We wczorajszym spotkaniu 13. kolejny angielskiej Premier League Arsenal zremisował z Aston Villą 0-0. Przez 90 minut obie drużyny nie stworzyły sobie wielu okazji do strzelenia gola.

Najbliższy szczęścia po stronie Kanonierów był Laurent Koscielny, który jednak nie trafił w bramkę z najbliższej odległości. Aston Villi 3 punkty mógł zapewnić Brett Holman, ale świetną interwencją popisał się Wojciech Szczęsny.

Poniżej prezentujemy skrót wczorajszego meczu:

Video autor: Marcin Stefaniak źrodło: 101greatgoals.com
arthas74 komentarzy: 234325.11.2012, 21:17

słaby mecz, rażąca nieskuteczność , zresztą nie pierwszy raz

adrian04 komentarzy: 1725.11.2012, 21:12

Czesc, nie chce zebyscie potraktowali ten link jako spam, chcialbym jednak, zebyscie pomogli mojej kolezance i dali lapke w gore jesli wam sie podoba. Z gory dziekuje;) http://www.youtube.com/watch?v=z-ap0WtISyM&feature=plcp GO GO GUNNERS. I PO KOLEJNE PUNKTY na villaPark

Leehu komentarzy: 1049625.11.2012, 20:33

@schade: No wiesz ale Giroud nie jest nadczłowiekiem i nie może znaleźć się w dwóch miejscach jednocześnie zabrakło Theo któremu zarząd nie chce dać podwyżki i pewnie po tym sezonie nas opuści a Wenger będzie musiał znowu łatać dziury i nici z poszerzania kadry.

ArsenalNr1 komentarzy: 11925.11.2012, 18:46

I niech mi jeszcze ktoś powie że Monnage powinien stać...

Cesc1994 komentarzy: 447025.11.2012, 15:29

Za to jedno podanie Arshavin powinien zostać ;)

schade komentarzy: 386225.11.2012, 11:53

Szczęsny kapitalna interwencja, Koscielny mógł to wykorzystać, ale to nie obrońca jest od takich sytuacji.

pestjusz komentarzy: 260825.11.2012, 11:21

Pomyśleć, że gdyby Kosa lub Ramsey coś wykorzystali, dziś byśmy się cieszyli z wygranej jak i wczoraj ;/

Zawodnik meczu ( moim zdaniem ) - Szczęsny

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125125.11.2012, 10:52

Wczorajszy mecz był nudny.. Przynajmniej ja to tak odebrałem. Ale już wolałbym oglądać nudne 90 minut, ale wygrane. No ale cóż.