Wczoraj na Estadio Mestalla kibice byli świadkami bardzo ciekawego meczu, w którym to zmierzyli się Hiszpanie z Francuzami. Spotkanie od samego początku stało na bardzo wysokim poziomie, a wynik meczu rozstrzygnął się dopiero w ostatniej akcji meczu, kiedy to zawodnik Arsenalu – Olivier Giroud – po strzale głową pokonał Ikera Casillasa. Mecz zakończył się remisem 1-1.

Giroud pojawił się na boisku w 88. minucie. W spotkaniu tym wystąpiła jeszcze dwójka innych Kanonierów - Laurent Koscielny (pełne 90 minut) oraz Santi Cazorla (pojawił się na placu gry w 13. minucie).

Hiszpania 1-1 Francja

25’ [1 – 0] S. Ramos

90+4’ [1 – 1] O. Giroud

Simpllemann komentarzy: 52849 newsów: 52417.10.2012, 21:17

Jeszcze nam troche goli nastrzela. Od początku w Niego wierzyłem.

cavlary komentarzy: 262017.10.2012, 20:36

Cudowna ;D... To cofnięcie się w polu karnym.. Majstersztyk. Główka pracuje, a nie dziki pęd na bramkę :)

FreeWay komentarzy: 34917.10.2012, 20:26

La la la lalala lalala Giroud ! ; d

FreeWay komentarzy: 34917.10.2012, 20:25

Piękna bramka ! Brawo ; p

schade komentarzy: 386217.10.2012, 19:58

Koscielny kompromitacja, a Giroud brawo rozkręca się :)

tomekafc95 komentarzy: 413617.10.2012, 19:57

giroud la la la la

Lukkoss komentarzy: 44217.10.2012, 19:37

Co do faulu Kościelnego - widać 2 lata wspólnych treningów z El filaro powoli dają efekty. Zagranie w stylu Sebastiana - sabotażysty.

mitmichael komentarzy: 4924317.10.2012, 18:57

Giroud powinien wejsc znacznie wczesniej, jak jeszcze był na murawie Benzema. Mysle, ze to dosrodkowanie jakie dostal od Karima Sissoko Giroud by wykorzystał. Cieszy, ze chłop zaczal strzelac - teraz czekamy na kolejny gol dla Arsenalu

zidanefrance komentarzy: 24017.10.2012, 16:59

Kosciely oprócz tego faulu rozegrał bardzo dobry mecz, starał się również w końcówce wspierać ofensywę, poza tym bramkę zawalił Sakho. Co do Giroud'a to jego plusami są: świetne ustawianie się, technika i gra głową, irytuje mnie zaś jego start do piłki i szybkość.

steveaoki komentarzy: 76617.10.2012, 16:34

Strzelić brame Hiszpani to nie byle co!

vinio komentarzy: 254717.10.2012, 16:33

Santi za Silve ale według mnie Koscielny musi jednak trochę popracować bo kontuzja trochę go wybiła z równowagi, moim zdaniem Koscielny szybko wróci do pierwszej 11 i wybije ze składu Pera, dobrze, że teraz w Arsenalu nikt nie jest pewny swego miejsca prócz wiadomo środkowych pomocników ale i oni też mogą zaczynać się martwić bo Wilshere i Diaby są głodni gry i będą na treningach robić wszystko aby wrócić do 1 składu, a już nie długo wraca Rosa

oxlade komentarzy: 10217.10.2012, 16:27

gdyby nie kontuzja Benzemy to nie grałby w tym meczu. A tak wszedł i dał Francji 1pkt. Brawo Giroud!

Leehu komentarzy: 1049617.10.2012, 16:10

@arsenalbarca: Jeśli byłby to Pedro to bym Kościelnemu wysłał list z gratulacjami. ;P Ale przecież wszyscy się z tego śmieją, a ty zarzucasz nam brak czułości. ;P

Oczywiście faul Kosy był głupi i nie potrzebny, brak formy może wynikać z braku regularnej gry w klubie, chociaż Ci co oglądali mecz mówią że grał dobrze, więc może chciał się za coś odegrać może coś mu zrobił w tym meczu albo pamiętał zamierzchłe czasy 1/8 finału. ;P

fcescf komentarzy: 255417.10.2012, 16:08

Za kogo Santi wszedł ?

Leehu komentarzy: 1049617.10.2012, 15:47

Dużo Arsenalowych akcentów rzut karny dla Hiszpanów po faulu Kościelnego i nie trafia Fabregas, noo i bramka Giroud.

Ale i tak najlepsza była modlitwa Ramosa "Proszę aby piłka znowu wpadła mi pod nogi nawet potem się przeżegnał na koniec modlitwy. ;P

18Patryk86 komentarzy: 50217.10.2012, 15:37

Brawo Olivier...wszedł i strzelił bramke,super !
A mecz z tego co mi wiadomo został rozgrywany na Estadio Vicente Calderon a nie na Estadio Mestalla . :)

Wbeta komentarzy: 108317.10.2012, 15:36

Bramka Girouda bardzo dobra.
Kosa Kościelnego jeszcze lepsza.

