Wtorkowe wyniki Ligi Mistrzów

Wtorkowe wyniki Ligi Mistrzów 06.11.2012, 22:38, Tomasz Zajac 18 komentarzy

Dzisiaj odbyły się pierwsze mecze rewanżowe fazy grupowej Ligi Mistrzów. Także i tym razem nie brakowało pięknych bramek, ostrych ataków i kontrowersyjnych decyzji arbitrów. Poniżej prezentujemy wyniki spotkań 4. kolejki drużyn z grup A-D:

Grupa A

PSG 4- 0 Dinamo Zagrzeb

16' [1-0 Alex

61’ [2-0] Matuidi B.

65’ [3-0] Menez J.

80’ [4-0] Hoarau G.

Dynamo Kijów 0-0 FC Porto

Grupa B

Schalke 2-2 Arsenal

18' [0-1] Walcott T.

26' [0-2] Giroud O.

45 +1’ [1-2] Huntelaar K. J.

67’ [2-2] Farfan J.

Olympiakos 3-1 Montpellier

4' [1-0] Machado P.

66’ [1-1] Belhanda Y. (rzut karny)

80’ [2-1] Greco L.

82’ [3-1] Mitroglou K.

Grupa C

AC Milan 1-1 Malaga

40’ [0-1] Eliseu

73’ [1-1] Pato A.

Anderlecht 1-0 Zenit Petersburg t

17' [1-0] Mbokani D.

Grupa D

Manchester City 2-2 Ajax

10' [0-1] De Jong S.

17' [0-2] De Jong S.

22' [1-2] Toure Y.

74’ [2-2] Aguero S.

Real Madryt 2-2 Borussia Dortmund

28' [0-1] Reus M.

34' [1-1] Pepe

45’ [1-2] Arbeloa A. (bramka samobójcza)

89' [2-2] Ozil M.

Liga Mistrzów autor: Tomasz Zajac źrodło: livescore.com
DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125109.11.2012, 15:55

Ibrahimović 4 asysty, masakra :D

luzak79 komentarzy: 106907.11.2012, 19:14

szkoda że BVB remis, chciałem żeby pokonali Real

piotrek08155 komentarzy: 19407.11.2012, 18:04

co jaj co ale Toure ladna brame strzelil.
Ibrahimovic 4 asysty :)

gooner92 komentarzy: 1678 newsów: 507.11.2012, 16:06

MUSC, klasy kupić się nie da, ale klasą jest z wyniki 0-2 wyjść na 2-2, w przeciwieństwie do Arsenalu, który z prowadzenia dwoma bramkami (a zdarzało się i czterema...) potrafi ugrać jedynie remis.

Brodziol komentarzy: 14507.11.2012, 15:37

Sorry, za double komentarz.

MUSC,

Jakby kupili sędziów, to by wygrali 4-2 :)

MUSC,

MUSC komentarzy: 9707.11.2012, 03:48

Manchester City - You can't buy a class:)

------------------Giroud-----------------------

Mój typ. Nie lubie Aarona z wiadomych powodów, Walcott w meczu z Schalke dramat. Gdyby nie fartem zdobyta bramka powinien po prostu dostać liścia od Wengera po meczu za wszystkie straty i nieudane akcje (to samo sie tyczy Oliviera). Arshavin po dwóch występach w pucharze po prostu zasługuje na szanse. A tak poza tym to znów mamy szpital a to bedzie dopiero 11 mecz w lidze, jednakże gorąco zachęcam wszystkim do optymizmu po kolejnym ciężkim wieczorze ;D

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747407.11.2012, 00:12

ogladalem real i naprawde ale te 35 mln za modrica to wtopa Mou jak cholera...

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 106.11.2012, 23:39

City może sobie co najwyżej porobić 'poznan' w LE. Jednak w ogóle mnie to nie dziwi. Obstawiałem taką kolejność w grupie: 1.Real 2.BVB 3.City 4.Ajax, a teraz to nie wiem czy City będzie chciało się walczyć o grę w LE.

schade komentarzy: 386206.11.2012, 22:45

City 2-2 , ale sędzia 2 razy ich skrzywdził. Nieuznany gol i niepodyktowany karny.

nowy000 komentarzy: 22806.11.2012, 22:45

City już nie ma szans na wyjście z grupy tylko cud może to zmienić.

mitmichael komentarzy: 4924306.11.2012, 22:44

City 2 punkty, jeszcze 6 do zdobycia ale Real musiałby wszystko do konca przegrac a na to sie raczej nie zanosi wiec chyba juz mozna powiedziec, ze City za burtą LM drugi sezon z rzedu, Ibra kozak, 4 asysty cos pieknego.

Chris komentarzy: 36406.11.2012, 22:44

Tak w ramach uzyskania pewności. My dzisiaj graliśmy trzema pomocnikami w środku, nie? Bo jakoś podczas meczu nie mogłem tego zbytnio dostrzec.

A co do wyników, to ciągle pozytywnie zaskakuje mnie Ajax i BvB. Te dwa kluby wraz z Szachtarem grają lepiej niż przypuszczałem. Owszem, żaden z tych klubów nie jest zły, ale biorąc pod uwagę grupy do których trafiły to nie myślałem że aż tak nieźle będzie im szła ta gra.

Sadu komentarzy: 160606.11.2012, 22:41