We wczorajszych derbach północnego Londynu Kanonierzy pokazali się z bardzo dobrej strony i pokonali Tottenham 5-2.

Mecz lepiej zaczęły Koguty, które wyszły na prowadzenie w 10. minucie. Wszystko zmieniła jednak czerwona kartka, którą ujrzał strzelec pierwszej bramki - Emmanuel Adebayor. Podopieczni Wengera od razu ruszyli do przodu i jeszcze przed przerwą prowadzili 3-1 po trafieniach Mertesackera, Podolskiego i Girouda.

Druga część spotkania również rozpoczęła się po myśli Kanonierów, którzy kilkanaście minut po pierwszym gwizdku podwyższyli na 4-1 za sprawą Cazorli. Tottenham odpowiedział trafieniem Bale'a, ale ostatnie słowo należało do Arsenalu. W 92. minucie wynik spotkania na 5-2 ustalił Theo Walcott.

Poniżej prezentujemy wideo z wczorajszego meczu:

Arsenal v Tottenham Hotspur

Bill | Myspace Video

Video autor: Marcin Stefaniak źrodło: 101greatgoals.com
assane komentarzy: 5118.11.2012, 14:36

ma ktos 2 cala polowe do pobrania po pl ?

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 118.11.2012, 13:46

Najlepszy moment to oklaski od Króla po bramce na 2:1 ;]

matt21 komentarzy: 541418.11.2012, 13:11

Redknapp jak chwali Arsenal ; o
ale w sumie teraz to mu taka gadka nawet na rękę, bo wychodzi na to, że AVB jest po prostu od niego gorszy.

mitmichael komentarzy: 4924318.11.2012, 11:56

Ogladałem skrot i z Sky Sports a takze z BBC i z BBC mi sie lepiej ogladało z komentarzem z tej stacji. Słychac było emocje gdy padały wszystkie bramki w tym meczu. Az chce sie takie skroty ogladac po pare razy nawet ;)

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125118.11.2012, 11:13

Musiałem zobaczyć jeszcze raz Skrót :)

Wbeta komentarzy: 108318.11.2012, 11:01

Mecz dobrze nam się ułozył.
Wykorzystaliśmy okazje.
Martwi ta druga bramka i ta nastepna poważna okazja Toilethamu ale cóż nikt nigdy nie mówilł, że nasz obrona jest pewna :P

malina110xd komentarzy: 92618.11.2012, 10:32

Ciekawe opinia Kompanego na koncu

Marcinafc93 komentarzy: 32834 newsów: 118.11.2012, 10:06

Wspaniały mecz, oby więcej takich w naszym wykonaniu. Trzeba w końcu zdobywać 3 pkt.