Mesut Özil strzelił wczoraj gola w wygranym przez reprezentację Niemiec 2-1 meczu z Algierią.

Özil wpisał się na listę strzelców w ostatniej minucie dogrywki, podwyższając prowadzenie Niemców na 2-0, jednak chwilę później stracili oni jeszcze gola.

Dzięki temu zwycięstwo nasi zachodni sąsiedzi awansowali do ćwierćfinału Mistrzostw Świata, w którym to zmierzą się z reprezentacją Francji.

Niemcy 2-1 Algieria

92’ [1 – 0] A. Schurrle

120’ [2 – 0] M. Özil

120+1’ [2 – 1] A. Djabou

Bramki:

Mesut ÖzilMistrzostwa Świata 2014Video autor: Adam Cygański źrodło:
basti_fantasti komentarzy: 12002.07.2014, 01:29

@afc4life neuer grał miazge, are you fuking kiding me?

mitmichael komentarzy: 4924301.07.2014, 21:36

Na prawde swietny mecz Ozila dawno nie widziałem go tak wybieganego a raczej w ogole go tak grajacego nie widziałem :P bramka mu sie jak najbardziej nalezała a czemu nie strzelał od razu? bo sobie zle przyjał i lepsze było podanie do kolegi. Skoro nie wyszło zdecydował sie sam uderzam i dzieki niemu Niemcy graja dalej

Paniu76 komentarzy: 1246401.07.2014, 21:07

Cud, że Mesut wybiegał 120 minut

afc4life komentarzy: 478301.07.2014, 17:40

Ogladalem od 2 polowy i jakiejs rewelacji nie gral. Jedyne zaskoczenie to, ze walczyl jak nigdy. PL mu troche pomogla w tym aspekcie na pewno.

Za to Muller i Neuer grali miazge. Szkoda tylko tych sytuacji Tomasa bo mogl strzelic kilka goli. Schurrle robil wiatr, czasem nie wychodzilo ale wreszcie rozruszal ta zamulona tiki-take.

A tak wogole to *****y zaczely grac swoja porzadna dawna szybka pilke dopiero wtedy jak Lahm wrocil na prawa obrone. Az sie chcialo ogladac ich w akcji.

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125101.07.2014, 15:48

Powinien od razu strzelać :D

mrsomebody komentarzy: 602101.07.2014, 15:04

Liczb mu brakuje na tym mundialu, więc fajnie, że coś strzelił. Co do wczorajszego występu, to myślę, że na tle słabych kolegow z drużyny prezentował się całkiem dobrze, ale gorzej niż z Ghaną, czy USA.

GROMALL komentarzy: 509001.07.2014, 14:02

Człowiek asysta strzelił bramkę ;o :D

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 101.07.2014, 13:26

Mesut wczoraj mega grał. Dużo akcji kreował, konstruował i strzelił gola. Nie tracił piłki na małej przestrzeni nawet jak go osaczali. Nawet dużo biegał w destrukcji jak nie Mesut ;-)

olo5 komentarzy: 14801.07.2014, 12:54

Jak dla mnie Mesutek wczoraj jeden z najlepszych na boisku, osłupiałem jak usłyszałem krytyke jego gry w pomeczowym studio. Robił swoje, mozolne akcje niemcow przyspieszal blyskawicznie jednym podaniem. Nie oczekuje niczego wiecej, a jesli to przeniesie na mecze Arsenalu to bede wniebowziety.

Ashburton komentarzy: 451401.07.2014, 12:31

Jest punkcik na wygrajmundial.

thide komentarzy: 32389 newsów: 185201.07.2014, 11:57

@adrian, co z tego, że nie strzelał? ciągnął grę w 1 połowie tego meczu, a w poprzednich zaliczał sporo dobrych dryblingów i podań.

sympatyk komentarzy: 84201.07.2014, 11:39

Bolek
to chyba inny mecz ogladalismy, opadl wyraznie z sil i mimo to gral 120 min. wykonczenie ladnie ale za duzo i tak w tej akcji koronki bylo,trzeba bylo konczyc to wczesniej.

Control komentarzy: 146601.07.2014, 11:39

Ozil nie gra źle na tym turnieju, stara się coś tam mieszać. ;)

JonDahlT komentarzy: 34301.07.2014, 11:28

Mieli szczęście, że to wpadło, zastanawiam się tylko, który z nich bardziej z****ł..

Bolek komentarzy: 423201.07.2014, 11:13

Solidnie, ale wyraźnie siadł fizycznie tak od 70 minuty.

mercol7 komentarzy: 270401.07.2014, 10:50