Walcott: Powoli wracam do siebie

Walcott: Powoli wracam do siebie 11.01.2015, 19:44, Marcin Stefaniak 24 komentarzy

Theo Walcott twierdzi, że imponujący początek spotkania znacznie ułatwił zadanie Kanonierom i pozwolił na pewne sięgnięcie po komplet oczek.

Dzięki trafieniu Laurenta Koscielnego podopieczni Wengera prowadzili już po 6 minutach i mogli spokojnie kontrolować wydarzenia na boisku.

Walcott po raz kolejny pojawił się na murawie wchodząc z ławki rezerwowych. Anglik mógł nawet strzelić gola, ale nie trafił w bramkę po dobrym podaniu Alexisa Sancheza.

- Nie jestem jeszcze w pełni przygotowany do gry, ale będzie tylko lepiej. Najważniejsze, że wreszcie wróciłem do gry, podobnie jak Mesut. Od pierwszych minut realizowaliśmy plan Bossa i ruszyliśmy na rywala.

- Nie daliśmy rywalom zbyt wiele miejsca i wszystko było w naszych rękach. Tak pewne zwycięstwo podnosi nastroje w całej drużynie. Dobrze jest mieć dostępnych niemal wszystkich zawodników na chwilę przed rozpoczęciem się bardzo napiętego okresu w sezonie.

Theo Walcott autor: Marcin Stefaniak źrodło: Arsenal.com
Paniu76 komentarzy: 1246412.01.2015, 19:44

mu*

Jeśli strzeli gola, będzie um dużo łatwiej.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125112.01.2015, 14:43

Niech tylko wykończenie poprawi bo wczoraj ten jego strzał był straszny, a w formie Walcott by to bez problemu strzelił :p. Ale trzeba mu czasu.

mlody13 komentarzy: 337412.01.2015, 11:52

Co jak co, ale wczorajszą sytuację Theo powinien wykorzystać nawet, gdyby nie grał od 2 lat.

majormati komentarzy: 191512.01.2015, 08:32

Szkoda ,że nie strzelił wczoraj tej bramki. To byłby solidny kop motywacyjny w kwestii powrotu do normalnej dyspozycji.

Kobrzec komentarzy: 9611.01.2015, 22:05

W końcu Ozil będzie mógł grać z Walcott'em, zmasakrujemy przeciwników kiedy wrócą do optymalnej formy.

Spodek komentarzy: 63111.01.2015, 21:48

Zastanawiam sie czy decyzja o strzale tak szybko w dzisiejszej stuprocentowej sytuacji była dobra. Mógł jeszcze troche podciagnac i oddać w pełni przygotowany strzał z nieco blizszej odległosci. Gdyby miał nieco wiecej czucia piłki, czyli minut rozegranych po kontuzji, na pewno by to trafił. Cieszy jego powrót, jak tylko złapie wiatr w żagle, bedzie naszą kluczową postacią i odciąży Sancheza

No i Ozil, który skorzysta na jego szybkosci i ustawianiu się

atemisan komentarzy: 131011.01.2015, 21:39

Stremował się bo jego idol Titi był na trybunach :P

atemisan komentarzy: 131011.01.2015, 21:37

Dzisiaj miał stówkę no ale nie ma się co śpieszyć.
Niech wraca powoli ,a na długo niż szybko na krótko.

jNSUUU komentarzy: 7511.01.2015, 21:33

Wraca ale baaardzo powoli... dzisiejszą setkę powinien wykorzystać. Ja bym to trafił :P

losnumeros komentarzy: 1318911.01.2015, 21:26

Dawid04111

Można mu wybaczyć że nie strzelił gola, ale chociaż powinien oddać strzał swiatło bramki. Dajmy mu jeszcze z 2 tygodnie żeby doszedł do siebie.

Simpllemann komentarzy: 52843 newsów: 52411.01.2015, 21:19

Moim zdaniem taką sytuację jak dziś, powinien wykorzystać mimo długiej przerwy w grze.

kowalski komentarzy: 269711.01.2015, 20:31

Wciąż dużo mu brakuje. Szczególnie było to widać przy sytuacji stworzonej mu przez Alexisa. Theo w formie spokonie zdobyłby bramę. Niech pracuje :)

Verminator97 komentarzy: 1490011.01.2015, 20:18

Za dużo tego "jeszcze"... :D

Verminator97 komentarzy: 1490011.01.2015, 20:17

Jeszcze sporo brakuje do wysokiej dyspozycji Theo, ale wierzę, że jeszcze 2-3 tygodnie i zacznie grać na wysokim poziomie. Brakuje mu jeszcze czucia piłki, ale to normalne po tak długiej przerwie.

kanonier141 komentarzy: 74811.01.2015, 20:10

Póki co ile razy się pojawił na boisku, to praktycznie jakby go w ogóle nie było. Mam nadzieję, że szybko wróci do formy z przed kontuzji, żeby Alexis miał z kim ładować bramy przeciwnikom.

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 111.01.2015, 20:08

Ramsey po kontuzji też kaleczył ostro, najważniejsze,zeby WEnger nie stosował metody, Theo gra aż złapie forme.

Blizniak96 komentarzy: 1457 newsów: 511.01.2015, 20:05

oo wcale nie theo, daleko jeszcze do twojej dyspozycji, jak najszybciej łap forme

David92 komentarzy: 640011.01.2015, 20:04

Ciekawe kiedy on odpali tak na dobre... Czy w ogole to nastapi...

Dominik11 komentarzy: 2017111.01.2015, 20:04

będzie lepiej trzeba czekać

mitmichael komentarzy: 4924311.01.2015, 19:53

Mogł jeszcze pociagnac i byłoby łatwiej strzelic, za szybko sie zdecydował i nie było gola. Jak wroci do pełnej dyspozycji spokojnie zacznie wykorzystywac takie okazje.

Dawid04111 komentarzy: 13296 newsów: 1411.01.2015, 19:50

Sory Theo, ale dzisiejsza zmarnowana setka pokazała jak wiele jeszcze brakuje do pełni formy.

Mi to sie wydaje, ze jakieś ostrzejsze wejście w jego nogi dobrze by mu zrobiło. Sam się bałem grać w piłkę, po złamaniu ręki do momentu aż sie na nią przewróciłem ponownie :D

KingOfLoyal komentarzy: 12774 newsów: 111.01.2015, 19:48

Dawaj Theo jakaś bramke teraz i będzie z górki.