dzisiejsze urodziny. Czekamy, aż Carlos zacznie grywać od początku ; )

KanonierTH1411 komentarzy: 482801.03.2011, 16:42

Znowu strzelił prawą nogą! Swoją drogą był spalony...

mihaool komentarzy: 24901.03.2011, 16:27

brawo i to on powinien być zmienikiem v.Persiego a nie Chamakh

MateuszekArsenal komentarzy: 48601.03.2011, 16:21

wali bramy carlos

Ciasteck2 komentarzy: 446701.03.2011, 16:02

Ładnie Carlos! Nie wiem po co wypożyczać piłkarzy i nie dawać im szansy gry. Vela potrafi grać bardzo dobrze i na pewno dojdzie do wysokiej formy, lecz potrzebuje do tego czasu.

Imperator komentarzy: 16301.03.2011, 15:53

ten mecz był naremis dwa przeciętniacy grali

kubinho14 komentarzy: 54901.03.2011, 15:47

heh.. ładnie mu zeszła widać że nie ta noga:D

aRamsey komentarzy: 948601.03.2011, 15:46

Brawo Vela! Oby tam się rozwijał i strzelał jak najwięcej bramek, potrzebuje chłop tego

damian199656 komentarzy: 762601.03.2011, 15:32

jak wchodzi to strzela, a jak gra od 1 minut to nie radzi sobie za dobrze. takiego asa mogą nam pozazdrościć

patrykob komentarzy: 3424 newsów: 301.03.2011, 15:13

Gratulacje dla Carlosa.
Co do samego filmu to nie byłbym zły, gdybyście dawali większe filiki, bo tak to słabo widać.

batofator komentarzy: 237601.03.2011, 15:12

sebasz ma rację z tym jokerem. Może Carlos jest teraz na takim etapie, na jakim niedawno był Theo, który też o wiele lepiej spisywał się jako rezerwowy.

Ale z drugiej strony im więcej minut zagra Vela tym lepiej dla niego i być może dla nas jeśli ograłby się na tyle by być gotowym do poważnej gry dla Arsenalu.

songoku95 komentarzy: 2348601.03.2011, 15:04

Brawo dla carlosa... Liczymy na kolejne brameczki niech trener go wystawi od poczatku

cavlary komentarzy: 262001.03.2011, 15:03

Hehe :D. No palił :P, ale to szczegół. Ważne, że weszło ;)

Szef komentarzy: 1303501.03.2011, 15:03

wlasnie moze teraz zagra pelne 90 min, bo poki co nie gra za wiele, w tym sezonie w premiership razem z wystepami u nas zaliczyl niecale 200 minut w lidze i 3 gole ma xD

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068701.03.2011, 14:47

Bramka ze spalonego :P ale dobrze, że strzela

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52001.03.2011, 14:46

Założę się że jak by zagrał od początku to nic by z tego nie było. Bramka to jeszcze nie oznaka że się super gra w piłkę. Dalej powinien wchodzić jako joker.

Arkadius92 komentarzy: 169801.03.2011, 14:46

Mam nadzieję, że teraz zagra od pierwszych minut. Należy mu się.

sebasz komentarzy: 4984 newsów: 52001.03.2011, 14:43

Bez przesady. Przecież według was ( dużej większości ) Vela powinien nas opuścić bo tu nie pasuje i się nie nadaje do PL. Co tu jest grane ? 2 bramki i już pod niebiosa ??

Bramki zdobył tylko i wyłącznie w szczególnych okolicznościach. Jak przegrywali to rzucali się do ataku takiego na całość i wtedy wchodził

mati96 komentarzy: 116601.03.2011, 13:58

vela jest swietny

gargamel800 komentarzy: 53201.03.2011, 13:48

Vela Wspaniały!

stanyal komentarzy: 138201.03.2011, 13:09

Fajnie że strzelil ale też w 93 miał sytuacje sam na sam i nie trafił by miał chłopak wejście smoka :D

Szef komentarzy: 1303501.03.2011, 13:07

spalony jak fiks, ale Vela juz dwa pkt zdobyl dla WBA swoimi bramkami

citas6666 komentarzy: 5401.03.2011, 12:58

Ogladalem mecz i mial oprocz tego jeszcze dwie okazje w tym setke w 94min. Ale trafienie cieszy:) Oby tak dalej

CITY89 komentarzy: 34701.03.2011, 12:41

No no Vela wyrasta nam na swietnego jokera oby jak najwiecej bramek i niech wraca

rozped komentarzy: 9401.03.2011, 12:12

nie potrzebnie go wyporzyczał :D teraz by się przydał

HellSpawn komentarzy: 618501.03.2011, 12:11

Chłopak się zaczyna rozstrzeliwać :) Niech łapie doświadczenia i do nas wraca :)

titi_henry komentarzy: 357001.03.2011, 12:11

samir87 - owszem, ale najwazniejsze, ze strzela bo to moze mu zagwarantowac czestsze wystepy.

titi_henry komentarzy: 357001.03.2011, 12:10

Bardzo dobrze :) Moglby jednak Hodgson dac mu szanse zagrac dluzej niz 8 minut. Chociaz 45!

samir87 komentarzy: 259301.03.2011, 12:09