Wyniki 1/8 Ligi Mistrzów

Wyniki 1/8 Ligi Mistrzów 06.03.2013, 22:38, Damian Burchardt 20 komentarzy

Za nami pierwsze, rewanżowe pojedynki w ramach 1/8 Ligi Mistrzów sezonu 2012/2013. Znamy już pierwszych ćwierćfinalistów tych elitarnych rozgrywek. Poniżej prezentujemy rezultaty z meczów wtorkowych (5.03) oraz środowych (6.03).

5 marca

Manchester United 1-2 Real Madryt

48' [1-0] Ramos (gol samobójczy)

66' [1-1] Modrić

69' [1-2] Ronaldo

Awans: W dwumeczu Real pokonuje Manchester United 3-2.

Borussia Dortmund 3-0 Szachtar Donieck

31' [1-0] Santana

37' [2-0] Goetze

59' [3-0] Błaszczykowski

Awans: W dwumeczu Borussia pokonuje Szachtar 5-2.

6 marca

Paris-Saint Germain 1-1 Valencia

55' [0-1] Jonas

66' [1-1] Lavezzi

Awans: W dwumeczu PSG pokonuje Valencię 3-2.

Juventus Turyn 2-0 Celtic Glasgow

24' [1-0] Matri

65' [2-0] Quagliarella

Awans: W dwumeczu Juventus pokonuje Celtic 5-0.

"Znalazłem trochę czasu więc postanowiłem coś napisać : d

"To prawda, że to wszystko jest bolesne bo Real wygrał trzy najważniejsze mecze pod rząd!
Ale trzeba im oddać co Królewskie! Mou okazał się geniuszem...

Co do tego dwumeczu:
- Rożny na Bernabeu (którego nie było) a wpadła bramka dla ManU.
- wczoraj gola dla ManU strzelił ...Ramos!
Gdyby nie te błędy to ManU by nie miało żadnego gola w dwumeczu...
- Ręka Rafaela w polu karnym...

A wszyscy skupieni tylko na kartce, za którą połowa sędziów dałaby żółtą, a połowa czerwoną.

Może i ManU był wczoraj lepszy. Ale za to bramkarz Realu był górą.

Ja uważam, że Real jest sprawiedliwym zwycięzcą." - brawo dla tego kibica Barcelony : )

Kibice Manchesteru, uważacie że byliście lepszą drużyną w dwumeczu? W pierwszym meczu gdyby skuteczność zawodników Realu była lepsza, rewanż byłby tylko formalnością. Może lepsi byliście z gry ale taka prawda, że wcale Wasza drużyna nie umiała strzelić bramkę Diego. Bramka z rożnego, którego być nie powinno (i nikt tutaj tego nie nagłaśniał za specjalnie) jak i samobój Ramosa.

'Z jednej strony Murinho zachował się fair.
Przyznał, że kartka była niesprawiedliwa.
Wydaję mi się, że powiedział to "na ucho" Fergusonowi.
Dla mnie szacun, w końcu to sędzia zdecydował, nie on.
Nikt na sędziego nie wpłynął.. zawodnicy Realu pokazywali tylko na zegarek żeby doliczył.
Ta sytuacja z Pepe i Alvesem była inna, tam zawodnicy Barcelony od razu otoczyli sędziego i domagali się czerwa.
Zarówno wczoraj, jak i wtedy powinno skończyć się na żółtej.
Jednak prawda jest taka, że z obydwu kartek sędzia spokojnie może się wybronić.
Szacun"

Właśnie, nie rozumiem jak mogą na ten temat wypowiadać się kibice Barcelony, którzy nazywają Real - "Reuefal". Zapomnieliście słynnego półfinału z Chelsea? Próbujecie się dowartościować tym?
Tylko w odróżnieniu do piłkarzy Realu, nie obiegli sędziego, tylko pokazywali, żeby doliczył stracony czas. Pewnie gdyby była taka sama sytuacja w meczu Barcy to i nawet pan wszystko wiedzący Valdes by pobiegł. ; )
Zawodnicy Realu byli nieco zdziwieni nieco tą kartką ale no cóż, gdy to się stało "Alvisowi" to zapewne miał mięśnie z włókna węglowego, inaczej mógłby go zabić :)

