Welbeck po meczu z Southamptonem

Welbeck po meczu z Southamptonem 09.04.2018, 12:41, MVTI 17 komentarzy

Danny Welbeck był pierwszoplanową postacią we wczorajszej potyczce pomiędzy Arsenalem a Southamptonem. Anglik strzelił dwie bramki i zaliczył asystę oraz został wybrany graczem tamtego spotkania. Oto co miał do powiedzenia w wywiadzie pomeczowym:

O tym, co stało się w końcowej fazie meczu...

Oczywiście, było to bardzo wyrównane spotkanie. Southampton jest w trudnej sytuacji, podobnie jak my. Pragnęliśmy zdobyć trzy punkty. Pod koniec niektóre sprawy wymknęły się spod kontroli, ponieważ obejrzeliśmy dwie czerwone kartki. To jednak pokazuje jak bardzo oba zespoły chciały zwyciężyć.

O jego dwóch bramkach oraz asyście...

Jestem szczęśliwy, że udało mi się zaliczyć taką asystę, a także cieszę się, iż zdobywam gole. W momencie, gdy masz w drużynie graczy o takiej jakości, możesz pozwolić sobie na grę na jeden kontakt. Łatwiej ci wtedy zapisać asystę. Jestem usatysfakcjonowany, że udało mi się ją zdobyć.

O tym, że gra z większą pewnością siebie i czuje się coraz lepiej...

Zdaję sobie sprawę z tego, że jeśli dostanę szansę, aby zdobyć bramkę, będę starał się ją wykorzystać. W końcówce spotkania miałem klarowną sytuację, gdy Jack podał mi piłkę, ale nie udało mi się strzelić gola. Próbowałem wyprostować moją nogę, aby trafić futbolówką do siatki, ale nie wszystko poszło po mojej myśli. Ostatecznie zdobyłem bramkę, po której wygraliśmy, więc jestem z tego powodu zadowolony.

O jego myślach, gdy nie wykorzystał tak świetnej sytuacji...

Zdałem sobie sprawę z tego, że mogę mieć jeszcze jedną okazję do tego, aby strzelić zwycięskiego gola. Skupiłem się na tym aspekcie. Oczywiście, jest to nieco rozczarowujące, gdy marnujesz stuprocentową okazję i nie możesz już na to nic poradzić. Powinieneś jednak skupić się na następnej sytuacji i starać się ją wykorzystać.

O końcówce sezonu...

Aktualnie myślę o następnym spotkaniu i o tym, aby poradzić sobie w nim jak najlepiej. W kontekście mundialu mogę powiedzieć jedynie tyle, że zostawię swoje myśli dla siebie. Jeśli chodzi o czwartkowe spotkanie, to uważam, ze będzie ono trudne. Mimo tego, że wygraliśmy w domowym starciu z dosyć sporą zaliczką, musimy pozostać w pełni skupieni.

Danny Welbeck autor: MVTI źrodło: arsenal.com
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
zly_kanonier komentarzy: 506711.04.2018, 16:52

Czasami nie wiem co o nim myśleć, ale po chwili sobie uświadamiam rzeczywistość

dominrr komentarzy: 52510.04.2018, 12:30

Welbeck - Jak Tyś mi zaimponował w tej chwili

Necro komentarzy: 240409.04.2018, 23:13

@sha: Dokładnie. Pamiętam, że Rosicky czy Cazorla też się potykali o swoje nogi, nawet miesiące po kontuzji.

Archiwald komentarzy: 109209.04.2018, 19:32

@Forever_gunner Nie ma co startować... a od kiedy zaczął być powoływany tak regularnie gra w eliminacjach i jeździ na turnieje, z tym w Rosji będzie tak samo

Forever_gunner komentarzy: 252409.04.2018, 16:04

Jeśli utrzyma taką formę jak w meczu z Soton to może być u nas solidnym rezerwowym, ale na nic więcej nie powinien liczyć. Do repki to nawet nie ma co startować.

sha komentarzy: 187 newsów: 109.04.2018, 14:44

Duży, silny, szybki i inteligentny, do tego świetnie pracuje w defensywie. Dwie poważne kontuzje, z rok chyba poza składem. Ale nie marudzi, nie narzeka, tylko zapieprza. I to jest trzeci napastnik w tym zespole.

ljungberg77 komentarzy: 176509.04.2018, 14:39

czarny messi powrócił...

Skazz komentarzy: 12409.04.2018, 14:38

,,Zdałem sobie sprawę z tego, że mogę mieć jeszcze jedną okazję do tego, aby strzelić zwycięskiego gola." Nie wiem strasznie śmieszy mnie to zdanie. Dobrze że sobie zdał sprawę :D Takie gadanie kojarzy mi się z bajką o Tsubasie :)

dudekns komentarzy: 605009.04.2018, 14:33

Welbeck mnie zszokował...

kaman17 komentarzy: 359909.04.2018, 14:28

Welbeck pokazał, że jak chce to nie potrafi, ale czasem się coś od niego odbije i wpadnie, a nawet wyjdzie z tego fajna asysta. :D

PabloCebular komentarzy: 48209.04.2018, 13:44

Bardzo dobry występ. Fakt zmarnował setkę, lecz w trudniejszej później wykorzystał trudniejszą sytuację i dał zwycięstwo. No to pewnie w następnym meczu złapie kontuzję bo taki już jest ten nasz Welbz.

entap komentarzy: 137309.04.2018, 13:43

myślicie że ma jeszcze szanse na Złotą Pilkę ?

Jacek1s komentarzy: 407709.04.2018, 13:29

Dlaczego nie ma zarezerwowanego miejsca na jego posąg? Ja to bym już teraz budował.

Simpllemann (redaktor) komentarzy: 49767 newsów: 39609.04.2018, 13:17

Co tam Aubameyang, co tam Lacazette. Mamy Welbecka. Znakomitego dryblera, fantastycznego strzelca. Prawdziwą legendę.

Marcinafc93 komentarzy: 2264809.04.2018, 13:12

Zagrać zagra na pewno w czwartek, ale razem z Lacą bo Miki kontuzja

bocian18 komentarzy: 1358 newsów: 109.04.2018, 13:05

Nasz as zespołu obudzilsmy bestie która ciężka będzie zatrzymać czekamy na gola z przewrotki

Elastico07 komentarzy: 798909.04.2018, 13:01

Niestety w czwartek Welbeck od pierwszej minuty

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Liverpool 15.07.2020 - godzina 21:00
? : ?
Tottenham - Arsenal 11.07.2020 - godzina 16:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Liverpool29271182
2. Man City29193760
3. Leicester29165853
4. Chelsea29146948
5. Man United29129845
6. Sheffield United291111744
7. Wolves291013643
8. Tottenham291181041
9. Arsenal29913740
10. Burnley291161239
11. Crystal Palace291091039
12. Everton291071237
13. Newcastle29981235
14. Southampton291041534
15. Brighton296111229
16. West Ham29761627
17. Watford29691427
18. Bournemouth29761627
19. Aston Villa29751726
20. Norwich29561821
Fortuna
ZawodnikBramkiAsysty
Jamie Vardy194
Pierre-Emerick Aubameyang171
Mohamed Salah166
Sergio Agüero163
Danny Ings151
Sadio Mané147
Marcus Rashford144
Raúl Jiménez136
Tammy Abraham133
Dominic Calvert-Lewin131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
7
Gracz czerwca wybór redaktorów Damian Emiliano Martinez
Damian Emiliano Martinez
7.63
Gracz czerwca wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl