Walcott pod wrażeniem gry Chamberlaina w reprezentacji

Walcott pod wrażeniem gry Chamberlaina w reprezentacji 17.06.2012, 09:30, Marcin Stefaniak 14 komentarzy

Theo Walcott uważa, że coraz częstsze występy Aleksa Oxlade-Chamberlaina w reprezentacji Anglii mogą przyczynić się do jeszcze lepszej formy młodego skrzydłowego w Arsenalu.

18-latek zdołał już wystąpić na dwóch meczach podczas Euro 2012. Spotkanie z Francją rozpoczął od pierwszych minut, a w pojedynku ze Szwecją wszedł na boisko z ławki rezerwowych.

- Alex ma już za sobą 4 występy w reprezentacji. To na pewno da mu wiele pewności siebie i przyczyni się do jego dobrej gry w Arsenalu.

Chamberlain mógł zaliczyć pierwsze trafienie w reprezentacji, jednak w ostatnich minutach po świetnym dośrodkowaniu Walcotta piłkę z nogi zdjął mu Steven Gerrard.

- Nie powiedziałbym, że Stevie zabrał tę piłkę. To po prostu świetny zawodnik, który potrafi odnaleźć się w takich sytuacjach. Nieważne jest jednak kto strzeli bramkę, a kto nie, najważniejsze są drużyna i 3 punkty.

Przypomnijmy, że zaraz po wejściu na boisko Theo Walcott pokonał Andreasa Isakssona strzałem zza pola karnego. Dla skrzydłowego Arsenalu było to dopiero pierwsze trafienie po prawie 4 latach, kiedy to skompletował hat-tricka w meczu z Chorwacją. 23-latek był zachwycony tym momentem.

- Pomyślałem sobie tylko "wow"! Na początku myślałem, że to był rykoszet, ale obejrzałem powtórkę i przekonałem się, że to był czysty strzał. Naprawdę długo nie trafiałem do bramki rywala w reprezentacji, a tutaj udało mi się w kluczowym momencie gry. Myślę, że zszokowałem wszystkich. Pokazaliśmy naszą klasę i zaliczyliśmy niezmiernie ważne zwycięstwo.

Alex Oxlade-ChamberlainTheo Walcott autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125119.06.2012, 14:25

Niech się nim już tak nie podniecają ;p

AlexSong2321 komentarzy: 78918.06.2012, 11:39

@afcforever, ja tak samo :D
Wracajac to wychodzi na to, ze chłopak potrzebuje rywalizacji.

Leehu komentarzy: 1049617.06.2012, 17:04

Mnie zszokował najbardziej, akurat kiedy wchodził na boisko byłem w toalecie i mocno się zdziwiłem kiedy zobaczyłem że to on strzelił bramkę. ;P

bartosz93m komentarzy: 103517.06.2012, 15:19

Skrzydła Arsenalu niosły reprezentację

Gunnerowiec komentarzy: 85017.06.2012, 13:27

A ja mam nadzieję, a zarazem przeczucie, że AOC zagra dobry sezon :)

Ramsi komentarzy: 312917.06.2012, 12:17

"Nie powiedziałbym, że Stevie zabrał tę piłkę."
A co on miał powiedzieć np.
" Steve niepotrzebnie się tam pchał - gdyby nie on to Alex dobiłby szedów"

mitmichael komentarzy: 4924317.06.2012, 10:39

Pokazal Theo co to jest mocny i dobry strzał zza pola karnego - to, czego tak sie boja pilkarze robic w Arsenalu. Co do Alexa bardzo szybko awansowal sportowo - nie wielu pilkarzom tak sie udaje. Co talent to talent - szybko awansuje sportowo. Juz niedlugo boki reprezentacji Anglii beda wymiatac

Robizg1 komentarzy: 8506 newsów: 117.06.2012, 10:23

A ja mam nadzieje że Theo bd tak grał w PL a nie tylko robił wiatr...

crisadus komentarzy: 850717.06.2012, 10:18

Coś mi się zdaję, że w następnym spotkaniu Theodore wystąpi od pierwszych minut.

tyson880 komentarzy: 1049617.06.2012, 10:13

Gra Arsenalu oparta na dwóch młodych skrzydłowych reprezentacji Anglii.. Hmm brzmi perspektywistycznie, mam nadzieje, że po mistrzostwach jeszcze bardziej się rozwiną i wniosą wiele dobrego do zespołu kanonierów. Oby Anglia wyszła z grupy, to chłopaki jeszcze bardziej w siebie uwierzą.

Bellers komentarzy: 123617.06.2012, 09:59

Macie skrzydłowych na następne 10 lat;P

niski93 komentarzy: 581617.06.2012, 09:54

Ja też myślałem, że tam był rykoszet. Jak dla mnie błąd bramkarza, bo piła leciała centralnie w środek bramki, właśnie tam, gdzie powinien stać bramkarz. Mimo wszystko trzeba pogratulować Theo. :)

darq komentarzy: 143217.06.2012, 09:45

Bramka śliczna, oby więcej takich Theo. ;)
Alex będzie miał świetny sezon , a gra w reprezentacji pomoże mu.