Wczorajszego dnia Kanonierzy, mimo dobrego spotkania, nie zdołali pokonać ekipy Wolverhampton. Podopieczni Wengera dobrze weszli w mecz i już w 8. minucie Gervinho otworzył wynik spotkania. Wydawać się mogło, że gospodarze kontrolują wydarzenia na boisku, jednak po rzucie rożnym, Wilki wyrównały na 1-1.

Od samego początku drugiej połowy Kanonierzy ruszyli do ataku. Mimo wielu stworzonych szans nie zdołali zamienić żadnej z nich na gola. Stało się tak głównie za sprawą fenomenalnej dyspozycji bramkarza gości - Wayne'a Hennesseya.

Jednym z wyróżniających się zawodników był Tomas Rosicky, który zaczął to spotkanie od pierwszej minuty. Czech nie strzelił co prawda gola, nie zaliczył także asysty, ale posłał kilka świetnych piłek, po których jego koledzy powinni umieścić piłkę w bramce.

Poniżej przedstawiamy cały występ Rosicky'ego w meczu z Wolverhampton:

Tomas RosickyVideoWolverhampton Wanderers autor: Marcin Stefaniak źrodło: youtube.com/własne
Ovenoo komentarzy: 72829.12.2011, 19:12

od zawsze mówiłem, że lubię grę Rosickiego : D

Paciecho komentarzy: 89929.12.2011, 09:31

to dzięki niemu Arsenal grał jak Arsenal kiedyś ;)

karlo komentarzy: 906929.12.2011, 09:19

Nie ma co Rosa zagrał świetne zawody. Nie skreślałbym go jeszcze z naszej kadry.

Kajtek komentarzy: 2029.12.2011, 00:39

Nie miałem pojęcia, że Rosicky jest taki sprawny fizycznie.

............................................

zuczek1987 komentarzy: 640329.12.2011, 00:22

chyba jeden z najlepszych występów zawodnika Arsenalu który nie wpisał się do protokołu w tym sezonie - świetna gra bez piłki i szybkie podejmowanie decyzji z czym Ramsey ma jeszcze problemy - zanim otrzyma piłkę to dwa razy rozglądnie się do okoła widać że miał ochotę na grę !

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125128.12.2011, 22:47

Ten tytuł mi się podoba;]

skarabeusz komentarzy: 22528.12.2011, 22:34

Zawader -> nie bardzo znasz się na piłce nożnej. Rosicky był w tym meczu najlepszy z zawodników Arsenalu i liczę na to, że z QPR również wyjdzie na plac od pierwszych minut.

arsenal_londyn_fan komentarzy: 18628.12.2011, 22:09

według mnie Rosicky jest o wiele lepszy od Ramseya . ;] powinien grać w pierwszej 11 .

bartek9393 komentarzy: 57528.12.2011, 21:12

euro2008.blox.pl/2011/12/Hennessey-zatrzymal-Arsenal-wideo.html
dobry skrót meczu

fabregas1987 komentarzy: 2581528.12.2011, 21:08

ja nie wiem po co ludzie robia takie kompiladcje, ani to nie byl jakis fascynujacy mecz, ani Rosicky nie zagral bajecznie i do tego jeszcze trwa 10,5 minuty ;p

radziu komentarzy: 18528.12.2011, 20:42

Ramsey jest za duzo ekspolatowany powienien wiecej odpoczywac bo nie ma juz sil biegac ponad 10 km na mecz

DayMan_15 komentarzy: 59628.12.2011, 20:33

bardzo dobry mecz. Gdyby strzelił bramkę byłby to jego najlepszy mecz od 2,3 lat ale widać że wraca powoli do formy.

KanonierChris komentarzy: 292428.12.2011, 20:32

Mamy dobry środek, ale kurde brakuje nam takiego magika który jednym podaniem zrobiłby coś z niczego...

filip999 komentarzy: 3133 newsów: 628.12.2011, 20:14

zawader -> zalosny mecz zalosnego zawodnika - tak w takim razie mozna ocenic gre ramseya w ostatnich meczach, patrzac po twojej opinii o rosickim

schade komentarzy: 386228.12.2011, 20:13

Od dawna wiedziałem, że powinien grać za Ramseya i wreszcie to udowodnił.

Kanonier1993269 komentarzy: 27928.12.2011, 20:12

Dokładnie, nie mówie stałe miejsce w składzie ale tymczasek Rosa zamiast Ramseya!!

Gooner250 komentarzy: 132528.12.2011, 20:12

Zawader--> nie przesadzajmy. Nie zagrał źle. A na pewno lepiej od Ramseya z Villą.

Przemuto komentarzy: 164828.12.2011, 20:07

Rosa powinien grać dużo więcej niż Ramsey

Zawader komentarzy: 135928.12.2011, 20:07

Przecietny mecz przecietnego zawodnika. Nie ma sie czym podniecac. Jedyne co tu bylo nadajacego sie do filmiku to wrzutka falszem do Mertesackera i troche walki wslizgami.

Gooner250 komentarzy: 132528.12.2011, 20:02

Dobry mecz Rosy. Powinien dostawać więcej szans zamiast Ramseya.