Wyniki środowych spotkań Ligi Mistrzów

Wyniki środowych spotkań Ligi Mistrzów 22.11.2012, 00:06, Michał Kowalczyk 18 komentarzy

Podobnie jak we wtorek, rozegrano dziś osiem meczów w ramach piątej kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów. Poniżej przedstawiamy wszystkie wyniki, które padły w rozegranych spotkaniach w grupach A-D.

Grupa A:

Dynamo Kijów 0 - 2 PSG

45' [0 - 1] E. Lavezzi

52' [0 - 2] E. Lavezzi

FC Porto 3 - 0 Dynamo Zagrzeb

20' [1 - 0] L. Gonzalez

67' [2 - 0] J. Moutinho

85' [3 - 0] S. Varela

Grupa B:

Arsenal 2 - 0 Montpellier

49' [1 - 0] J. Wilshere

63' [2 - 0] L. Podolski

Schalke 1 - 0 Olympiakos Pireus

77' [1 - 0] C. Fuchs

Grupa C:

Zenit St. Petersburg 2 - 2 Malaga

8' [0 - 1] D.M.B. Rende

9' [0 - 2] S. Fernandez

49' [1 - 2] Danny

86' [2 - 2] V. Fayzulin

Anderlecht 1 - 3 AC Milan

47' [0 - 1] S.E. Shaarawy

71' [0 - 2] P. Mexes

78' [1 - 2] T.D. Sutter

90' [1 - 3] A. Pato

Grupa D:

Ajax Amsterdam 1 - 4 Borussia Dortmund

8' [0 - 1] M. Reus

36' [0 - 2] M. Götze

41' [0 - 3] R. Lewandowski

67' [0 - 4] R. Lewandowski

86' [1 - 4] D. Hoesen

Manchester City 1 - 1 Real Madryt

10' [0 - 1] K. Benzema

73' [1 - 1] S. Agüero (k.)

Liga Mistrzów autor: Michał Kowalczyk źrodło: własne
piotrek08155 komentarzy: 19422.11.2012, 21:59

hah Mexes cudowna bramka , Lewy tez niczego sobie wystep :)

cypis141 komentarzy: 2222.11.2012, 21:28

Ze malaga zremisowała.

steveaoki komentarzy: 76622.11.2012, 17:35

MUSC

Twój Manchesterek poleci juś w 1/8 z kimkolwiek, także się nie podniecaj...

DawidAFC komentarzy: 18095 newsów: 125122.11.2012, 08:12

Warto odnotować - piękny gol Mexesa i Poldiego ;)

MUSC komentarzy: 9722.11.2012, 02:21

Cóż, Borussia naprawdę mi się podoba;) Jest duża szansa że Hummels trafi do MU po sezonie:) A na dzień dzisiejszy to cieszę się że Dortmund ma pewne 1 miejsce:) z Borussią MU był by chyba na straconej pozycji a Real jest do rozklepania. To dobrze że Real wyjdzie z drugiego miejsca i może trafić na MU. Tak samo Juve. Juventus to świetna drużyna, ale z Manchesterem United nie było by im tak łatwo jak z Chelsea. No ale zobaczymy jak to będzie. W każdym razie mi się marzy 1/8: Real - MU albo Juve - MU:) to były by prawdziwe piłkarskie klasyki:) I choć MU nie był by w nich faworytem(na dzień dzisiejszy) to bardzo chciałbym zobaczyć taką rywalizację:)

pauleta19 komentarzy: 41430 newsów: 122.11.2012, 02:12

środa bez niespodzianek

rayuuuu komentarzy: 313222.11.2012, 01:09

Reus od zawsze mi cholernie imponował, teraz jedynie staje się gwiazdą światowego formatu. Goetze jest dobry i też fajnie by było mieć go w Arsenalu, ale IMO jednak jest nieco słabszy od Marco.

RIVALDO700 (zawieszony) komentarzy: 3747422.11.2012, 00:49

goetze i reus sa zawalisci pisze to juz od paru meczy

bartek19176 komentarzy: 14022.11.2012, 00:32

Ja $ity nie żałuję, wstyd tylko, ze drugi rok z rzędu osłabiaja pozycję angielskiej piłki w rozgrywkach europejskich. Przez nich zabiorą nam miejsce i nie bedzie top 4 a top 3. Udowadniaja tylko, że historii klubu nie tworzą pieniądze a drużyna

rege komentarzy: 96022.11.2012, 00:24

Niech się cieszą, bo 15 minut grali z przewagą 1 gracza + gol (karny) z kapelusza. Od tamtej chwili byli lepsi, ale Real grał na awans w drugiej połowie. Pierwsza połowa, jak cały mecz na Bernabeu we wrześniu.