MichalM komentarzy: 63117.10.2012, 15:30

MiEVo

"Ladna bramka Giroud :) Kościelny nieźle przywalił Pedro, pewnie potem 10 minut się turlał po murawie. "

Padlem hahhahaha :_D

TakKrzysiu komentarzy: 893817.10.2012, 15:26

Kosa kozak. Stracił forme i tyle. Kwestia czasu, ja na niego narzekać nie bede bo wiem ile dał naszemu zespołowi odkąd sie w nim pojawił. Może problem leży w głowie? To tylko człowiek wiec możliwe ze tak. Odbuduje sie na pewno.

valentino1 komentarzy: 22317.10.2012, 15:22

Problemem Kosa jest, to że chłopak nie gra regularnie w klubie.

malina110xd komentarzy: 92617.10.2012, 15:19

Franji ratuje mecz, a mi zepsuł kupon;d

scKanonier94sc komentarzy: 318917.10.2012, 15:13

Dziwne, ze Kosa akurat teraz gra w podstawie jak wyraznie obnizyl loty, a gdy byl naprawde w formie grzal lawke

KedzioRRz komentarzy: 382717.10.2012, 14:54

Zasłużony remis a bramka Giroud napewno doda mu skrzydeł:) Oglądałem ten mecz i trochę mnie boli to ciągłe faworyzowanie Hiszpanów..
Z kolei cos złego dzieje się z Koscielnym. Tamten sezon miał kapitalny. W tym ma chyba jakieś problemy ze sobą. Widziałem w tym meczu przebłyski dawnego koscielnego (pare razy zastopował Iniestę, kilka dobrych odbiorów) ale to wciąż cień zawodnika. Nie ma tej odwagi podciągnąć gry troszeczkę wyżej, sporo błędów. Co do faulu na Pedro- ogólnie żałuję że nic mu nie złamał ale cóż:)

Mizii komentarzy: 419117.10.2012, 14:53

Kościelny ten sezon ma fatalny. Nie wiem co jest tego przyczyną. Boss musi nad tym popracować, bo ze świetnego zawodnika zszedł do formy el filaro, a grac umie, więc problem jest chyba w jego głowie, coś nie tak z koncentracją.
Giroud świetnie odnalazł się w polu karnym, znakomicie przymierzył. Pokazuje to, że Francuz lepiej gra głową niż nogami, wiec trzeba mu posyłać jak najwięcej dośrodkowań w szesnastkę.

Lukiner komentarzy: 194917.10.2012, 14:49

Oglądałem ten mecz i Francja zasłużenie wywalczyłą 1 pkt. Co więcej, powinni wygrać, chociażby z tego powodu, że nie uznano bramki Francji jeszcze w pierwszej połowie, choć była słusznie zdobyta. Druga połowa to kompletna dominacja Trójkolorowych no i gol Giroud, bardzo się cieszyłem z tego trafienia. Co więcej, to nawet chyba Cazorla się cieszył, bo kamerzysta pokazał go po strzeleniu gola przez Oliviera i i się chyba ucieszył. Jak ktoś nie oglądał, to mogę dodać, że Fabregas nie trafił karnego, chyba że jest to pokazane w filmiku, którego jeszcze oglądałem.

kanonier12212 komentarzy: 183317.10.2012, 14:25

2 minuty po wejściu na boisko;)brawo Giroud
Jeszcze 2-3 lata i jesteś lepszy od Benzemy;)
Już Wenger z Ciebie ludzi zrobi;)

DrORION komentarzy: 40817.10.2012, 14:24

pewnie z 15:-)

hehe

MiEvo komentarzy: 6163 newsów: 1417.10.2012, 14:02

Ładna bramka Giroud :) Kościelny nieźle przywalił Pedro, pewnie potem 10 minut się turlał po murawie.

jestemwesoly komentarzy: 10417.10.2012, 13:30

Francja wygrała 2:1, ale jak zwykle sędziowie pomogli "lepszym"...

Dreamcast komentarzy: 104217.10.2012, 13:27

Zgadzam się w 100% z Imprecisem - Koscielnemu ewidentnie odbiło coś w tamtym momencie :(

JP3 komentarzy: 175517.10.2012, 13:19

Ale ładnie Giroud to strzelił

niski93 komentarzy: 581617.10.2012, 12:47

Francja pokazała charakter. Stracony gol, później nieuznana bramka, do tego rzut karny. A to trafienie na pewno pomoże Olivierowi i doda mu pewności siebie. :)

arsenalbarca komentarzy: 115617.10.2012, 12:45

Jak komentarze chwalące faule na czerwoną w wykonaniu Koscielnego, to mi się niedobrze robi. Lepiej martwcie się tym, że ma refleks słonia.

Może jeszcze byście się cieszyli, jak by komuś nóżkę złamał?

majormati komentarzy: 191517.10.2012, 12:45

Oglądałem mecz i moim zdaniem te bury na Kościelnego są zbyt ostre, poza tym głupim wejściem zagrał naprawdę dobry mecz.

ragnarokk komentarzy: 41317.10.2012, 12:31

Bardzo ładna bramka Girouda. Na pewno doda mu pewności siebie.
A Kosa powinien mieć jakieś zajęcia z psychologiem, bo pomimo olbrzymich umiejętności ten sezon mu skrajnie nie wychodzi.

hei007 komentarzy: 352817.10.2012, 12:15

Kościelny jaki fail, co to w ogóle było?

arthas74 komentarzy: 234317.10.2012, 11:58