Wilshere i Sagna zagrali w meczu towarzyskim z Chelsea

Wilshere i Sagna zagrali w meczu towarzyskim z Chelsea 17.10.2012, 19:39, Adam Cygański 93 komentarzy

Jack Wilshere i Bacary Sagna rozegrali dziś pełne 90 minut w meczu towarzyskim pomiędzy Arsenalem i Chelsea. Spotkanie odbyło się w London Colney i zakończyło się porażką Kanonierów 0-2.

W meczu tym wystąpili również inni zawodnicy pierwszego zespołu: Andre Santos, Francis Coquelin, Andriej Arszawin, Marouane Chamakh i Emmanuel Frimpong, który również powraca do pełni sprawności po kontuzji.

Wilshere grał w tym spotkaniu jako ofensywny pomocnik i co rusz stwarzał zagrożenie pod bramką rywali. Anglik potwierdził tylko, że znajduje się w co raz lepszej formie i jego tak długo oczekiwany występ w pierwszym zespole to kwestia czasu. Sagna rozpoczął to spotkanie na swojej nominalnej pozycji, czyli na prawej stronie obrony, jednak w drugiej połowie postał przesunięty na środek defensywy.

Chelsea wyszła na prowadzenie w tym spotkaniu w 23. minucie. Wtedy to Bertrand Traore przeprowadził świetną akcje, po której na listę strzelców wpisał się Conor Clifford.

W drugiej połowie to Kanonierzy lepiej prezentowali się na boisku, jednak zamiast doprowadzić do wyrównania, stracili drugą bramkę. Damiana Martineza po strzale głową pokonał Islam Feruz.

Wynik tego meczu to jednak sprawa drugorzędna, a najbardziej cieszy fakt, że Jack Wilshere, Bacary Sagna i Emmanuel Frimpong są już coraz bliżej powrotu do pełni sprawności.

Arsenal XI 0-2 Chelsea XI

23’ [0 – 1] C. Clifford

73’ [0 – 2] I. Feruz

Arsenal: Martinez (Shea 45) - Sagna, Squillaci (Jenkinson 45), Miquel, Santos (Meade 63) - Coquelin (Yennaris 63), Frimpong – Gnabry, Wilshere, Arszawin (Eisfeld 63) - Chamakh (Akpom 45).

Chelsea: Blackman - Cesar (Kane 45), Christensen, Terry (Pappoe 45,Saville 88), Nditi (Conte 45)- Ince (Angban 45), Clifford (Swift 45), Saville, Baker (Musonda 45) - Traore, Bamford (Feruz 45).

Emmanuel FrimpongJack WilshereRezerwy autor: Adam Cygański źrodło: arsenal.com
poprzednia12 następna
Ars3n komentarzy: 1235417.10.2012, 20:48

Topek
Dlatego ja chcialem Llorisa w lecie. Byla okazja, tanio, a teraz bysmy nie zalowali.

FcArs komentarzy: 127517.10.2012, 20:46

Takim skladem powinnismy to wygrac, no ale mowi sie trudno. Najwazniejsze ze Jack znow jest formie ;-)

Topek komentarzy: 13967 newsów: 12617.10.2012, 20:44

Wojciech Szczęsny i niekończące się 2-3 tygodnie. Wygląda na kontuzję całosezonową. Z Mannone nie będzie na razie najgorzej (w styczniu trzeba porządnie rozwiązać sprawę bramkarzy), gorzej jak i Włoch wypadnie. Martinez sra w gacie szybciej niż leci Baumgartner.

AFC_JUVE_FAN komentarzy: 57117.10.2012, 20:43

youtube.com/watch?v=Zgk4tmmx_yI

bardzo fajnie zrobione, jeśli ktoś już wklejał to tujaj to sorry ;)

arsenallord komentarzy: 29753 newsów: 11717.10.2012, 20:41

Patrząc na nasz skład i Chelsea w tym sparingu to trochę dziwi mnie ta porażka, ale cóż to tylko sparing.

LoveTheGunners komentarzy: 914017.10.2012, 20:31

cieszy mnie to strasznie , bardzo licze na Jacka

pomoc Arteta-Jack-Santi robi wrazenie

juby931 komentarzy: 21017.10.2012, 20:29

No i gitara:) Myślę że skoro już rozgrywają pełne wymiary czasowe to w kadrze na Norwich powinni już się znalezc

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 217.10.2012, 20:28

A ja pamiętam że zagrał dobrze z City. A Djourou w twoim wspomnianym meczu dostał czerwo, i nie przypominam sobie dobrego meczu DJa

Ramsi komentarzy: 312917.10.2012, 20:27

Rafson95 ---> nie było aż tak źle, SS zaliczył piękną asystę :D

Ars3n komentarzy: 1235417.10.2012, 20:27

Z manone w bramce przez kolejne najblizsze mecze :| z mulami takze trzeba bedzie przelknac jego obecnosc.

