Wyjściowe jedenastki: Liverpool vs Arsenal

Wyjściowe jedenastki: Liverpool vs Arsenal 13.01.2022, 20:15, Patryk Bielski 10 komentarzy

Już za niespełna pół godziny rozpocznie się półfinałowe spotkanie Carabao Cup, w którym na Anfield Road miejscowy Liverpool podejmie Arsenal. Poniżej prezentujemy wyjściowe jedenastki, w jakich wystąpią obie drużyny:

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Henderson, Milner, Jota, Minamino, Firmino.

Ławka rezerwowych: Kelleher, Konate, Gomez, Oxlade-Chamberlain, Jones, Tsimikas, Gordon, Williams, Morton.

Arsenal: Ramsdale, Cedric, White, Gabriel, Tierney, Lokonga, Xhaka, Saka, Lacazette, Martinelli, Nketiah.

Ławka rezerwowych: Leno, Holding, Mari, Chambers, Tavares, Patino, Salah-Eddine, Hutchinson, Biereth.

Carabao CupLiverpool autor: Patryk Bielski źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Gunerxxx komentarzy: 183113.01.2022, 20:42

@mlody323323: W Liverpoolu w tym momencie niewiele lepiej

Furgunn komentarzy: 238613.01.2022, 20:40

Kiepsko to wygląda, ale wcale tak nie musi być.

mlody323323 komentarzy: 65413.01.2022, 20:31

tak patrzę na ławkę i niestety musze przyznać ze sa tylko 2 zawodnicy na upartego którzy sa wstanie dźwignąć jako tako poziom PL ... smutne

PrzeArs komentarzy: 249213.01.2022, 20:26

Widzę że jurgen cwaniak się doczekał żeby złożyć sobie najlepsza 11 oprócz mane i salaha. Obyśmy mu utarli dziś nosa i tak !!!! Coyg !

kwiatinho komentarzy: 1022413.01.2022, 20:25

Cios dla Leno. Wcześniej grał tylko w pucharach a teraz nawet tego nie pogra. Szkoda bo zasłużył

FromCradleToGrave komentarzy: 673 newsów: 313.01.2022, 20:23

Az korci czlowieka, by postawic 100 na Arsenal.

Karma x2 i udany weekend, no coz, powodzenia Kanonierzy!

kuzguwu komentarzy: 419413.01.2022, 20:21

Oby Cedric zagrał co najmniej przyzwoicie

marcin04c komentarzy: 251113.01.2022, 20:19

Liverpool mocny skład wystawił. Gdyby im nie przełozyli pierwszego meczu to na pewno nie mili by takiego składu. Klopp oszukał wszystkich.

fighterPL komentarzy: 21413.01.2022, 20:19

@Gunerxxx: ale się uśmiałem :D no ale coś w tym jest :)

Gunerxxx komentarzy: 183113.01.2022, 20:16

W ataku już lepiej Tavaresa było wstawić zamiast Nketiaha.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City22182256
2. Liverpool21136245
3. Chelsea23128344
4. West Ham22114737
5. Tottenham19113536
6. Arsenal20112735
7. Manchester United21105635
8. Wolves2094731
9. Brighton21611429
10. Leicester1974825
11. Crystal Palace2159724
12. Southampton2159724
13. Aston Villa20721123
14. Brentford22651123
15. Leeds2057822
16. Everton19541019
17. Watford19421314
18. Norwich21341413
19. Newcastle20191012
20. Burnley1718811
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah Ghaly169
Diogo Jota101
Jamie Vardy91
Michail Antonio86
E. Dennis85
Heung-Min Son83
Cristiano Ronaldo83
E. Smith Rowe82
Raphinha82
S. Mané81
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz grudnia wybór redaktorów
6.83
Gracz grudnia wybór użytkowników Kieran Tierney
Kieran Tierney
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl