W meczu czwartej rundy Carling Cup Arsenal pokonał na wyjeździe Newcastle United 4-0.

Nicklas Bendtner oraz Theo Walcott wystąpili w tym spotkaniu od pierwszych minut. Duńczyk zdołał zdobyć bramkę w 83 minucie, a następnie musiał opuścić boisko. W jego miejsce został wprowadzony Jay Emmanuel-Thomas. Walcott natomiast rozegrał całe 90 minut i udało mu się strzelić dwa gole. Kanonierzy ostatecznie pokonali Newcastle 4-0.

Poniżej przedstawiamy dwa krótkie filmiki podsumowujące występ Walcotta oraz Bendtnera przeciwko Srokom. Zapraszamy do oglądania.

Bendtner vs Newcastle:

Walcott vs Newcastle:

Nicklas BendtnerTheo WalcottVideo autor: n0thing źrodło: własne
Dominika93 komentarzy: 293729.10.2010, 18:54

ich forma po powrocie jest bardzo dobra :) rozegrali świetny mecz :)

Theo jest niesamowicie szybki... :)

ktoś jeszcze zwrócił uwagę na brak synchronów w upadku Bedtnera i obrońcy Newcaslte ?? Benio trochę się spóźnił ; D

adam3462 komentarzy: 273229.10.2010, 14:40

Dobrze że nie szybkości i skuteczności.

laskowski19051995 komentarzy: 494529.10.2010, 14:07

Walcott i Bendtner po kontuzji utrzymali bardzo dobrą formę i grają rewelacyjnie :)

grzegi_ndg komentarzy: 89629.10.2010, 13:58

Theo dla mnie jest cyborgiem :D

WojO komentarzy: 225229.10.2010, 11:04

ekstra, że Theo utrzymuje wysoką formę po kontuzji :)

andrzej93 komentarzy: 119629.10.2010, 10:42

Walcott za Denilsona w porównaniu z MC ibędzie dobrze oczywiście Nasri do środka lub na lewe skrzydło za Andrzeja

bialysul komentarzy: 369929.10.2010, 10:08

Co do Bendtnera coraz lepiej gra ale jeszcze brakuje mu to chamakha nie umie tak rozegrac i zastawic pilki jak marokanczyk a Wolcot to nasza gwiazdka i jest coraz lepiej ale czesto podejmuje za pozne/zle decyzje w meczu z newcastle mogl miec 3 asysty gdyby nieco wczesniej odegral pilke w pole karne a tak zawsze o krok za duzo z pilka co konczylo sie strata badz niecelnym dosrodkowaniem co widac na tym filmiku wielkie mozliwosci ale niema takiego instynktu jak kiedys Henry :)

Piootrus komentarzy: 4151 newsów: 1529.10.2010, 07:19

@Camnow

Ja bym tu Bendtnera jako rezerwowego nie wymawiał. Z taką formą spokojnie może posadzić Chamakha na ławce a sam regularnie wybiegać od początku meczu.

Camnow komentarzy: 26829.10.2010, 00:05

Benek strzela i robi się ciekawie, ławka rezerwowych robi się imponująca...:)

evelred komentarzy: 369128.10.2010, 23:49

ale szczęsny walnął hammerfista na koniec, nawet hiszpańskie panienki na bramkach, które są specjalistkami w piąstkowaniu a nie łapaniu nie potrafiłby tak daleko wybić piłki

AFC1886 komentarzy: 9128.10.2010, 22:55

Walcott to ma prędkość z piłką biegnie szybciej niż ci bez niej :P

Cudi komentarzy: 12754 newsów: 9828.10.2010, 22:50

a0r0s0e0n0a0l -> Już wiesz, że każdy ma bonera na widok Twojego pokoju więc nie musisz nas męczyć i wrzucać fotki w każdym komentarzu.

karlo komentarzy: 906928.10.2010, 22:46

Theo jest szybszy od Tysona. Super piłkarz.

Arsenal1994 komentarzy: 749728.10.2010, 22:43

Pokój może fajny, ale jakbym miał z 5 lat mniej...

kanonier_89 komentarzy: 93928.10.2010, 22:37

Dobre filmiki. Widziałem też ze Wojtkiem i Fabianem:D ból głowy na którego stawiać

Charles komentarzy: 9759 newsów: 3028.10.2010, 22:35

@Arsenal1994
W100% się zgadzam. Z obu będziemy mieli w tym sezonie ogromny pożytek ;)

@a0r0s0e0n0a0l
Spoko ;) Podoba mi się, ale niestety ja nie mam możliwości póki co zrobić sobie czegoś tak fajnego ;)

a0r0s0e0n0a0l komentarzy: 1728.10.2010, 22:35

Wajdos -Dziękuje :) a herb to mi jakaś firma( nie z jp ;d) zrobiła

Arsenal1994 komentarzy: 749728.10.2010, 22:34

Theo wypadł o wiele lepiej w tym meczu, w tym filmiku naliczyłem może z dwa niedokładne podania, reszta - spokój opanowanie, ale także niesamowita wiara we własne umiejętności. Gość będzie niesamowity w tym sezonie, mówie wam to :) Jeśli strzela dwie bramki grając pierwszy pełny mecz to coś jest na rzeczy ;)
Bendtner także pozytywnie zaskakuje, mam nadzieje, że już niedługo i skończy się ta bezpodstawna krytyka w jego kierunku bo ciągłe mówienie o nim - drewno nie wiem z czego wynika, już tak bardzo niektórzy są zakompleksieni... ?

Wajdos komentarzy: 163528.10.2010, 22:33

@a0r0s0e0n0a0l, już widzieliśmy fajne ;) Gdzie kupiłeś herb na ściane?

a0r0s0e0n0a0l komentarzy: 1728.10.2010, 22:31

CharlieTheUnicorn - ok ;]

Ale jeszcze kiedyś dodam ;] ( w kółko ? chyba nie...;])

Extra!

Przydaloby sie takie cos o wystepach naszych bramkarzy, w koncu do POLSKI serwis kibicow AFC:)

rvparsen komentarzy: 204128.10.2010, 22:01