Ramsi komentarzy: 312917.10.2012, 20:26

pronik ---> wojtek miał wrócić za 3 tygodnie 3 tygodnie temu :(

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 117.10.2012, 20:26

Szczęsny wróci zapewne w styczniu już się nasz sztab medyczny o to postara

Wielo komentarzy: 147417.10.2012, 20:24

Wie ktoś coś na temat Rosickiego? Nic o nim nie słychać a powinien już być zdolny do gry..

pronik komentarzy: 517917.10.2012, 20:20

Łukasz Fabiański doznał na wczorajszym treningu kontuzji kostki i nie zagra przez trzy miesiące. Tymczasem dłużej niż planowano będzie pauzować Wojciech Szczęsny, który z uwagi na z uraz wróci dopiero za 2-3 tygodnie.

Topek komentarzy: 13967 newsów: 12617.10.2012, 20:18

Przeżywacie, przecież to był mecz towarzyski, zorganizowany (z naszej strony) tylko po to by rozegrać Jacka i Baca. O nic. Najważniejsze, że obaj wytrzymali 90 minut - cel osiągnięty.

Ramsi komentarzy: 312917.10.2012, 20:17

Borekenema ---> jakim składem - przez pierwszą połowę graliśmy w 9!! (SS i ciamak)

Ars3n komentarzy: 1235417.10.2012, 20:16

Piazon nawet w rezerwach Chelsea nie gra? zmarnuja go :/

Wielo komentarzy: 147417.10.2012, 20:16

Szukam kogoś z Politechniki Warszawskiej lub UKSW, mam pytanie ważne.

Borekenema komentarzy: 7887 newsów: 117.10.2012, 20:11

wstyd, że grając takim składem przegrali

Maikelosik komentarzy: 4654 newsów: 217.10.2012, 20:10

szaman tez 45 minut:)

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 217.10.2012, 20:06

Alex Song ma z kolei problemy z wydostaniem się z Kamerunu, bowiem podobno ukradziono mu dokumenty. Piłkarz musiał więc pozostać w ojczyźnie, aby załatwić sprawy formalne.

Arsenal23 komentarzy: 21312 newsów: 217.10.2012, 20:00

Już tak nie hejtujta SSa, w poprzednim sezonie grał lepiej niż ten wasz Szwajcar.

Jogurt komentarzy: 168117.10.2012, 20:00

dlaczego santos gra w rezerwach?

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 117.10.2012, 19:58

Nie widziałem meczu, ale powiedzmy, że 45minutowy występ Squillaciego jest wystarczającym usprawiedliwieniem porażki dla Wilshere'a i spółki :p

Sakahai komentarzy: 206017.10.2012, 19:57

Jestem ciekaw występu Arshavina i Chamakha, zakładam że przy jednym ze straconych goli udział miał SS18 ; D

Marzag komentarzy: 41310 newsów: 117.10.2012, 19:56

Jakis skrot jest?

Shinev komentarzy: 11405 newsów: 117.10.2012, 19:54

Jakim cudem?! Nie wierzę w ten wynik...

Ramsi komentarzy: 312917.10.2012, 19:50

Arsenalfcfan - wsyd???? Nie powiedziałbym, mieliśmy 2/3 dobrych zawodników (sagna, santos, wilshere) reszta to są przeciętni piłkarzy godni ławki rezerwowych średniaków Premier League. Wynik wskazuje na to, że graliśmy gorzej, ale nie oglądaliśmy meczu więc trudno stwierdzić czy tak było czy nie.

tomekafc95 komentarzy: 413617.10.2012, 19:50

mnie to jakos nie dziwi ciamak bez formy arsza nie gra wogole frimmy sagna i jacek dopiero wracaja to wiadomo ze forma moze sie wachac

majkel_majkel komentarzy: 1342 newsów: 4217.10.2012, 19:45

Dokladnie, skklad wyglada jak z Capital One Cup, a przegrywa z juniorami Chelsea...

Na szczescie obylo sie bez kontuzji.

Arsenalfcfan komentarzy: 1320717.10.2012, 19:44

troche wstyd takim składem przegrać.. zobaczmy na zawodników Chelsea.. prócz Terrego to nikogo znanego nie ma.. a u nas? każda pozycja coś znacząca..

MikelArteta komentarzy: 1806 newsów: 417.10.2012, 19:44