Nowy nabytek Arsenalu - Yaya Sanogo - walczy obecnie z młodzieżową reprezentacją Francji o tytuł mistrza świata.

Dzisiejszego dnia Francuzi po świetnym meczu pokonali swoich rówieśników z Turcji 4-1 i awansowali do ćwierćfinału tych prestiżowych rozgrywek.

Na listę strzelców wpisywało się czterech różnych zawodników. Jednym z nich był właśnie Yaya Sanogo, który w 68. minucie podwyższył na 3-0.

Thoneick komentarzy: 196303.07.2013, 15:40

co z tego jak nowy sezon spędzi na wypożyczeniu w Auxerre :)

patrykob komentarzy: 3424 newsów: 303.07.2013, 14:49

Ciekawe czy Giroud by to strzelił...

jimmykanonier1886 komentarzy: 1078403.07.2013, 10:36

Jeżeli w ogóle będzie grał w Premier Legaue, bo chyba pójdzie na wypożyczenie to takich łatwych sytuacji nie będzie miał

Brazowy komentarzy: 1803.07.2013, 10:28

Na stronie City też piszą. 3,5mln

al_arsen komentarzy: 68503.07.2013, 10:00

Według The Sun niedługo dołączy do nas Gareth Barry z City ale to w końcu he Sun, coś trzeba pisać.

Marglax komentarzy: 117 newsów: 20403.07.2013, 09:43

Rośnie nam napastnik którego potrzebujemy - nie taki, który czaruje wspaniałymi golami, lecz który wykorzystuje swoje okazje. Bo prawda jest taka że gdyby nasi napastnicy wykorzystali o połowę więcej okazji od Cazorli, Wilshera i Artety, to spokojnie mielibyśmy top 2

jamniczek666 komentarzy: 28203.07.2013, 09:12

Dobry gol na szybkim biegu i przyjecie, klatka piersiowa, wyczekanie na dobry moment, strzal! A ta pilka odbita od murawy tuz przed strzalem. Widac ze zawodnik myslal oddajac strzal i wewnetrzna czescia stopy, poslal pilke w zamierzonym kierunku. GOL !!

Zeby Sanogo byl jak Hernandez, wpuszczany z lawki, strzela gole w ostatnich minutach.

DAWAJ MODY !!!!!

destro komentarzy: 3203.07.2013, 08:58

Będzie dobrze !

Arsenal4Ev3R komentarzy: 1068703.07.2013, 08:35

Ładnie :) Brawo Yaya

Paniu76 komentarzy: 1246403.07.2013, 08:26

Szybki jest ten Yaya, a po za tym Giroud by tego nie strzelił.

jaxie komentarzy: 25203.07.2013, 07:40

Może rośnie nam drugi Girud ;)

PhiLife komentarzy: 96703.07.2013, 01:07

Pomyliles :)

Pogba byl w Man Utd, teraz w Juve

kaman17 komentarzy: 496603.07.2013, 00:52

Pogba jeszcze w Arsenalu gra? Czy pomylilem go z innym zawodnikiem? ;D Calkiem mozliwe, bo niektore nazwiska tych naszych mlodych są kosmiczne. :D

zgubilemlodowke komentarzy: 68503.07.2013, 00:44

@12Titi14, @matt21 - oby nie było na odwrót. 19 bramek w słabej Aston Villi jednak robi większe wrażenie niż 11 w drugiej lidze francuskiej.

matt21 komentarzy: 541403.07.2013, 00:30

12Titi14

100% racji

mar12301 komentarzy: 2310103.07.2013, 00:09

coś czuje, że coś z niego będzie :P

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57002.07.2013, 23:53

Jeszcze się niektórzy przekonają, że lepiej było wziąć Sanogo niż Benteke.

pierre_afc komentarzy: 1207102.07.2013, 23:45

Głupia logika - skreślać i oceniać zawodnika już na samym początku.. a nawet nie miał szans pokazania swoich umiejętności w AFC

rabov komentarzy: 29702.07.2013, 23:38

żaden z niego Henry , ale Adebayor już jak najbardziej ;-)

luzak79 komentarzy: 106902.07.2013, 23:31

Ładnie strzelił nie czepiajcie się wielu by to zmarnowało

dudekns komentarzy: 605002.07.2013, 23:08

O skubaniec ale daje susy:) Taki patycak z niego, ale z gracją, będą z niego ludzie:)

elw83 komentarzy: 8202.07.2013, 22:57

Cieszę się że Wenger mimo całej presji ściąga takich piłkarzy jak Yaya.W najgorszym przypadku pójdzie do jakiegoś średniaka za pare milionów, a jest szansa na solidnego snajpera.Swoją drogą bramka z przewrotki z kompilacji bardzo ładna.A teraz prosimy o wzmocnienia do pierwszej jedenastki.

Gunerxxx komentarzy: 235102.07.2013, 22:49

do Thierriego raczej nie ma co go porównywać. Nie prędko się narodzi "drugi" Henry :D

al_arsen komentarzy: 68502.07.2013, 22:39

Gdyby to był Benio to by walnął 12 metrów nad bramką i by powiedział, że podanie było niedoskonałe.

Jurr komentarzy: 133002.07.2013, 22:23

To juz jego 3 bramka na tym turnieju.
Osobiscie rokuje z nim duze nadzieje i mam nadzieje, ze stanie sie naszym nowym Henrym - choc Thierry mial swoj jeden niepowtarzalny styl.
Trafia regularnie i gra dobrze. Ale trzeba pamietac, ze Francja jest jednym z faworytow tego turnieju.

szyszak komentarzy: 93602.07.2013, 22:17

mam nadzieje że nauczyli się na diabym jak zapobiegac kontuzjom, i bajka by była jakby henry wpadał częściej na trenningi i wziął yaya pod swoje skrzydła

NorbiW komentarzy: 135302.07.2013, 22:17

Giroud to cipa :D mam nadzieje ze sie odblokuje i poakze klase w tym sezonie. Oby nie byl kolejnym Ciamakiem

matt21 komentarzy: 541402.07.2013, 22:17

Like Henry*

Like Henry*

matt21 komentarzy: 541402.07.2013, 22:11

Like a Henry ;)

Gunner18AFC komentarzy: 3425 newsów: 302.07.2013, 22:11

WoferPL; Dobrze pamiętam? Giroud z 5m nie trafia w bramkę?

WoferPL komentarzy: 21902.07.2013, 22:04

Dobrze wiedzieć że umie wykorzystać sytuacje sam na sam. Przypomniał mi sie pirwszy mecz z Sunderlandem na początku ubieglego sezonu i ta 80 minuta...