Video z meczu Stoke City - Arsenal Londyn

Video z meczu Stoke City - Arsenal Londyn 08.05.2011, 21:05, Kamil Pniak 229 komentarzy

W dzisiejszym spotkaniu Stoke City pokonało Arsenal Londyn 3:1. Garncarze wyszli na prowadzenie po strzale Jonesa w 28. minucie. Na 2:0 podwyższył jeszcze przed przerwą były gracz Kanonierów Jermaine Pennant.

W 81. minucie honorową - jak się wkrótce okazało - bramkę dla The Gunners zdobył Robin Van Persie. Minutę później wynik pojedynku ustalił Walters.

Stoke CityVideo autor: Kamil Pniak źrodło: własne
damcioo komentarzy: 58510.05.2011, 17:22

a co by bylo jakby z lewej uderzal bo on lewo nozny ale na tym to polega ze trzeba wyczaic zle sutawienie bramkarza

fabregas1987 komentarzy: 2581509.05.2011, 20:25

ehh bledy naszej obrony i nie poradnosc ataku ...
w sumie to RvP mial szczescie, bo gdyby bramkarz byl lepszy to by to na luzie wyjal ;p

pedroklub komentarzy: 22509.05.2011, 19:22

Która to, w tym sezonie, nasza bramka przy strzale z daleka ? Ile mogliśmy więcej strzelić, próbując właśnie tak, a nie ciągle bawić się w 100 podań w polu bramkowym. Kto im wreszcie pozwoli , a wręcz każe strzelać z dalszej odległości. ?

isahaish komentarzy: 3709.05.2011, 19:09

meczu nie oglądałem, ale z tego co tu widzę to sobie zasłużyliśmy, te trzy bramki to po naszych ewidentnych i niewybaczalnych błędach,
bramka Robina natomiast to taki lekki fart, zdecydował się na strzał bo był sam i nikt się mu nie wystawiał do podania

Leehu komentarzy: 1049609.05.2011, 18:23

3 bramki Djourou może wpisać na swoje konto przy pierwszej źle pokrył, w drugiej nie wybiegł do zawodnika tylko się cofał, a w trzeciej oddał piłkę przeciwnikowi, szkoda bo byłaby szansa na wicemistrza, ale i tak to nie byłoby mistrzostwo więc starajmy się wygrywać do końca i pokazać że jesteśmy drużyną która na The Emirates pokonał zwycięsce Champions League. Myślę że z tego powinniśmy być dumni ;)

orel123 komentarzy: 609.05.2011, 17:43

zero krycia!!!

TOmm1 komentarzy: 121509.05.2011, 17:04

@Ciasteck2
z MU w sumie ładnie zagrali :)

Oglądałem do 72min. Walters szybko wybił Kanonierom z głowy myśli o comebacku :) RvP jak zwykle niezawodny. Szkoda, że tak późno.
Co do meczu to totalna porażka. Stoke wczoraj o klasę wyżej.

aresek4d komentarzy: 57609.05.2011, 16:36

nie moge patrzeć na te Video, bo przy 3 bramce coś we mnie gaśnie ;/

Ciasteck2 komentarzy: 446709.05.2011, 16:20

Brawo Robin! Mecz żenujący, jak chyba każde ostatnie spotkanie Kanonierów.

mixer komentarzy: 21109.05.2011, 15:02

Przestańcie p******** kto to zawinił przy bramce pierwszej a kto przy drugiej, sezon był stracony już z dwa miesiące temu niech Wenger w końcu wyciągnie prawidłowe wnioski już nawet Chelsea jest od nas lepsza po prostu żal. W letnim okienku transferowym trza już tylko myśleć o kupowaniu zawodników ale nie osiemnastolatków tylko solidnych zawodników z doświadczeniem i takich którzy już od PARU sezonów udowadniają swoją wartość a nie poprzez jeden sezon w przeciętnym klubie. Niby jest lepiej niż w tamtym sezonie ale mimo to kończmy go z większym żalem niż rok temu gdyz mogliśmy zdobyć nawet 2 trofea ,przynajmniej jedno przeleciało nam przed nosem, i dotego dotykając go. A więc Panie Wenger pozostały już tylko zmiany...

klimazy100 komentarzy: 109.05.2011, 14:06

dupa dupa dupa Arsenal już nie będzie drugie w tabeli

Szef komentarzy: 1303509.05.2011, 13:29

Djoruou katastrofa w tym meczu, dwie bramki to jego wina !

Mari33 komentarzy: 11109.05.2011, 08:35

Pare miesiecy temu to kazdy chwalil Dj.. a teraz pojazd jak po szmacie .. masakra cos zle to kazdy drze morde , jak jest dobrze to wszyscy chwalą naszych grajków..

trzask90 komentarzy: 17809.05.2011, 07:56

no Djourou zawalił przy wszystkich bramkach, bo jego krycie przy drugiej to też był skandal. nie mamy w ogóle środka obrony i jak słyszę teraz słowa Bossa, że jakby wiedział, iż Thomas będzie tyle pauzował to by kogoś zatrudnił to zakrawa na słaby żart.

stanley komentarzy: 3909.05.2011, 01:54

Co za dramat, WTF do jasnej ... Dzieki temu rodowitemu szwajcarowi JOHANOWI dostali niezle baty, johan hahaaha smiech na sali, co taki typ robi w arsenalu w ogole?? Jesli wenger nie wzmocni składu w przyszlym sezonie i nie wywali paru chlopakow takich jak johan, beny, squi(nigdy nie wiem co sie dzieje na boisku)laci to do zmiany trenera arsenal bedzie zajmowal 3-4 miejsce. Przegrac ze stoke... żenujace.

pkArs komentarzy: 46008.05.2011, 22:45

jedna wielka tłagedia...jeśli cały mecz był taki jak te kilka minut to moim zdaniem tylko jeden piłkarz zasługuje na puchar-ale tak jak mówie odnośnie tylko tego meczu-VanPersie, szkoda, że cała drużyna nie ma tyle ambicji charyzmy i woli walki no i oczywiście konsekwencji w grze tego brakuje najbardziej...tydzień temu piękny mecz z United dziś tak jakby grali juniorzy czy rezerwy, dwie różne drużyny..

Carpitu komentarzy: 32908.05.2011, 22:42

Saphomus ---> Przy jakich 3 bramkach?? Wg Ciebie 2 gol to wina Djourou??Jak dla mnie to Ramsey zawinił przy 2 bramke

Saphomus komentarzy: 57508.05.2011, 22:16

DJ zawinił przy 3 bramkach...

Szpara komentarzy: 3608.05.2011, 21:59

Djourou zawinił przy dwóch bramkach.. a Gibbs gdyby wyskoczył do główki zamiast schować głowę to 1 pierwsza bramka by nie padła..

HellSpawn komentarzy: 618508.05.2011, 21:19

Nie mogłem obejrzeć meczu i się z tego powodu cieszę...

PEHA komentarzy: 242108.05.2011, 21:11