Wenger: Niewykorzystane sytuacje się mszczą

Wenger: Niewykorzystane sytuacje się mszczą 20.09.2010, 13:20, Kamil Pniak 21 komentarzy

Arsenal stracił w sobotni wieczór dwa punkty na Stadium of Light w Sunderlandzie.

Goście wyszli na prowadzenie po kuriozalnym golu Cesca Fabregasa w 13 minucie. W drugiej połowie Kanonierzy stracili Alexa Songa w wyniku drugiej żółtej kartki dla tego zawodnika, a następnie Tomas Rosicky nie wykorzystał rzutu karnego, który został podyktowany za faul na Samirze Nasrim.

W doliczonym czasie gry Darren Bent strzelił wyrównującą bramkę dla ekipy Czarnych Kotów.

- Przeważaliśmy nawet w sytuacji, gdy graliśmy w dziesiątkę, lecz niestety nie wykorzystaliśmy sytuacji do strzelenia drugiego gola - powiedział menadżer Arsenalu. - Nasi obrońcy oraz bramkarz doskonale radzili sobie z atakami gospodarzy i ich długimi dośrodkowaniami. Ale póki nie strzelisz drugiej bramki to do końca spotkania nie możesz być niczego pewny.

Cesc Fabregas opuścił boisko po trzydziestu minutach gry, lecz Wenger uważa, że brak kapitana Arsenalu nie miał wpływu na końcowy wynik spotkania.

- Nie możemy próbować zgadywać ile nas kosztowała kontuzja Ceska. Przecież mimo jego nieobecności mieliśmy rzut karny, który mógł dać nam zwycięstwo w tym meczu - zakończył Boss.

Arsene WengerSunderland autor: Kamil Pniak źrodło: Arsenal.com
Michal95 komentarzy: 111321.09.2010, 18:09

Taka nowość...

rol18 komentarzy: 192921.09.2010, 16:48

Mieliśmy tyle okazji a tak mało bramek

Patrol123 komentarzy: 4820.09.2010, 22:35

szalen - "może lepiej" - jest też szansa że może nie wygramy ważniejszych spotkań a nawet jak wygramy to takie spotakania są równie ważne gdyż np. grając z chelsea mając do nie 3 pkt straty myślimy o tym żeby ją dogonić i zrekompensować straty. Lepiej wygrać (przegrany w tak głupi sposób) mecz i myśleć o wyprzedzeniu tej .. Chelsea'i. nie sądzisz?

szalen komentarzy: 198220.09.2010, 20:01

Co prawda to prawda. Te sytuacje powinny być wykorzystane przez Arsenal. Może lepiej, że teraz tracimy punkty, a później wygramy w ważniejszych meczach i będzie zrekompensowana strata.

czesiek_4 komentarzy: 111220.09.2010, 18:58

kabeusz95- na ja również stracłiem wiele paznokci

Gunner48 komentarzy: 792920.09.2010, 18:14

Myślę, że jak w 10 zawodników to zagralismy bardzo przezwoicie :P

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1520.09.2010, 17:00

Niewykorzystane sytuacje się mszczą, stare piłkarskie powiedzenie, a mecz z Sunderlandem w naszym wykonaniu, to idealny tego przykład.

laskowski19051995 komentarzy: 494520.09.2010, 16:01

To bardzo stare piłkarskie porzekadło, które czasami się sprawdza, mam nadzieję że w przypadku Arsenalu się nie sprawdzi :P

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3020.09.2010, 15:35

@Aaarsenal

To chyba Ty inny mecz oglądałeś ;/

kubeusz95 komentarzy: 132120.09.2010, 15:23

Straciłem już wszystkie paznokcie oglądając końcówkę, gdy zobaczyłem Rosicky'ego podchodzącego to złapałem się za głowę.. Wiedziałem, że zaraz pożałujemy..

cavlary komentarzy: 262020.09.2010, 15:07

No szkoda trochę tego karnego, ale w końcu broniliśmy się w 10 :) i brakło trochę szczęścia w końcówce spotkania na powrót z 3 punktami...

Aaarsenal komentarzy: 305720.09.2010, 15:01

" Przeważaliśmy nawet w sytuacji, gdy graliśmy w dziesiątkę "

Jak dla mnie to my przeważaliśmy przez 5 minut pierwszej połowy od 40 do 45 minuty i jakąs malą chwilke przed karnym w drugiej. Ogólnie to Sunderland nas strasznie cisnął, no ale Wenger chyba inny mecz oglądal..

evelred komentarzy: 369120.09.2010, 14:33

"Przecież mimo jego nieobecności mieliśmy rzut karny, który mógł dać nam zwycięstwo w tym meczu "

a gdyby był pewnie karnego zamieniłby na gola, tak więc nawet do głupich karnych potrzebujemy Cesca

Theo_Fan komentarzy: 180720.09.2010, 14:11

Mam nadzieje że nigdy już takich wpadek nie bedzie ; )

Rafi komentarzy: 128120.09.2010, 13:50

Kondzior-maja bardzo podobna flage:)

Kondzior12 komentarzy: 490020.09.2010, 13:43

W trakcie meczu zastanawiałem się jakie są podobieństwa pomiędzy Senegalem a Kamerunem i nie znalazłem żadnych.

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 13:37

Senegalczyk też mnie trochę irytował ale chyba Rosłoń tak tylko w pierwszej połowie (no bo w sumie w drugiej Alex się nie nagrał :P)

szwarcekruper komentarzy: 89320.09.2010, 13:32

W sumie trochę dziwna decyzja, żeby karnego wykonywał Rosa. Chociaż z drugiej strony, nie wiem kto mógłby się tym zająć, gdy nie było Arszy i Cesca.

dawid_neo komentarzy: 73320.09.2010, 13:30

Jak to komentator na Canal+ powiedział: "Temu widowisku niczego nie brakowało: Kontuzje, czerwone kartki, niewykorzystany karny, bramka w ostatnich minutach" jeśli chodzi o dramaturgie.

Irytowało mnie gdy na Songa mówił uparcie: "senegalczyk" ;p

GunnersFan9 komentarzy: 8705 newsów: 820.09.2010, 13:30

PO co Rosa podchodził dot ego karnego?;/ przecież był Chamakh i Nasri na boisku;/

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9820.09.2010, 13:25

Rosa... Ciągle mnie denerwuje ten niewykorzystany penalty kick. Mam nadzieję, że kiedyś zdołam naszemu Mozartowi wybaczyć :P