Kibice Manchesteru pamiętacie ten faul Eboue? youtube. com/watch?v=jH5t58FCs3k
Teraz sytuacja się zmieniła ; )

Nie będę mówił kto na czyją korzyść sędziuje w PL, ponieważ każdy wie, że Fergie ma swojego brata w zarządzie sędziów czy jakoś tak.""

12Titi14 komentarzy: 4302 newsów: 57007.03.2013, 14:34

Ja się cieszę, że Real wygrał. Może gdyby w MU nie było RvP to bym życzył im dobrze ze względu, że są z angielskiej ligi, ale tak to już mnie nie obchodzą. Poza Arsenalem jedynie kibicuje w LM AC Milanowi i Juve.

kobi800 komentarzy: 1807.03.2013, 14:00

Po obejrzeniu spotkan MUvsReal i PSGvsValencia nasuwa mi sie jeden wniosek. Nie rozumiem dlaczego UEFA nie chce zgodzic sie na powtorki video czy jak to tam zwac. W obu przypadkach mniejsze lub wieksze pomylki sedziow mialy wplyw na wyniki. Co do meczu z Bayernem nie marze nawet o awansie chcialbym dobrego meczu z zaangazowaniem z naszej strony tak jak pisal ktos juz wczesniej zeby godnie pozegnac sie z Liga Mistrzow.

Yakub97 komentarzy: 574607.03.2013, 13:29

ManU nie zasluzylo na awans.
Jeden i drugi mecz pokazal ze Real jest od nich lepsza druzyna.
A co do czerwonej to zasluzona i tyle w temacie

DeptaGUNNER komentarzy: 210007.03.2013, 11:17

piotrek_witkowski
Czego ty tu chłopcze szukasz?

piotrek_witkowski komentarzy: 4607.03.2013, 10:47

psg zasluzenie, juve zasluzenie, dortmund zasluzenie, tylko sreal przekupil sedziego.

Leehu komentarzy: 1049607.03.2013, 10:10

Co wy gadacie że MU powinno awansować, a kto strzelił wszystkie bramki w meczu? ;P

Zostaliśmy ostatnią angielską ekipą w LM i musimy się przynajmniej godnie pożegnać z tymi rozgrywkami tym bardziej że obawiam się że nie pożegnamy się z LM na kilka miesięcy ale na kilka lat.

Heolix komentarzy: 62607.03.2013, 08:00

Wszystko zależy od tego co maja w głowach, w poprzednim sezonie byliśmy drużyna w premier league która najczęściej wygrywała przegrany mecz.

Piotrek123 komentarzy: 63007.03.2013, 06:40

przecież Darek napisał że Bayer nie Bayern he chociaż oni są na poziomie Borussi więc z nimi też było by nierealne 3-0

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 107.03.2013, 00:47

Bayern musiałby wystawić zespół rezerw, żeby było 0:3, chociaż tego też nie byłby taki pewien.

patryksz komentarzy: 365006.03.2013, 23:43

Dokładnie... Darek, co Ty? Proste, że strzeli jeszcze Podolski. :D

KedzioRRz komentarzy: 382706.03.2013, 23:23

@sz_darek; Bez urazy- wszyscy zdrowi ? ;)
Nastawiam się na ładny mecz i ew remis na otarcie łez;)

Yave komentarzy: 170406.03.2013, 23:23

szkoda Valencii, nie cierpię PSG. szczerze? liczę, że (jeśli jakimś cudem nie będzie w 1/4 Arsenalu ) to Juventus wygra LM

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125106.03.2013, 23:14