Wenger: Jeśli mogę jakoś pomóc Arsenalowi, chętnie to zrobię

Wenger: Jeśli mogę jakoś pomóc Arsenalowi, chętnie to zrobię 28.04.2021, 17:38, Mateusz Kubacki 14 komentarzy

Były menedżer Arsenalu - Arsene Wenger - podzielił się swoimi przemyśleniami na temat możliwego przejęcia przez Daniela Eka klubu z północnego Londynu. Francuz zadeklarował także swoją pomoc, jeśli kiedykolwiek The Gunners będą potrzebowali jego wsparcia.

Wenger był gościem programu sportowego w beIN Sports i, mając na uwadze ostatnie rewelacje związane z jego byłym klubem, został poproszony o opinię w tej kwestii.

- Jestem człowiekiem piłki nożnej, więc osobiście bardzo podoba mi się pomysł angażowania byłych piłkarzy Arsenalu do klubu, aby przejęli kontrolę i udzielali rad innym - oznajmił.

- Według mnie, najlepsze umowy zawiera się wtedy, kiedy nikt o tym nie wie. Po prostu wychodzisz w którymś momencie i mówisz, że jest wszystko gotowe. Kiedy ogłaszasz coś wcześniej, wyrasta przed tobą góra, na którą musisz się wspiąć.

- Gdybym dostał telefon z Arsenalu z prośbą o pomoc, nie wahałbym się. Zawszę będę wspierał Arsenal. Jeśli mogę im jakoś pomóc, chętnie to zrobię. Po wszystkim wrócę do swojego aktualnego, szczęśliwego życia.

- Poświęciłem temu klubowi najlepsze chwile swojego życia, zawsze stawiałem go na pierwszym miejscu. Starałem się pomagać, jak tylko mogłem. Gdy jesteś osobą publiczną, musisz spodziewać się krytyki. Taka jest nasza praca. Po wszystkim jednak nikt nie powinien obecnie kwestionować tego, że zawsze kierowałem się dobrem klubu i pomimo trudnej sytuacji finansowej, utrzymywałem go na wysokim poziomie - dodał.

Arsene Wenger autor: Mateusz Kubacki źrodło: beIN Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
kilerr15 komentarzy: 69129.04.2021, 14:15

Sam byłem za "Wenger OUT" ale co myślicie, niezależnie od rozgrywek LE, ale patrząc na skandaliczną pozycję w PL, że Wenger zastąpiłby Artete tak jakby ratunkowo na sezon, tak jak nieraz to bywało w innych klubach jak w Bayernie Jupp Heynckes? To by coś zmieniło, w sensie wlało jakąś nową energię w skład czy zupełnie bez sensu bo on już się wypalił ? Oczywiście byłby też czas na znalezienie kogoś nowego

Ech0z komentarzy: 721729.04.2021, 09:11

Jakoś trudno mi w to uwierzyć po tym jak od odejścia ani razu nie przyszedł na mecz i na trening inspirować juniorów..

Wajdos komentarzy: 163429.04.2021, 08:11

Nadal jest to surrealistyczne, ze nie jest juz naszym trenerem.

AlexVanPersie komentarzy: 806429.04.2021, 00:51

Byle guffniany mecz pod Wengerem w jakimś Carabao Cup z 6 małolatami na boisku sprawiał mi więcej frajdy niż to, co gramy teraz.

O wengerballu z Ceskiem Persim, Songiem, Nasrim czy też Sanchezem, Ozilem, Kościelnym i Cazorlą nawet nie wspominam bo takiego czegoś nie zobaczymy już nigdy.

D14 komentarzy: 405928.04.2021, 23:18

Uwielbiam tego dżentelmena. Klasa, styl, jakość.
Wracaj do domu jak najszybciej Panie Wenger, potrzebujemy Cie.

Castillo komentarzy: 112828.04.2021, 22:24

Ten człowiek to są najpiękniejsze chwile mojego kibicowskiego życia. Z Arsenem na ławce meczami emocjonowało się podwójnie, po pierwsze bo grał ulubiony klub, po drugie, bo na ławce siedział ukochany trener, przez którego pokochało się Arsenal. Wracaj Arsene, bo czuć od dłuższego czasu, że Arsenalowi zwyczajnie brakuje Ojca, osoby która ten klub naprawdę kocha.

Jacek1s komentarzy: 731528.04.2021, 21:08

Legenda

kuzguwu komentarzy: 438428.04.2021, 19:39

Coś mi się wydaje, że przy nowym właścicielu Arsene wróciłby do klubu na stanowisko powiedzmy dyrektora sportowego czy coś w tym rodzaju.

bestzarogiem komentarzy: 25128.04.2021, 19:11

co to był za trener... nie zapomne go nigdy.. bardzo niedoceniany w ostatnich latach trenowania arsenalu, ale z perspektywy czasu widać jaką robote wykonywał, żeby utrzymać klub w bądź co bądź europejskiej elicie

MarkOvermars komentarzy: 796528.04.2021, 18:58

In Arsene we trust

Koroniarz komentarzy: 871828.04.2021, 18:54

Wenger na dyrektora sportowego !!!

cobi90 komentarzy: 75628.04.2021, 18:11

@notopyk: Jaka szpileczka? Przeciez kazdy wie, ze odkąd przyszedl kromka to w tym klubie nie ma hajsu. On z takich komentarzy sie smieje bo dla niego to jest czysty biznes. Klub pilkarski to dla niego powinno byc hobby jak dla Romana Chelsea. Albo wchodzisz w to swoim majątkiem albo sie nie pchasz.

notopyk komentarzy: 202028.04.2021, 17:56

Ostatnie zdanie to taka trochę wbita szpileczka :)

bizooon komentarzy: 498428.04.2021, 17:47

Idź weź Pan Bariscie powiedz jak się Wengerballuje

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah2213
Son Heung-Min217
Cristiano Ronaldo183
H. Kane168
K. De Bruyne157
Diogo Jota154
S. Mané152
J. Vardy142
R. Sterling134
W. Zaha131
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz kwietnia wybór redaktorów
6
Gracz kwietnia wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl