Wenger docenia wkład Boltonu w rozwój Jacka
10.09.2010, 16:56,
17 komentarzy
Arsene Wenger po raz kolejny skomplementował Kłusaków za regularne wystawianie w wyjściowej jedenastce rundzie wiosennej zeszłego sezonu młodego Kanoniera, Jacka Wilshere'a. Francuski menadżer powiedział, że dzięki Owenowi Coyle'owi Jack szybciej stał się pełnoprawnym członkiem pierwszej drużyny Arsenalu.
W otwierających bieżącą ligową kampanię potyczkach z Liverpoolem oraz Blackpoolem młody Anglik wybiegł na boisko od pierwszych minut, natomiast w meczu z Blackburn Rovers wszedł na murawę z ławki rezerwowych. Świadczy to o tym, że Le Professeur pokłada dużą wiarę w Wilshere'a i jest gotów dawać mu coraz więcej szans na grę.
Wydaje się, że wielka kariera przed 18-latkiem, który w zeszłym tygodniu zaliczył debiut w dorosłej reprezentacji Synów Albionu, stoi teraz otworem. Do tak prężnego rozwoju utalentowanego pomocnika z pewnością przyczynił się klub z Reebok Stadium, do którego na wypożyczenie w zeszłym sezonie wyruszył wychowanek Arsenalu.
- Musimy oddać The Trotters co należne za to, że regularnie stawiali na Jacka. Dzięki temu ten chłopak nabrał siły i pewności siebie - oświadczył Boss. - Wilshere jest w niezwykle zaawansowanym stadium kariery, jak na 18-latka. Osobiście bardzo mi się podoba tempo i sposób, w jakim nastoletni Anglik obecnie się rozwija.
Zapytany o to, czy miał jakikolwiek kontakt z Coylem podczas gry Jacka dla Kłusaków, Wenger odpowiedział:
- Sporadycznie. Jednak często rozmawialiśmy na początku tego sezonu, ponieważ Coyle bardzo chciał sprowadzić Wilshere'a z powrotem na Reebok Stadium. To również świadczy o tym, że mój podopieczny wybornie zaprezentował się podczas gry w tym klubie.
- Podczas letniego okresu przygotowawczego miałem okazję zaobserwować jak błyskawicznie rozwinął się on na wypożyczeniu w Boltonie. To wciąż przyszłościowy gracz, ale zarazem pełnoprawny członek pierwszej drużyny - dodał Francuz.
źrodło: Sport.co.uk
03.09.2025, 23:30 8 komentarzy

03.09.2025, 08:41 19 komentarzy

03.09.2025, 08:39 8 komentarzy

03.09.2025, 08:38 5 komentarzy

02.09.2025, 07:46 7 komentarzy

02.09.2025, 07:43 15 komentarzy

02.09.2025, 07:39 2 komentarzy

02.09.2025, 07:32 1 komentarzy

02.09.2025, 07:31 4 komentarzy

31.08.2025, 20:04 1150 komentarzy
Drużyna | M | W | R | P | Pkt |
---|
Zawodnik | Bramki | Asysty |
---|
-
Okiem kibica #2: Marzenie młodego chłopca
- 28.08.2025 6 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #37: Manita na Emirates
- 26.08.2025 5 komentarzy
-
Powrót do domu: Jak Arsenal odzyskał wychowanka po 14 latach
- 25.08.2025 16 komentarzy
-
Zagadnienia taktyczne #36: Trzy punkty na trudnym terenie
- 19.08.2025 13 komentarzy
-
Okiem kibica #1: 15-letni fenomen
- 17.08.2025 7 komentarzy
- pokaż całą publicystykę
-
Wywiad z Emilem Smith-Rowem: Jego inspiracje na boisku i poza nim
- 05.09.2022 10 komentarzy
-
Pot, cierpienie i egoizm
- 11.11.2021 8 komentarzy
-
Wywiad z Przemkiem Rudzkim
- 08.10.2021 16 komentarzy
-
Historia Jacka Wilshere'a
- 27.08.2021 35 komentarzy
-
Obszerny wywiad z Xhaką dla The Guardian
- 07.02.2021 21 komentarzy
- pokaż wszystkie wywiady
Wypożyczenia Jacka do Boltonu to był bardzo świetny pomysł, po tym jak wrócił widać wyraźnie że stał się bardzo dobrym i odpowiedzialnym graczem, i to mu umożliwiło grę w pierwszym składzie Arsenalu.
na pewno mieli jakiś wkład:D gdyby nie wyp. do boltonu nigdy bym nie zobaczył tak ośmieszanego pana Garrego Nevila :D
Faktycznie na wypożyczeniu Jack bardzo sie rozwinął i chwała mu za to tak powinniśmy byli zrobić w zeszłym sezonie z Franem Meridą i teraz z Carlosem Vela inaczej za niedługo nas opuści na rzecz pewnie któregoś ze średniaków ligi Hiszpańskiej jak Merida któremu Atletico zapewniło występy w pierwszej 11 dość regularnie
Wilshere będzie miał murowaną mega karierę , ale nie może jej spieprzyć takimi wybrykami jak Rooney'a.
Za kilka sezonów może być jednym z najlepszych graczy w Premier League czego mu życze!
podziękujemy im nie strzelając aż tak dużo bramek ...tylko ze 4 :) ..
Boltonowi należą się słowa podziękowania ;)
ale mimo to mam nadzieję, że złoimy im dupę :)
Gdy ma się 18 lat i zostaje się wypożyczonym do klubu PL a tam gra się regularnie i robi dobre wrażenie na wszystkich w około a po pół roku wraca się do Arsenalu i walczy o miejsce w składzie, to wielka kariera murowana. Oczywiście przed Jackiem jeszcze wiele pracy i treningów, ale z pewnością jest na bardzo dobrej drodze.
Na pewno po pobycie w Boltonie Jack stał się lepszym piłkarzem. Mam nadzieję, że pokaże to w sobotę o ile zagra
Dziekujemy a teraz możecie podziwiać jak gra ;p
Nie dla psa kiełbasa ;D
U na niech pokaże swój talent.
mam nadzieje, ze to on razem z Aaronem beda tworzyli najlepszy srodek pomocy w historii Arsenalu!
Takiego walczaka w środku na prawdę potrzebujemy, poza tym Jack rozwija się w nieprawdopodobnym tempie.
Hubert89
Zgadzam się z Tobą, jest waleczny niczym Patrick Vieira
pomogli mu na pewno w nabraniu pewnosci siebie i rozwinieciu skrzydel
Jack uczynił spory krok do przodu dzięki pobytowi w Boltonie. Rywalizacja w drugiej linii jest spora a sezon długi i męczący dlatego Wilshere'a nie raz jeszcze zobaczymy od pierwszych minut. Jest przebojowy, nie boi się zaryzykować a przede wszystkim ma coś czego obecnemu składowi brakuje - jest zadziorny, waleczny, nie odstawia nogi - nowy lepszy Parlour?
Miejmy nadzieję, że jego kariera będzie przebiegała spokojnie bez dłuższych przerw a już za sezon, dwa Jack może śmiało być podstawowym filarem drużyny.
Podziękujemy im w sobotę.