Występ Robinho pod znakiem zapytania

Występ Robinho pod znakiem zapytania 07.09.2009, 08:30, Krzysztof Mierkiewicz 15 komentarzy

Napastnik najbliższego przeciwnika Arsenalu, Brazylijczyk Robson de Souza – Robinho, nie wystąpi w środowym meczu swojej kadry, który Canarinhos rozegrają z Chile w ramach eliminacji do Mundialu.

25-latek, który od roku występuje w drużynie prowadzonej przez Marka Hughes doznał kontuzji uda w meczu przeciwko Argentynie i został zmieniony w 68. minucie, wygranego 3-1 przez podopiecznych Dungi, spotkania.

Lekarze reprezentacji Brazylii nie potrafią jednoznacznie odpowiedzieć na pytanie, czy były piłkarz Realu Madryt będzie gotów do gry w najbliższą sobotę.

- Robinho z pewnością nie zagra w środę – powiedział rzecznik kadry Kraju kawy Rodrigo Paiva.

UltimateE komentarzy: 1304 newsów: 207.09.2009, 17:31

Oni i tak maja mase napastnikow wiec ta linia nie bedzie az nadto oslabiona na mecz z Arsenalem

Hubert89 komentarzy: 83207.09.2009, 16:29

;( to straszne, Brazylia ma 10 napastników, 20 pomocników i prawie awans w kieszeni, ciekawe jak oni sobie poradzą ;P

aRamsey komentarzy: 948607.09.2009, 16:29

tym lepiej dla nas

FanekAFC komentarzy: 511207.09.2009, 15:59

Bardzo fajnie jak nie zagra.

Edu914 komentarzy: 122707.09.2009, 15:54

oj ale mi was teraz żal...
hahah BArdzo dobrze ! To jest świetny gracz i napewno będzie dużym osłabieniem !

Silver komentarzy: 260 newsów: 3507.09.2009, 13:03

robinho i tak nie blyszczy w tym sezonie, a w meczu z argentyna byl najgorszy na boisku ze swojej druzyny. mimo wszystko chyba lepiej, zeby nie gral, bo to zawodnik, ktory potrafi jednym zagraniem przesadzic o wyniku meczu.

lamberciak komentarzy: 52707.09.2009, 09:23

A orientuje się ktoś może, czy Micah Richards już wystąpi? Bo w ostatnim meczu zszedł z boiska kontuzjowany w 59. minucie.

Johnny14 komentarzy: 27107.09.2009, 09:02

Robinho zamiast Henrego do Barcy w styczniu jak Henry pujdzie do city przestanie byc moim idolem;((((

waldek_89 komentarzy: 573507.09.2009, 08:54