Vermaelen chwali mentalność drużyny

Vermaelen chwali mentalność drużyny 26.08.2011, 06:54, IceMan 19 komentarzy

Thomas Vermaelen uważa, że bojowa atmosfera w przerwie środowego meczu z Udinese nastawiła Kanonierów na zwycięstwo.

Po 45 minutach The Gunners przegrywali 0-1, ale zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoją stronę po golach Robina van Persiego oraz Theo Walcotta.

- Każdy miał w przerwie podniesioną głowę i powtarzał, że musimy zachować pozytywne nastawienie. Wiedzieliśmy, że 1-0 to dla nich żadna zaliczka - na każdego naszego gola oni będą musieli odpowiedzieć kolejnymi dwoma bramkami. Byliśmy odpowiednio nastawieni mentalnie.

Belg uważa, że drużynie pomogła równiez obecność Arsene'a Wengera przy linii bocznej.

- Bss zawsze przekazuje nam z ławki rezerwowych cenne wskazówki i pilnuje, aby nasze morale w przerwie było odpowiednio wysokie.

Stoper jest również zadowolony ze sposobu, w jaki zespół podniósł się po porażce 0-2 z Liverpoolem.

- Przegrywaliśmy na wyjeździe już 0-1, więc przechylenie szali zwycięstwa na swoją stronę było naprawdę nie lada wyczynem.

- Jesteśmy na dobrej drodze. Po porażce z Liverpoolem potrzebowaliśmy zastrzyku pewności siebie, który będzie nam potrzebny na Old Trafford.

- Na razie nie powinniśmy nawet głośno mówić, ani myśleć o szansach na tytuł. Za nami dopiero dwa mecze, a przed nami - daleka droga.

Liga MistrzówThomas VermaelenUdinese autor: IceMan źrodło: Arsenal.com
dicpauca komentarzy: 296629.08.2011, 15:14

boje sie co sie stanie jesli w tym sezonie po calej lini damy dupy i tacy gracze jak RvP (ktory ma tylko ze 3 sezony gry na wysokim poziomie), Thomas (ktorego dopadnie to co Cesca i Samira), Wojtek (ktory stwierdzi ze lepiej powygrywac cos w innych klubach niz siedziec tu i byc ligowym sredniakiem) i Jack (ktory pomimo ze Kocha Arsenal stwierdzi ze bardziej ceni sobie pilkarska kariere i trofea niz upadajacy klub).. i oni wszyscy odejda za sezon lub dwa...
a pozniej juz znani gracze nie beda chceli przychodzic do wielbionego niegdys Arsenalu..
ehh.. czarny scenariusz... oby nigdy sie nie spelnil

armata_PL komentarzy: 6219 newsów: 426.08.2011, 18:59

Thomas trzyma cała ta obrone w kupie i jest jednym z niewielu pewnych . Nie wiem jak dalismy sobie rade bez niego w tamtym sezonie

HusarzAFC komentarzy: 150226.08.2011, 12:11

No niestety, ale w tym roku jestesmy słabsi i każdy wynik poza porażką będzie bardzo dobry zwłaszcza, że następny mecz gramy na wyjeździe.

HellSpawn komentarzy: 618526.08.2011, 11:51

Z Junajted remis będzie nie lada wyczynem... Udinese to teraz klub na poziomie średniego Boltonu w PL więc nie ma się czym podniecać. Z ManU Sagna musi zagrać na PB bo Young z Jenkinsona zrobi wiatrak, a na LB Traore bo da sobie radę z Nanim.

Szef komentarzy: 1303526.08.2011, 11:33

gdyby nie on to nie wiem czy obrone udaloby sie tak poustawiac fajnie

cescafc komentarzy: 47226.08.2011, 11:29

No własnie zobaczymy jas sie zaprezetuja z MU

fabregas1987 komentarzy: 2581826.08.2011, 11:09

bardzo lubie Vermaelen'a, jest zaciety i sie nigdy niepoddaje, prawdziwy wojownik ;p

schade komentarzy: 386226.08.2011, 11:01

niski93 -> Ja też...

niski93 komentarzy: 581626.08.2011, 11:00

Czuję, że zostaniemy zniszczeni przez United...

WojO komentarzy: 225226.08.2011, 09:55

Wszyscy chwalą tą mentalność, a ja jej, jakoś nie dostrzegam...

drQ komentarzy: 71526.08.2011, 09:51

Nie dam rady chyba oglądać meczu z Diabłami.

crisadus komentarzy: 850726.08.2011, 09:39

Nie ma co się oszukiwać. Nie możemy rywalizować z United. Jesteśmy słabsi niż w poprzednim sezonie..

ToMo_18 komentarzy: 13140 newsów: 1526.08.2011, 09:26

Ciężko będzie z Man.Utd jak widziałem co oni zrobili z Spursami, a oni grali prawie kompletną 11 to, aż się boje.

szym254 komentarzy: 255626.08.2011, 09:25

Niesłusznie był ten karny podyktowany w meczu z Udine.

MajsterLM komentarzy: 124926.08.2011, 08:42

I tak z Diabłami mamy małe szanse... no ale z remisu będę zadowolony...

Ciasteck2 komentarzy: 446726.08.2011, 08:12

Super, super. Jeszcze, żeby taka mentalność istniała w każdym meczu.

Vendetta komentarzy: 277826.08.2011, 07:48

Nie ma co porównywać presji jaka będzie ciążyła na Kanonierach podczas meczu z takimi drużynami jak Udinese, Newcastle. Przekonamy się jak silni psychicznie są podczas meczu z Manchesterem.

mitmichael komentarzy: 4924326.08.2011, 07:11