Vermaelen po spotkaniu z Evertonem

Vermaelen po spotkaniu z Evertonem 29.11.2012, 13:17, Marcin Stefaniak 25 komentarzy

Thomas Vermaelen pochwalił mentalność Kanonierów po wczorajszym meczu na Goodison Park. Podopieczni Wengera objęli prowadzenie już w 1. minucie, ale nie byli w stanie go utrzymać i pojedynek zakończył się podziałem punktów.

Kapitan Arsenalu był usatysfakcjonowany tym, że drużyna potrafiła obronić się przed atakami przeciwników z Evertonu i ostatecznie wywalczyła 1 punkt.

- Za każdym razem kiedy przyjeżdżasz na Goodison, musisz ciężko walczyć o punkty. Wiesz również, że czeka Cię prawdziwa fizyczna walka z takimi zawodnikami jak Fellaini czy Jelavić.

- W pierwszej minucie strzeliliśmy gola i dominowaliśmy, ale popełnialiśmy dużo błędów i pozwoliliśmy The Toffees na groźne ataki. To było rozczarowujące. W drugiej połowie staraliśmy się być groźni, ale nie stworzyliśmy sobie wielu szans.

- Ostatecznie uzyskaliśmy remis, ale nie mam pojęcia czy powinniśmy się z tego cieszyć czy nie. Patrząc od strony mentalnej, drużyna nie ma najmniejszych problemów. Wszyscy ciężko pracują i bardzo mnie to cieszy.

EvertonThomas Vermaelen autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
Ciastolyna komentarzy: 107701.12.2012, 12:41

Właśnie z odpowiednią taktyką jest problem. Mentalność to może i jest, ale ta drużyna nie ma pomysłu pod bramką przeciwnika. To musi zostać poprawione.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125130.11.2012, 21:22

Szkoda, że nie wygraliśmy tego spotkania, po golu dla nas narobiłem sobie nadziei, szkoda troche ;/

14DamianAFC komentarzy: 91030.11.2012, 10:28

Gdyby Henry wrocil, musialby zostac kapitanem. To kwestia opier...zawodnikow, zmotywowania. Swoja droga ciekawe jak wygladaja rozmowy Bossa w szatni z zawodnikami, w jakim tonie sie wyslawia itd

fabregas1987 komentarzy: 2578529.11.2012, 21:11

potrzeba nam dobrego LO, aby konkurował z Gibbsem, ŚN i LS

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078429.11.2012, 18:44

Za czasów Henrego,Piresa, Vieiry,Cambela jechało się tam po 3 punkty i wygrywało się takie mecze jak największą liczbę bramek,teraz cieszymy się z remisu

filip999 komentarzy: 3133 newsów: 629.11.2012, 18:15

Widze juz nawet zawodnicy mysla jak Wenger. Kolejny raz pokazali ze kibicow maja gdzies i zalezy im jedynie na $$$

arthas74 komentarzy: 234329.11.2012, 17:35

boże... z takim nastawieniem wengera i drużyny to ja podziękuje

krecik349 komentarzy: 567 newsów: 129.11.2012, 17:33

juby

Strasznie tani tekst,weź wypierdalaj ośle najlepiej zrobisz dla każdego.

RobinVanPersil komentarzy: 56029.11.2012, 16:31

@juby931
nic dodać nic ująć, rozjbałeś system ahhaaa

Rider komentarzy: 242229.11.2012, 15:59

to nie rozmowa.............................................................................. i jak tu teraz myśleć o 1 miejscu ;/

juby931 komentarzy: 21029.11.2012, 15:57

Vermaelen po meczu: Tak panie redaktorze znowu zagrałem piach. Jestem jak drewno piłka albo się odemnie odbije ale sam ją wybiję bo nie wiem co to rozegranie. A przy bramce oczywiście ja się najbardziej biernie zachowałem, ale lepiej stać i się patrzeć jak napastnik oddaje strzał z za pola karnego niż się ubrudzić nieprawdaż panie redaktorze.

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57029.11.2012, 15:34

Bardzo lubię Vermaelen'a, ale jako kapitan mało daje. Zarówno podczas gry, jak i podczas wypowiedzi.

ELViS95 komentarzy: 70829.11.2012, 15:29

co to ***** ma być? chwalenie za taki mecz? powinno sie ich z****ć, że większej połowie zawodników nie chciało sie grać a reszta dała z siebie 100 % i dlatego tylko remis. powinniśmy ich roz****ć, chyba ze mamy aspiracje tylko do walki o top 4, jeśli tak, to odliczam czas do tego, aż w ostatniej kolejce nie bedzie widać arsenalu w górnej połowie tabeli...

Damian20 komentarzy: 127529.11.2012, 15:23

Mysle ze wczoraj gdyby kosa dalej gral tam gdzie pozniej porzeszedl Verma bramki by nie bylo ... Kosa sie nie *******i wjechal by w Fellaniego i po sprawie..

Simpllemann komentarzy: 52841 newsów: 52429.11.2012, 15:22

Czyżbyśmy zaczęli zadowalać się nijakością?

niski93 komentarzy: 581629.11.2012, 15:11

Kapitan Arsenalu jest zadowolony z siódmego miejsca?

Czy tylko według mnie coś tutaj nie gra?

Arsenalfcfan komentarzy: 1320729.11.2012, 14:56

najbardziej bolała ta strata Ramseya, która doprowadziła do bramki... bo wcześniej wymieniliśmy mase podań za, którymi ganiał Everton i pomimo tego, że nie zyskiwaliśmy terenu, to nasi się nic nie męczyli za to przeciwnik już biegał jak głupi.. tylko ta wtedy bodajże zaczęło się od straty Artety.

mar12301 komentarzy: 2311729.11.2012, 14:36

7. pozycja po 14 kolejkach... rzeczywiście jest się z czego cieszyć. Czy piłkarze nie mają już żadnych ambicji :(

DeptaGUNNER komentarzy: 209929.11.2012, 14:22

Respect mega... ale po co tracimy punkty !

Carpitu komentarzy: 32929.11.2012, 13:48