Wenger po meczu z Liverpoolem

Wenger po meczu z Liverpoolem 23.12.2017, 01:31, MVTI 12 komentarzy

Arsene Wenger na pomeczowej konferencji prasowej wypowiedział się na temat wczorajszego meczu z Liverpoolem.

O występie Wilshere'a...

Myślę, że jest jednym z graczy, którzy grali niezwykle jakościowo w pierwszej połowie. Jego determinacja również stała na wysokim poziomie. Jack nigdy nie boi się podejmować ryzyka. W drugiej części spotkania zaczął grać jeszcze lepiej - cały zespół dostał nagle skrzydeł. Podobało mi się to. Aktualnie jest lepszym piłkarzem niż dwa czy trzy lata temu. Ogólnie znajduje się w dobrej formie.

O kontrakcie Wilshere'a...

Zobaczymy jak to będzie. We wczorajszym spotkaniu mieliśmy na boisku czterech graczy, którzy zostali wychowani w naszej akademii. Tacy piłkarze jak Iwobi, Wilshere, Bellerin to zdecydowanie zawodnicy pierwszego składu. Chcielibyśmy ich zatrzymać w klubie.

O występie Özila i o tym, czy dobra dyspozycja wpłynie na rozmowy w sprawie jego nowego kontraktu...

Özil zagrał dzisiaj dobry mecz. Nie mogę jednak odpowiedzieć ci na drugą część tego pytania.

Arsene WengerJack WilshereMesut Özil autor: MVTI źrodło: arsenal.com
dudekns komentarzy: 605027.12.2017, 09:21

Dobry mecz, szkoda, że nie zwycięski...

PrzeArs komentarzy: 278423.12.2017, 13:22

Brawo, in arsene we trust!!

losnumeros komentarzy: 1318923.12.2017, 10:15

Ci dziennikarze chyba pytań nie umieją zadawać. Co do meczu to 1 połowa w naszym wykonaniu słabiutka, oprócz początku meczu. 2 połowa zdecydowanie lepsza, przy 0-2 obawiałem się, że już start nie odrobią. Gdy strzelili bramkę na 1-2, to czułem, że dopiero zacznie się mecz i się nie pomyliłem. Czerwonka i nasi zawodnicy powinni dać wykład pt " Jak nie grać w obronie", bo to jest dramat. Kosa czas na ławkę.

patryksz komentarzy: 364823.12.2017, 09:49

Przypominam, że Bellerin ma najlepsze przed sobą, a słabszą formę każdy może złapać.

Cieszcie się, że Wenger stawia na Iwobiego a nie Theo.

Na tle ostatnich występów, ten był bardzo dobry. Przynajmniej są nadzieje w ofensywie.
Ozil wykładał, Sanchez bez większego pajacowania, Lacazette powoli kuma się z resztą, Xhaka celnie z dystansu, Jack nie połamał się, a reszta jak to reszta.

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 09:28

Panowie ale Bellerin wczoraj nie zagrał tak fatalnie, na pewno nie aż tak żeby przyrównać go do Iwobiego.

PIORUN85 komentarzy: 10423.12.2017, 09:09

Kanonier91 dobrze prawisz wlać ci piwa

PIORUN85 komentarzy: 10423.12.2017, 09:06

Nie czaje przegrywaliśmy 0-2 wyszliśmy na 3-2 co było zajebiste i prze****liśmy 3-3 inaczej tego nazawć nie można bo w tym meczu najważniejsze były tylko 3 punkty wiadomo fajnie że nie przegraliśmy ale city united i chealse nam dzisiaj odjadą jeszcze bardziej

PIORUN85 komentarzy: 10423.12.2017, 09:03

Iwobi zagrał do dupy nie wiem co on robił na boisku jeszcze po 1 połowie ogólnie cała dróżyna zagrała kupe w 1 połowie w drógiej zaś w ofensywie dobrze ale w obronie znowu kupe każda kontra w wykonaniu Liverpool pachniała golem ogólnie rzecz biorąc od meczu z MU gramy kupe w każdym meczu ligowym

kanonier91 komentarzy: 457023.12.2017, 08:20

Iwobi i Bellerin sa tak bezjajeczni ze glowa mala. Wenger jest slepo wpatrzony w niektorych graczy. Rozumiem jeden mecz nie wyjdzie to sprawdze go w kolejnym.... Ale kurde jak caly sezon cieniuje i gra w kazdym meczu to cos moim zdaniem jest nie halo. Juz wole Debuchy'ego sprawdzic w lidze niz ogladac ta padake Hectora. Druga sprawa czemu Iwobi tak dlugo byl wczoraj na boisku jak gorzej grac sie chyba nie dalo juz. I ta wypowiedz Wengera przed meczem ze mamy duzy sklad i jakosciowych zawodnikow. Gdzie ta jakosc sie pytam. Ostatnie nasze mecze to dramat. Na wyjezdzie w lidze ile my wygrali w tym sezonie? 2 mecze ?. W tym z Burnley po karnym w ostatniej minucie. Jakosci u nas nie ma i serca do walki tez nie widze.Jacek serducho zostawia zawsze, jego powroty i zaangazowanie mi imponuje i to jest nasz czlowiek choc wczoraj troszke slabiej zagral niz w poptzednich meczach. Odnsiose sie jeszcze do Xhaki bo tez mnie irytuje. Zamiast przyjac pilke i odegrac ten w memnecie gdy.jest nie kryty zagrywa glowa i to nie celnie. Wrrr pol skladu jest do wymiany. Jeszcze Kosa zaczal nam sie poziomem dostosowywac do reszty.

daniken komentarzy: 349623.12.2017, 01:39

"Tacy piłkarze jak Iwobi*, Wilshere, Bellerin* to zdecydowanie zawodnicy pierwszego składu". ^^ facepalm

btw. dużo się nie nagadał tzn. nie tłumaczył po tym meczu..

DexteR_000 komentarzy: 762523.12.2017, 01:37