Xhaka: Jesteśmy szczęśliwi z powodu wygranej

Xhaka: Jesteśmy szczęśliwi z powodu wygranej 25.01.2018, 01:34, MVTI 16 komentarzy

Granit Xhaka, jeden z bohaterów półfinałowego meczu z Chelsea, opowiedział o swoich odczuciach po spotkaniu z ekipą ze Stamford Bridge.

Kanonierzy zwyciężyli z ekipą The Blues 2:1, a szwajcarski pomocnik w 60. minucie zdołał wpisać się listę strzelców i zapewnił swojej drużynie awans do finału.

O tym, co podczas przerwy powiedział Boss...

Wiedzieliśmy o tym, że nie graliśmy wystarczająco dobrze w pierwszej połowie. W drugiej części spotkania zmieniliśmy swój system gry i mogłeś zauważyć, że byliśmy wtedy lepsi.

O tym, że zdobył bramkę w obrębie pola karnego, a nie - jak ma to w zwyczaju - zza jedenastu metrów...

Myślę, że to był mój pierwszy gol dla Arsenalu, którego zdobyłem w obrębie pola karnego. Jestem szczęśliwy, ponieważ pomogłem drużynie. Jedziemy teraz na Wembley!

O tym, że The Gunners mają dobry rekord na stadionie Wembley...

Uważam, że jeśli grasz w finale, to zawsze pragniesz wygrywać. Zagramy spotkanie przeciwko City, z którego chcemy wyjść zwycięsko.

Graziano Pelle autor: MVTI źrodło: arsenal.com
zly_kanonier komentarzy: 511125.01.2018, 15:50

Xhaka - Pan Piłkarz

Serduszko komentarzy: 117925.01.2018, 11:57

W pamięci mam poprzedni finał pucharu ligi z teoretycznie duzo słabsza drużyna i wiadomo jak się zakończył...teraz na drodze do pucharu stoi City ale...nikt nie jest nie do pokonania.

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268325.01.2018, 11:33

Sądząc po komentarzach to wygraliśmy już to trofeum :)

Przypominam, że gramy z City i nic nie jest przesądzone. Rzekł bym nawet iż daleko nam do faworytów.

Tym co już odebrali puchar radziłbym go dobrze wypolerować i odłożyć spowrotem do pudełeczka by uniknąć kolejnych, dobrze nam znanych rozczarowań

AlexVanPersie komentarzy: 806425.01.2018, 10:07

Taa, Papcio nic nie powiedział w przerwie.

Nasze drugie połowy zawsze wyglądają lepiej, więc Wenga mówi im coś mądrego. Często zawodnicy mówią, ze Arsene kazał im coś zrobić, coś robić lepiej, bardziej wykorzystywać coś.

Wygląda na to, że Papcio obserwuje grę przeciwnika i naszą w pierwszej połowie, a w przerwie dobiera ustawienie.

Henry1855 komentarzy: 74725.01.2018, 10:04

@darobos

Dokladnie o tym samym pomyslalem, odpowiedzial wymijajaco bo Arsene pewnie nic nie powiedzial oprocz "wiecie co macie robic"

darobos komentarzy: 75225.01.2018, 09:59

Na pierwsze pytanie nie odpowiedział no bo co siwy mógł w przerwie powiedzieć? Chłopaki mamy jakość?

dudekns komentarzy: 605025.01.2018, 08:28

Ciekawy mecz, dobra gra, cieszy zwycięstwo.

veron komentarzy: 459225.01.2018, 07:54

Z Łudogorcem strzelił z pola karnego ale nie z główki

Armata500 komentarzy: 4345 newsów: 13025.01.2018, 07:43

Też jesteśmy szczęśliwi. Puchar mało prestiżowy, ale to jednak angielski puchar, trofeum, pokonaliśmy po drodze wielkiego rywala który także chciał wygrać, trzeba się cieszyć, tym bardziej w naszej obecnej sytuacji.

Z City będzie bardzo ciężko, ale w finałach angielskich pucharów radzimy sobie bardzo dobrze ostatnio. Jestem dobrej myśli.

NaliniAFC komentarzy: 95925.01.2018, 06:35

@Szewa7: To Giroud wtedy strzelił

stanyal komentarzy: 137325.01.2018, 02:33

@stanyal: poza tym uwazam ze unia europejska musi zostac zniszczona a Wenger odejsc

stanyal komentarzy: 137325.01.2018, 02:32

@Szewa7: jak posali inni. KFC swoj stadion ma gdzie indziej.

Btw jeden wielki murzyn powiedzialk kiedys ze chce zdobyc lige na WHL i to zrobil ;)

Nomad (zawieszony) komentarzy: 268325.01.2018, 01:42

Jaki to stadion kogutów... bez przesady.
Prędzej stadion królowej Eli jest bardziej Westham'u aniżeli Wembley kogutów ;)

Szewa7 komentarzy: 69525.01.2018, 01:38