Wyjściowe jedenastki: Liverpool vs Arsenal

Wyjściowe jedenastki: Liverpool vs Arsenal 13.01.2022, 20:15, Patryk Bielski 10 komentarzy

Już za niespełna pół godziny rozpocznie się półfinałowe spotkanie Carabao Cup, w którym na Anfield Road miejscowy Liverpool podejmie Arsenal. Poniżej prezentujemy wyjściowe jedenastki, w jakich wystąpią obie drużyny:

Liverpool: Alisson, Alexander-Arnold, Matip, Van Dijk, Robertson, Fabinho, Henderson, Milner, Jota, Minamino, Firmino.

Ławka rezerwowych: Kelleher, Konate, Gomez, Oxlade-Chamberlain, Jones, Tsimikas, Gordon, Williams, Morton.

Arsenal: Ramsdale, Cedric, White, Gabriel, Tierney, Lokonga, Xhaka, Saka, Lacazette, Martinelli, Nketiah.

Ławka rezerwowych: Leno, Holding, Mari, Chambers, Tavares, Patino, Salah-Eddine, Hutchinson, Biereth.

Carabao CupLiverpool autor: Patryk Bielski źrodło: Sky Sports
Aby dodawać komentarze, musisz być zalogowany. Załóż konto lub zaloguj się w serwisie.
poprzednia1 następna
Gunerxxx komentarzy: 192313.01.2022, 20:42

@mlody323323: W Liverpoolu w tym momencie niewiele lepiej

Furgunn komentarzy: 451913.01.2022, 20:40

Kiepsko to wygląda, ale wcale tak nie musi być.

mlody323323 komentarzy: 66713.01.2022, 20:31

tak patrzę na ławkę i niestety musze przyznać ze sa tylko 2 zawodnicy na upartego którzy sa wstanie dźwignąć jako tako poziom PL ... smutne

PrzeArs komentarzy: 256913.01.2022, 20:26

Widzę że jurgen cwaniak się doczekał żeby złożyć sobie najlepsza 11 oprócz mane i salaha. Obyśmy mu utarli dziś nosa i tak !!!! Coyg !

kwiatinho komentarzy: 1074213.01.2022, 20:25

Cios dla Leno. Wcześniej grał tylko w pucharach a teraz nawet tego nie pogra. Szkoda bo zasłużył

FromCradleToGrave komentarzy: 721 newsów: 313.01.2022, 20:23

Az korci czlowieka, by postawic 100 na Arsenal.

Karma x2 i udany weekend, no coz, powodzenia Kanonierzy!

kuzguwu komentarzy: 443013.01.2022, 20:21

Oby Cedric zagrał co najmniej przyzwoicie

marcin04c komentarzy: 259813.01.2022, 20:19

Liverpool mocny skład wystawił. Gdyby im nie przełozyli pierwszego meczu to na pewno nie mili by takiego składu. Klopp oszukał wszystkich.

fighterPL komentarzy: 23413.01.2022, 20:19

@Gunerxxx: ale się uśmiałem :D no ale coś w tym jest :)

Gunerxxx komentarzy: 192313.01.2022, 20:16

W ataku już lepiej Tavaresa było wstawić zamiast Nketiaha.

poprzednia1 następna
Następny mecz
Ostatni mecz
Arsenal - Everton 22.05.2022 - godzina 17:00
:
Tabela ligowa
Tabela strzelcówStrzelcy
DrużynaMWRPPkt
1. Manchester City38296393
2. Liverpool38288292
3. Chelsea382111674
4. Tottenham382251171
5. Arsenal382231369
6. Manchester United3816101258
7. West Ham381681456
8. Leicester3814101452
9. Brighton3812151151
10. Wolves381561751
11. Newcastle3813101549
12. Crystal Palace3811151248
13. Brentford381371846
14. Aston Villa381361945
15. Southampton389131640
16. Everton381162139
17. Leeds389111838
18. Burnley387141735
19. Watford38652723
20. Norwich38572622
ZawodnikBramkiAsysty
Mohamed Salah Ghaly2313
Heung-Min Son237
Cristiano Ronaldo183
Harry Kane179
Sadio Mané162
Kevin De Bruyne158
Diogo Jota154
Jamie Vardy152
Wilfried Zaha141
Raheem Sterling135
SondaMusisz być zalogowany, aby posiadać dostęp do ankiety.
0
Gracz maja wybór redaktorów
6
Gracz maja wybór użytkowników Bernd Leno
Bernd Leno
Publicystyka
Wywiady
Piłka nożna
Części samochodowe Ucando.pl